Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
23. Korčula Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Seniori
Seniorke
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Ind. Kick - muški
Ind. Kick - ženski
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Indiv. kick - Ž1 (2009/10)
Indiv. kick - Ž2 (2011/12/13)
Indiv. kick - Ž3 (2014/15/16)
Indiv. kick - Ž5 (2006/07/08)
Indiv. kick - Ž6 (2005 i starije)
Indiv. kick - Ž2 (2011/12/13)
K014
207
0
ANESA ZRNO (TIM BOS)
266
0
DOBRILA ŠIŠKO (MONTR)
82
ASJA KALAMUJIĆ (TKDKVIC)
K015
194
0
EMINA MANDŽUKA (NUR)
230
0
CVIJETA GUDELJ (IM)
27
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
K016
205
0
ALEJNA KULIĆ (TIM BOS)
278
0
PETRA BAŠIĆ (MONTR)
75
MAGDALENA RUPČIĆ (ST KWAN)
K017
191
0
AMINA ŠAHINOVIĆ (NUR)
238
0
JOSIPA TONKOVIĆ (IM)
277
NIKOL BILONIĆ (MONTR)
K018
211
0
BERINA PURIŠEVIĆ (TIM BOS)
281
0
PETRA NAKIĆ (MONTR)
74
KLARA PIRIĆ (ST KWAN)
K019
192
0
DŽEJNA PUŠĆUL (NUR)
234
0
IVONA JERKOVIĆ (IM)
272
LUCIJA ZLENDIĆ (MONTR)
K020
196
0
ISRA ZUBAN (NUR)
235
0
KATARINA PRKA (IM)
146
ANTONIA ŠEGEDIN (FORTECA)
K021
197
0
ZERINA ALAJBEGOVIĆ (NUR)
236
0
KATIJA ĐEREK (IM)
265
ANTEA KOVAČIĆ (MONTR)
K022
207
0
ANESA ZRNO (TIM BOS)
82
0
ASJA KALAMUJIĆ (TKDKVIC)
K023
230
0
CVIJETA GUDELJ (IM)
27
0
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
K024
205
0
ALEJNA KULIĆ (TIM BOS)
75
0
MAGDALENA RUPČIĆ (ST KWAN)
K025
191
0
AMINA ŠAHINOVIĆ (NUR)
277
0
NIKOL BILONIĆ (MONTR)
K026
211
0
BERINA PURIŠEVIĆ (TIM BOS)
74
0
KLARA PIRIĆ (ST KWAN)
K027
192
0
DŽEJNA PUŠĆUL (NUR)
272
0
LUCIJA ZLENDIĆ (MONTR)
K028
235
0
KATARINA PRKA (IM)
146
0
ANTONIA ŠEGEDIN (FORTECA)
K029
236
0
KATIJA ĐEREK (IM)
265
0
ANTEA KOVAČIĆ (MONTR)
K030
207
0
ANESA ZRNO (TIM BOS)
27
0
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
K031
205
0
ALEJNA KULIĆ (TIM BOS)
191
0
AMINA ŠAHINOVIĆ (NUR)
K032
211
0
BERINA PURIŠEVIĆ (TIM BOS)
272
0
LUCIJA ZLENDIĆ (MONTR)
K033
146
0
ANTONIA ŠEGEDIN (FORTECA)
236
0
KATIJA ĐEREK (IM)
K034
27
0
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
191
0
AMINA ŠAHINOVIĆ (NUR)
K035
211
0
BERINA PURIŠEVIĆ (TIM BOS)
146
0
ANTONIA ŠEGEDIN (FORTECA)
K036
27
0
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
211
0
BERINA PURIŠEVIĆ (TIM BOS)
Medalists
1. IRIS KORUNIĆ, Forteca Korčula
2. BERINA PURIŠEVIĆ, TIM BOSNA
3. AMINA ŠAHINOVIĆ, NUR KAKANJ
3. ANTONIA ŠEGEDIN, Forteca Korčula