Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
24. JASTREB KUP - Festival Taekwondoa
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Black Tiger Snina
Cobra
Dubrava
Fox
Jastreb
Omega
Panda Karlovac Team
Pantera
Taekwondo klub Osvit
Tigar Zagreb
Velebit
VRBOVEC
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -36
Mlađe kadetkinje A -27
Mlađe kadetkinje A -47
Kadeti A -37
Kadeti A -53
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A +59
Mlađi kadeti A -30
D003
46
0
DAVID BAJZEK (PANTERA)
6
2
BILAL KHALAF (PK TEAM)
D004
19
2
FRAN SMOLIĆ (PK TEAM)
34
0
DOMINIK MIŠIĆ (TIGAZ)
D016
6
1
BILAL KHALAF (PK TEAM)
19
2
FRAN SMOLIĆ (PK TEAM)
Medalists
1. FRAN SMOLIĆ, Panda Karlovac Team
2. BILAL KHALAF, Panda Karlovac Team
3. DOMINIK MIŠIĆ, Tigar Zagreb
3. DAVID BAJZEK, Pantera
Mlađi kadeti A -33
D013
15
1
TIAN JEŽOVITA (DUBRAVA)
20
2
PETAR MILAŠIN (PK TEAM)
Medalists
1. PETAR MILAŠIN, Panda Karlovac Team
2. TIAN JEŽOVITA, Dubrava
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti A -36
D001
36
2
LUKA HRASTIĆ (TIGAZ)
45
0
FRANO STRAŽIČIĆ (PANTERA)
60
FRAN DŽOLAN (JASTREB)
3
AZZEDDIN KHALAF (PK TEAM)
13
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
D009
36
0
LUKA HRASTIĆ (TIGAZ)
60
0
FRAN DŽOLAN (JASTREB)
D010
3
2
AZZEDDIN KHALAF (PK TEAM)
13
0
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
D020
36
0
LUKA HRASTIĆ (TIGAZ)
3
2
AZZEDDIN KHALAF (PK TEAM)
Medalists
1. AZZEDDIN KHALAF, Panda Karlovac Team
2. LUKA HRASTIĆ, Tigar Zagreb
3. JOSIP KRIŽAN, Dubrava
3. FRAN DŽOLAN, Jastreb
Mlađe kadetkinje A -27
D007
7
0
ROZIN ABDO (PK TEAM)
14
2
NIKOLINA IVANOVIĆ (DUBRAVA)
38
TESA NOVOSEL (TIGAZ)
D018
14
2
NIKOLINA IVANOVIĆ (DUBRAVA)
38
0
TESA NOVOSEL (TIGAZ)
Medalists
1. NIKOLINA IVANOVIĆ, Dubrava
2. TESA NOVOSEL, Tigar Zagreb
3. ROZIN ABDO, Panda Karlovac Team
3. ----
Mlađe kadetkinje A -47
D008
65
0
EDITA DANON (PANTERA)
16
2
MIA PARANOS (PK TEAM)
32
DORA LACKOVIĆ (.OSVIT)
D019
16
2
MIA PARANOS (PK TEAM)
32
0
DORA LACKOVIĆ (.OSVIT)
Medalists
1. MIA PARANOS, Panda Karlovac Team
2. DORA LACKOVIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. EDITA DANON, Pantera
3. ----
Kadeti A -37
D026
70
0
DOMINIK MALOŠEVAC (COB)
50
2
PATRIK KOLAKOVIĆ (PANTERA)
8
AHMAD ABDO (PK TEAM)
D037
50
2
PATRIK KOLAKOVIĆ (PANTERA)
8
0
AHMAD ABDO (PK TEAM)
Medalists
1. PATRIK KOLAKOVIĆ, Pantera
2. AHMAD ABDO, Panda Karlovac Team
3. DOMINIK MALOŠEVAC, Cobra
3. ----
Kadeti A -53
D033
27
2
PATRIK BOŽIĆ (.OSVIT)
18
0
MARKO FIČKO (PK TEAM)
Medalists
1. PATRIK BOŽIĆ, Taekwondo klub Osvit
2. MARKO FIČKO, Panda Karlovac Team
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -47
D022
29
2
MILA ČUJIĆ (.OSVIT)
58
1
MIA DELIĆ (JASTREB)
D023
30
1
EMA HRIBAR (.OSVIT)
21
2
SARA PEJNOVIĆ (PK TEAM)
D024
28
1
ANA JURIĆ (.OSVIT)
10
2
PAULINA KOVAČEVIĆ (FOX)
24
LEA MALOIĆ (.OSVIT)
D028
29
1
MILA ČUJIĆ (.OSVIT)
21
2
SARA PEJNOVIĆ (PK TEAM)
D029
10
2
PAULINA KOVAČEVIĆ (FOX)
24
0
LEA MALOIĆ (.OSVIT)
D039
21
1
SARA PEJNOVIĆ (PK TEAM)
10
2
PAULINA KOVAČEVIĆ (FOX)
Medalists
1. PAULINA KOVAČEVIĆ, Fox
2. SARA PEJNOVIĆ, Panda Karlovac Team
3. LEA MALOIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. MILA ČUJIĆ, Taekwondo klub Osvit
Kadetkinje A +59
D036
68
2
DALIJA BUNČIĆ (PK TEAM)
31
0
ANA LACKOVIĆ (.OSVIT)
Medalists
1. DALIJA BUNČIĆ, Panda Karlovac Team
2. ANA LACKOVIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. ----
3. ----