Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
24. JASTREB KUP - Festival Taekwondoa
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -36
Mlađi kadeti A -39
Mlađi kadeti A +51
Mlađi kadeti A -30
D003
46
0
DAVID BAJZEK (PANTERA)
6
2
BILAL KHALAF (PK TEAM)
D004
19
2
FRAN SMOLIĆ (PK TEAM)
34
0
DOMINIK MIŠIĆ (TIGAZ)
D016
6
1
BILAL KHALAF (PK TEAM)
19
2
FRAN SMOLIĆ (PK TEAM)
Medalists
1. FRAN SMOLIĆ, Panda Karlovac Team
2. BILAL KHALAF, Panda Karlovac Team
3. DOMINIK MIŠIĆ, Tigar Zagreb
3. DAVID BAJZEK, Pantera
Mlađi kadeti A -33
D013
15
1
TIAN JEŽOVITA (DUBRAVA)
20
2
PETAR MILAŠIN (PK TEAM)
Medalists
1. PETAR MILAŠIN, Panda Karlovac Team
2. TIAN JEŽOVITA, Dubrava
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti A -36
D001
36
2
LUKA HRASTIĆ (TIGAZ)
45
0
FRANO STRAŽIČIĆ (PANTERA)
60
FRAN DŽOLAN (JASTREB)
3
AZZEDDIN KHALAF (PK TEAM)
13
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
D009
36
0
LUKA HRASTIĆ (TIGAZ)
60
0
FRAN DŽOLAN (JASTREB)
D010
3
2
AZZEDDIN KHALAF (PK TEAM)
13
0
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
D020
36
0
LUKA HRASTIĆ (TIGAZ)
3
2
AZZEDDIN KHALAF (PK TEAM)
Medalists
1. AZZEDDIN KHALAF, Panda Karlovac Team
2. LUKA HRASTIĆ, Tigar Zagreb
3. JOSIP KRIŽAN, Dubrava
3. FRAN DŽOLAN, Jastreb
Mlađi kadeti A -39
D005
49
2
NIKO JURIŠIĆ (PANTERA)
12
0
IVAN KRIŽAN (DUBRAVA)
D006
69
2
BRUNO ANIĆ (COB)
1
0
OLIVER ŠEBOK (TAEKWON)
D017
49
2
NIKO JURIŠIĆ (PANTERA)
69
0
BRUNO ANIĆ (COB)
Medalists
1. NIKO JURIŠIĆ, Pantera
2. BRUNO ANIĆ, Cobra
3. IVAN KRIŽAN, Dubrava
3. OLIVER ŠEBOK, Black Tiger Snina
Mlađi kadeti A +51
D014
25
0
JAKOV JUKICA (.OSVIT)
61
2
MARO SUŠNIK (JASTREB)
Medalists
1. MARO SUŠNIK, Jastreb
2. JAKOV JUKICA, Taekwondo klub Osvit
3. ----
3. ----