Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
24. JASTREB KUP - Festival Taekwondoa
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište D
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -36
Mlađi kadeti A -39
Mlađi kadeti A +51
Mlađe kadetkinje A -27
Mlađe kadetkinje A -30
Mlađe kadetkinje A -36
Mlađe kadetkinje A -47
Kadeti A -37
Kadeti A -45
Kadeti A -53
Kadeti A -57
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A +59
Mlađi kadeti A -30
D003
46
0
DAVID BAJZEK (PANTERA)
6
2
BILAL KHALAF (PK TEAM)
D004
19
2
FRAN SMOLIĆ (PK TEAM)
34
0
DOMINIK MIŠIĆ (TIGAZ)
D016
6
1
BILAL KHALAF (PK TEAM)
19
2
FRAN SMOLIĆ (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. FRAN SMOLIĆ, Panda Karlovac Team
2. BILAL KHALAF, Panda Karlovac Team
3. DOMINIK MIŠIĆ, Tigar Zagreb
3. DAVID BAJZEK, Pantera
Mlađi kadeti A -33
D013
15
1
TIAN JEŽOVITA (DUBRAVA)
20
2
PETAR MILAŠIN (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. PETAR MILAŠIN, Panda Karlovac Team
2. TIAN JEŽOVITA, Dubrava
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti A -36
D001
36
2
LUKA HRASTIĆ (TIGAZ)
45
0
FRANO STRAŽIČIĆ (PANTERA)
60
FRAN DŽOLAN (JASTREB)
3
AZZEDDIN KHALAF (PK TEAM)
13
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
D009
36
0
LUKA HRASTIĆ (TIGAZ)
60
0
FRAN DŽOLAN (JASTREB)
D010
3
2
AZZEDDIN KHALAF (PK TEAM)
13
0
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
D020
36
0
LUKA HRASTIĆ (TIGAZ)
3
2
AZZEDDIN KHALAF (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. AZZEDDIN KHALAF, Panda Karlovac Team
2. LUKA HRASTIĆ, Tigar Zagreb
3. JOSIP KRIŽAN, Dubrava
3. FRAN DŽOLAN, Jastreb
Mlađi kadeti A -39
D005
49
2
NIKO JURIŠIĆ (PANTERA)
12
0
IVAN KRIŽAN (DUBRAVA)
D006
69
2
BRUNO ANIĆ (COB)
1
0
OLIVER ŠEBOK (TAEKWON)
D017
49
2
NIKO JURIŠIĆ (PANTERA)
69
0
BRUNO ANIĆ (COB)
Osvajači medalja
1. NIKO JURIŠIĆ, Pantera
2. BRUNO ANIĆ, Cobra
3. IVAN KRIŽAN, Dubrava
3. OLIVER ŠEBOK, Black Tiger Snina
Mlađi kadeti A +51
D014
25
0
JAKOV JUKICA (.OSVIT)
61
2
MARO SUŠNIK (JASTREB)
Osvajači medalja
1. MARO SUŠNIK, Jastreb
2. JAKOV JUKICA, Taekwondo klub Osvit
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje A -27
D007
7
0
ROZIN ABDO (PK TEAM)
14
2
NIKOLINA IVANOVIĆ (DUBRAVA)
38
TESA NOVOSEL (TIGAZ)
D018
14
2
NIKOLINA IVANOVIĆ (DUBRAVA)
38
0
TESA NOVOSEL (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA IVANOVIĆ, Dubrava
2. TESA NOVOSEL, Tigar Zagreb
3. ROZIN ABDO, Panda Karlovac Team
3. ----
Mlađe kadetkinje A -30
D015
22
0
PETRA JURIĆ (.OSVIT)
54
2
LOTA RAKIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LOTA RAKIĆ, Jastreb
2. PETRA JURIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje A -36
D002
43
2
NIKA BAJZEK (PANTERA)
62
0
MIA POP (OMEGA)
64
KORDIĆ ANA (PANTERA)
40
KAJA KRANJC (TIGAZ)
66
SARA VLASTELICA (PANTERA)
D011
43
2
NIKA BAJZEK (PANTERA)
64
0
KORDIĆ ANA (PANTERA)
D012
40
2
KAJA KRANJC (TIGAZ)
66
0
SARA VLASTELICA (PANTERA)
D021
43
0
NIKA BAJZEK (PANTERA)
40
2
KAJA KRANJC (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. KAJA KRANJC, Tigar Zagreb
2. NIKA BAJZEK, Pantera
3. SARA VLASTELICA, Pantera
3. KORDIĆ ANA, Pantera
Mlađe kadetkinje A -47
D008
65
0
EDITA DANON (PANTERA)
16
2
MIA PARANOS (PK TEAM)
32
DORA LACKOVIĆ (.OSVIT)
D019
16
2
MIA PARANOS (PK TEAM)
32
0
DORA LACKOVIĆ (.OSVIT)
Osvajači medalja
1. MIA PARANOS, Panda Karlovac Team
2. DORA LACKOVIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. EDITA DANON, Pantera
3. ----
Kadeti A -37
D026
70
0
DOMINIK MALOŠEVAC (COB)
50
2
PATRIK KOLAKOVIĆ (PANTERA)
8
AHMAD ABDO (PK TEAM)
D037
50
2
PATRIK KOLAKOVIĆ (PANTERA)
8
0
AHMAD ABDO (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. PATRIK KOLAKOVIĆ, Pantera
2. AHMAD ABDO, Panda Karlovac Team
3. DOMINIK MALOŠEVAC, Cobra
3. ----
Kadeti A -45
D032
35
2
FILIP ERVAĆINOVIĆ (TIGAZ)
26
0
MISLAV HORVATIĆ (.OSVIT)
Osvajači medalja
1. FILIP ERVAĆINOVIĆ, Tigar Zagreb
2. MISLAV HORVATIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. ----
3. ----
Kadeti A -53
D033
27
2
PATRIK BOŽIĆ (.OSVIT)
18
0
MARKO FIČKO (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. PATRIK BOŽIĆ, Taekwondo klub Osvit
2. MARKO FIČKO, Panda Karlovac Team
3. ----
3. ----
Kadeti A -57
D034
2
0
ARTUR CHIMČAK (TAEKWON)
67
2
TIN BUDIŠA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. TIN BUDIŠA, Jastreb
2. ARTUR CHIMČAK, Black Tiger Snina
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -44
D035
11
2
PETRA KLEN (FOX)
23
0
LOURDES HRGOVIĆ (.OSVIT)
Osvajači medalja
1. PETRA KLEN, Fox
2. LOURDES HRGOVIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -47
D022
29
2
MILA ČUJIĆ (.OSVIT)
58
1
MIA DELIĆ (JASTREB)
D023
30
1
EMA HRIBAR (.OSVIT)
21
2
SARA PEJNOVIĆ (PK TEAM)
D024
28
1
ANA JURIĆ (.OSVIT)
10
2
PAULINA KOVAČEVIĆ (FOX)
24
LEA MALOIĆ (.OSVIT)
D028
29
1
MILA ČUJIĆ (.OSVIT)
21
2
SARA PEJNOVIĆ (PK TEAM)
D029
10
2
PAULINA KOVAČEVIĆ (FOX)
24
0
LEA MALOIĆ (.OSVIT)
D039
21
1
SARA PEJNOVIĆ (PK TEAM)
10
2
PAULINA KOVAČEVIĆ (FOX)
Osvajači medalja
1. PAULINA KOVAČEVIĆ, Fox
2. SARA PEJNOVIĆ, Panda Karlovac Team
3. LEA MALOIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. MILA ČUJIĆ, Taekwondo klub Osvit
Kadetkinje A -51
D025
47
2
IVA STRAZICIC (PANTERA)
59
1
EMA DELIĆ (JASTREB)
63
LETIZIA ŠIMUNEC (TKV)
9
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (FOX)
52
TIA ERBEŽNIK (JASTREB)
D030
47
2
IVA STRAZICIC (PANTERA)
63
0
LETIZIA ŠIMUNEC (TKV)
D031
9
1
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (FOX)
52
0
TIA ERBEŽNIK (JASTREB)
D040
47
0
IVA STRAZICIC (PANTERA)
9
2
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (FOX)
Osvajači medalja
1. LUCIJA HAJDUKOVIĆ, Fox
2. IVA STRAZICIC, Pantera
3. TIA ERBEŽNIK, Jastreb
3. LETIZIA ŠIMUNEC, VRBOVEC
Kadetkinje A -55
D027
71
0
LANA JERČINOVIĆ (VELEBIT)
56
2
SARA GOLUBIĆ (JASTREB)
48
ANA ROMANIC (PANTERA)
D038
56
0
SARA GOLUBIĆ (JASTREB)
48
1
ANA ROMANIC (PANTERA)
Osvajači medalja
1. ANA ROMANIC, Pantera
2. SARA GOLUBIĆ, Jastreb
3. LANA JERČINOVIĆ, Velebit
3. ----
Kadetkinje A +59
D036
68
2
DALIJA BUNČIĆ (PK TEAM)
31
0
ANA LACKOVIĆ (.OSVIT)
Osvajači medalja
1. DALIJA BUNČIĆ, Panda Karlovac Team
2. ANA LACKOVIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. ----
3. ----