Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
24. Korčula Open
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORILIŠTE
Borilište N
Borilište SUB
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -27
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -36
Mlađi kadeti A -43
Mlađi kadeti A -47
Mlađi kadeti A +51
Mlađe kadetkinje A -27
Mlađe kadetkinje A -30
Mlađe kadetkinje A -33
Mlađe kadetkinje A -36
Mlađe kadetkinje A -39
Mlađe kadetkinje A -43
Mlađe kadetkinje A -51
Mlađe kadetkinje A +51
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadeti A -53
Kadeti A -57
Kadeti A -65
Kadeti A +65
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A -59
Kadeti B -41
Kadeti B -57
Kadeti B +65
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B -59
Mali olimpijci - A -24
Mali olimpijci - A -33
Mali olimpijci - A -36
Male olimpijke - A -26
Male olimpijke - A -30
Mali olimpijci - B -20
Male olimpijke - B -16
Indiv. kick - M1 (2009/10/11)
Indiv. kick - M2 (2012/13/14)
Indiv. kick - M3 (2015/16/17)
Indiv. kick - M4 (2018/19)
Indiv. kick - Ž1 (2009/10/11)
Indiv. kick - Ž2 (2012/13/14)
Indiv. kick - Ž3 (2015/16/17)
Indiv. kick - Ž4 (2018/19)
Mlađe kadetkinje A -33
SUB001
8
0
ARIA MARILOVIĆ (TKDNGS)
73
2
MARTA IVANA KATALINIĆ (FORTECA)
270
HANA BEGO (MARJAN)
321
ALEJNA ĆATO (ŠAMPION)
338
IRIS CVETKO (JASTREB)
3
KALISTA GALOV (TKDNGS)
176
LEA VANTIĆ (MARJAN)
162
MARIJA RUBELJ (MARJAN)
249
TIANA CETINIĆ (FORTECA)
SUB015
73
0
MARTA IVANA KATALINIĆ (FORTECA)
270
1
HANA BEGO (MARJAN)
SUB016
321
0
ALEJNA ĆATO (ŠAMPION)
338
2
IRIS CVETKO (JASTREB)
SUB017
3
0
KALISTA GALOV (TKDNGS)
176
2
LEA VANTIĆ (MARJAN)
SUB018
162
2
MARIJA RUBELJ (MARJAN)
249
0
TIANA CETINIĆ (FORTECA)
SUB036
270
0
HANA BEGO (MARJAN)
338
2
IRIS CVETKO (JASTREB)
SUB037
176
1
LEA VANTIĆ (MARJAN)
162
2
MARIJA RUBELJ (MARJAN)
SUB049
338
0
IRIS CVETKO (JASTREB)
162
2
MARIJA RUBELJ (MARJAN)
Osvajači medalja
1. MARIJA RUBELJ, Marjan
2. IRIS CVETKO, Jastreb
3. LEA VANTIĆ, Marjan
3. HANA BEGO, Marjan