Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
24. Korčula Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area N
Area SUB
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti A -27
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -36
Mlađi kadeti A -43
Mlađi kadeti A -47
Mlađi kadeti A +51
Mlađe kadetkinje A -27
Mlađe kadetkinje A -30
Mlađe kadetkinje A -33
Mlađe kadetkinje A -36
Mlađe kadetkinje A -39
Mlađe kadetkinje A -43
Mlađe kadetkinje A -51
Mlađe kadetkinje A +51
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadeti A -53
Kadeti A -57
Kadeti A -65
Kadeti A +65
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A -59
Kadeti B -41
Kadeti B -57
Kadeti B +65
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B -59
Mali olimpijci - A -24
Mali olimpijci - A -33
Mali olimpijci - A -36
Male olimpijke - A -26
Male olimpijke - A -30
Mali olimpijci - B -20
Male olimpijke - B -16
Indiv. kick - M1 (2009/10/11)
Indiv. kick - M2 (2012/13/14)
Indiv. kick - M3 (2015/16/17)
Indiv. kick - M4 (2018/19)
Indiv. kick - Ž1 (2009/10/11)
Indiv. kick - Ž2 (2012/13/14)
Indiv. kick - Ž3 (2015/16/17)
Indiv. kick - Ž4 (2018/19)
Indiv. kick - M3 (2015/16/17)
SUB012
259
0
MAREK JUHAS (ILYO KE)
122
0
DOMAGOJ RADOVANOVIĆ (FORTECA)
352
TONI KRŠINIĆ (TKD KAR)
65
GABRIEL ĆEŠKO (CROSTAR)
242
DAMIAN VID STIPKOVIĆ (FORTECA)
SUB013
221
0
TIMON GAZUR (ILYO KE)
128
0
DAMIAN TOMAS (FORTECA)
45
ANDRIJA CETINIĆ (FORTECA)
34
ARIF VATREŠ (DELFIN)
126
MIHAEL DRAGOJEVIĆ (FORTECA)
SUB014
122
0
DOMAGOJ RADOVANOVIĆ (FORTECA)
352
0
TONI KRŠINIĆ (TKD KAR)
SUB015
65
0
GABRIEL ĆEŠKO (CROSTAR)
242
0
DAMIAN VID STIPKOVIĆ (FORTECA)
SUB016
221
0
TIMON GAZUR (ILYO KE)
45
0
ANDRIJA CETINIĆ (FORTECA)
SUB017
34
0
ARIF VATREŠ (DELFIN)
126
0
MIHAEL DRAGOJEVIĆ (FORTECA)
SUB018
122
0
DOMAGOJ RADOVANOVIĆ (FORTECA)
65
0
GABRIEL ĆEŠKO (CROSTAR)
SUB019
45
0
ANDRIJA CETINIĆ (FORTECA)
126
0
MIHAEL DRAGOJEVIĆ (FORTECA)
SUB021
122
0
DOMAGOJ RADOVANOVIĆ (FORTECA)
45
0
ANDRIJA CETINIĆ (FORTECA)
Medalists
1. ANDRIJA CETINIĆ, Forteca Korčula
2. DOMAGOJ RADOVANOVIĆ, Forteca Korčula
3. MIHAEL DRAGOJEVIĆ, Forteca Korčula
3. GABRIEL ĆEŠKO, Cro Star - Mostar