Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
24. Korčula Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area N
Area SUB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -27
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -36
Mlađi kadeti A -43
Mlađi kadeti A -47
Mlađi kadeti A +51
Mlađe kadetkinje A -27
Mlađe kadetkinje A -30
Mlađe kadetkinje A -33
Mlađe kadetkinje A -36
Mlađe kadetkinje A -39
Mlađe kadetkinje A -43
Mlađe kadetkinje A -51
Mlađe kadetkinje A +51
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadeti A -53
Kadeti A -57
Kadeti A -65
Kadeti A +65
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A -59
Kadeti B -41
Kadeti B -57
Kadeti B +65
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B -59
Mali olimpijci - A -24
Mali olimpijci - A -33
Mali olimpijci - A -36
Male olimpijke - A -26
Male olimpijke - A -30
Mali olimpijci - B -20
Male olimpijke - B -16
Indiv. kick - M1 (2009/10/11)
Indiv. kick - M2 (2012/13/14)
Indiv. kick - M3 (2015/16/17)
Indiv. kick - M4 (2018/19)
Indiv. kick - Ž1 (2009/10/11)
Indiv. kick - Ž2 (2012/13/14)
Indiv. kick - Ž3 (2015/16/17)
Indiv. kick - Ž4 (2018/19)
Kadetkinje A -51
SUB001
143
0
TARA LEMAIĆ (GACKA)
215
2
SIMONKA TURZAKOVA (ILYO KE)
197
PETRA ŽIVKOVIĆ (MARJAN)
174
LANA ZANINOVIĆ (MARJAN)
296
KATIJA ĐEREK (IM)
179
MARIJETA ERCEGOVIĆ (MARJAN)
341
EMA DELIĆ (JASTREB)
195
MILA MARIČIĆ (MARJAN)
357
CVIJETA GUDELJ (IM)
SUB014
215
2
SIMONKA TURZAKOVA (ILYO KE)
197
0
PETRA ŽIVKOVIĆ (MARJAN)
SUB015
174
2
LANA ZANINOVIĆ (MARJAN)
296
0
KATIJA ĐEREK (IM)
SUB016
179
2
MARIJETA ERCEGOVIĆ (MARJAN)
341
1
EMA DELIĆ (JASTREB)
SUB017
195
0
MILA MARIČIĆ (MARJAN)
357
2
CVIJETA GUDELJ (IM)
SUB042
215
0
SIMONKA TURZAKOVA (ILYO KE)
174
2
LANA ZANINOVIĆ (MARJAN)
SUB043
179
2
MARIJETA ERCEGOVIĆ (MARJAN)
357
0
CVIJETA GUDELJ (IM)
SUB066
174
1
LANA ZANINOVIĆ (MARJAN)
179
2
MARIJETA ERCEGOVIĆ (MARJAN)
Medalists
1. MARIJETA ERCEGOVIĆ, Marjan
2. LANA ZANINOVIĆ, Marjan
3. CVIJETA GUDELJ, Imotski
3. SIMONKA TURZAKOVA, Ilyo TKD SKP Kosice