Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. adidas Brinje Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Karlovac
LOTUS
MAKSIMIR
Ogulin
Plitvice
Rječina
RUGVICA
SENJ
Škorpion
Taekwondo klub OTOK
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadetkinje -30
Mlađi kadetkinje -33
Kadeti -41
Kadeti -49
Male olimpijke - B (09,10) -27
Mlađi kadeti -43
1017
75
14
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
51
0
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
87
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
1018
124
1
LUKAS DEVČIĆ (GACKA)
31
22
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
20
LEON TROŠELJ (GROBNIK)
1020
75
21
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
87
1
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
1021
31
10
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
20
9
LEON TROŠELJ (GROBNIK)
1029
75
0
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
31
0
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
Medalists
1. ĐORĐE BUNČIĆ, Karlovac
2. JAKA BABIĆ, TKD-KBK-MARIBOR
3. JOSIP ŠNAJDER, Ogulin
3. LEON TROŠELJ, GROBNIK-ČAVLE
Mlađi kadetkinje -30
2001
119
2
LEONA MAIĆ (SKRPN)
85
26
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
29
LORENA VRANIĆ (SENJ)
27
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
26
HANA PERCELA (SENJ)
2013
85
32
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
29
0
LORENA VRANIĆ (SENJ)
2014
27
10
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
26
17
HANA PERCELA (SENJ)
2025
85
8
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
26
2
HANA PERCELA (SENJ)
Medalists
1. MAGDALENA LJUBIĆ, Karlovac
2. HANA PERCELA, SENJ
3. LORENA VRANIĆ, SENJ
3. MIRTA PAVELIĆ, SENJ
Mlađi kadetkinje -33
2002
100
0
ALANI DRAŽENOVIĆ (PLTVICE)
127
32
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
57
LEA PACEK (GROBNIK)
2003
118
0
LANA MAJETIĆ (GACKA)
2
20
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
73
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
2015
127
12
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
57
0
LEA PACEK (GROBNIK)
2016
2
26
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
73
16
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
2026
127
2
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
2
0
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
Medalists
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
3. LEA PACEK, GROBNIK-ČAVLE
3. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
Kadeti -41
2004
32
35
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
84
0
PATRIK LIJAK (LOTUS)
2005
15
20
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
106
4
IVAN POLJAK (PLTVICE)
2020
32
24
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
15
5
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
Medalists
1. LUKA RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. MARTIN ŠTEFANAC, Karlovac
3. PATRIK LIJAK, LOTUS
3. IVAN POLJAK, Plitvice
Kadeti -49
2006
146
13
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
128
5
HRVOJE PLEŠA (GACKA)
2007
13
9
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
53
17
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
2021
146
16
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
53
3
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. HRVOJE JAVOROVIĆ, MAKSIMIR
2. DOMINIK ARŠULIĆ, DUGA RESA
3. HRVOJE PLEŠA, GACKA
3. IVAN RENDULIĆ, Karlovac
Male olimpijke - B (09,10) -27
1012
40
0
FRANKA BILJAKA (SENJ)
71
29
LEA OPARNICA (TKD KAR)
Medalists
1. LEA OPARNICA, Karlovac
2. FRANKA BILJAKA, SENJ
3. ----
3. ----