Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
3. Čigra open - 6. Čigra limač kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Casper
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Hwarang Ivanec
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Lekenik
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
MOTIV+
MUNGOS
Novalja
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
RUGVICA
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD VRBOVEC
Varaždin
Velika Gorica
Zaprešić
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Kadeti -57
Juniori -45
Juniori -55
Limači - B -24
Mlađi kadeti B -30
D003
367
2
IVAN VARGA (JASTREB)
148
8
NIKO KUNOVIĆ (BAN-PAN)
D004
730
5
MATEJ MIHALIC (VRBOVEC)
575
3
DAVID DUNDOVIĆ (METALC)
D005
234
1
FILIP PUŠIĆ (NOVALJA)
154
12
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
D006
100
6
FRAN BOSANČIĆ (ČIGRA)
565
8
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
D007
262
1
MAURO MARTINAC (JASTREB)
384
7
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
D008
518
0
FILIP PEKAŠ (OSVI)
158
4
TEO VAJNART (DUBRAVA)
D009
189
3
MARKO DRLJO (BIST)
698
0
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
104
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
D027
148
8
NIKO KUNOVIĆ (BAN-PAN)
730
13
MATEJ MIHALIC (VRBOVEC)
D028
154
1
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
565
11
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
D029
384
5
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
158
1
TEO VAJNART (DUBRAVA)
D030
189
3
MARKO DRLJO (BIST)
104
4
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
D048
730
8
MATEJ MIHALIC (VRBOVEC)
565
15
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
D049
384
4
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
104
3
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
D060
565
4
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
384
9
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
Osvajači medalja
1. PETAR FIČKO, BANIJA PANDAS
2. SVEN ANIĆ, TK Prana Karlovac
3. KARLO VOHRIĆ, Čigra
3. MATEJ MIHALIC, TKD VRBOVEC