Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. Čigra open - 6. Čigra limač kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Casper
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Hwarang Ivanec
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Lekenik
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
MOTIV+
MUNGOS
Novalja
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
RUGVICA
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD VRBOVEC
Varaždin
Velika Gorica
Zaprešić
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -39
Mlađi kadeti B -43
Mlađe kadetkinje B -36
Kadeti -45
Kadetkinje -37
Kadetkinje -41
Kadetkinje -44
Kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Limači - A -27
Limači - A -30
Limači - A +45
Limačice - A -30
Limači - A -27
B001
702
20
ROKO BILUŠIĆ (OSVI)
242
19
FLORIJAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
530
LEOPOLD LONČAR (FOX)
327
MAKS KRANJČEC (ORI)
219
PATRIK KOVAČEVIĆ (MASTER)
377
JANKO STASTNY (S.SOKOL)
611
STJEPAN KEREČENI (JASTREB)
493
PATRIK PARADŽIK (CONTRA)
739
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
523
JURAJ KELLER (OSVI)
256
VITO KARPIŠEK (JASTREB)
496
TIN HRISTOV (CONTRA)
207
JAKOV BEZJAK (MASTER)
582
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
255
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
495
ANTONIO DEJAK (CONTRA)
485
DARIO VINCEK (RUG)
B013
702
0
ROKO BILUŠIĆ (OSVI)
530
0
LEOPOLD LONČAR (FOX)
B014
327
8
MAKS KRANJČEC (ORI)
219
7
PATRIK KOVAČEVIĆ (MASTER)
B015
377
8
JANKO STASTNY (S.SOKOL)
611
1
STJEPAN KEREČENI (JASTREB)
B016
493
6
PATRIK PARADŽIK (CONTRA)
739
4
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
B017
523
8
JURAJ KELLER (OSVI)
256
5
VITO KARPIŠEK (JASTREB)
B018
496
9
TIN HRISTOV (CONTRA)
207
19
JAKOV BEZJAK (MASTER)
B019
582
16
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
255
7
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
B020
495
34
ANTONIO DEJAK (CONTRA)
485
32
DARIO VINCEK (RUG)
B042
530
7
LEOPOLD LONČAR (FOX)
327
2
MAKS KRANJČEC (ORI)
B043
377
19
JANKO STASTNY (S.SOKOL)
493
7
PATRIK PARADŽIK (CONTRA)
B044
523
0
JURAJ KELLER (OSVI)
207
0
JAKOV BEZJAK (MASTER)
B045
582
18
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
495
15
ANTONIO DEJAK (CONTRA)
B060
530
8
LEOPOLD LONČAR (FOX)
377
13
JANKO STASTNY (S.SOKOL)
B061
207
17
JAKOV BEZJAK (MASTER)
582
14
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
B072
377
18
JANKO STASTNY (S.SOKOL)
207
10
JAKOV BEZJAK (MASTER)
Medalists
1. JANKO STASTNY, SUSEDGRAD SOKOL
2. JAKOV BEZJAK, MASTER
3. LEOPOLD LONČAR, Fox
3. MARTIN FRANOVIĆ, Čigra