Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
3. Čigra open - 6. Čigra limač kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Casper
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Hwarang Ivanec
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Lekenik
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
MOTIV+
MUNGOS
Novalja
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
RUGVICA
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD VRBOVEC
Varaždin
Velika Gorica
Zaprešić
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -36
Mlađi kadeti B -39
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -43
Kadeti -41
Kadeti -49
Juniori -59
Limači - A -27
Limačice - A -24
Mlađe kadetkinje B -33
E014
780
3
ANĐA JURČEVIĆ (VARAZDN)
161
17
NIKA PALIĆ (DUBRAVA)
E015
538
1
ANA GABELIĆ (OSVI)
232
5
STELLA SUBOTIĆ (MASTER)
E016
766
6
ANA MIŠERIĆ (VG)
412
16
KARLA MORENA-FUMIĆ (ZGDUB)
95
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
E017
767
11
ANTONIJA PUŠIĆ (VG)
139
5
EMA GERJEVIĆ (SUTLA )
536
LANA PETRAČIJA (OSVI)
E018
112
2
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
414
7
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
678
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
E037
161
4
NIKA PALIĆ (DUBRAVA)
232
0
STELLA SUBOTIĆ (MASTER)
E038
412
16
KARLA MORENA-FUMIĆ (ZGDUB)
95
15
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
E039
767
8
ANTONIJA PUŠIĆ (VG)
536
4
LANA PETRAČIJA (OSVI)
E040
414
20
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
678
8
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
E053
161
6
NIKA PALIĆ (DUBRAVA)
412
3
KARLA MORENA-FUMIĆ (ZGDUB)
E054
767
9
ANTONIJA PUŠIĆ (VG)
414
7
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
E061
161
6
NIKA PALIĆ (DUBRAVA)
767
3
ANTONIJA PUŠIĆ (VG)
Osvajači medalja
1. NIKA PALIĆ, Dubrava
2. ANTONIJA PUŠIĆ, Velika Gorica
3. KARLA MORENA-FUMIĆ, ZG-DUBRAVA
3. VERONIKA FULIR, ZG-DUBRAVA