Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
3. Čigra open - 6. Čigra limač kup
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Casper
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Hwarang Ivanec
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Lekenik
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
MOTIV+
MUNGOS
Novalja
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
RUGVICA
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD VRBOVEC
Varaždin
Velika Gorica
Zaprešić
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -39
Mlađi kadeti B -43
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -36
Mlađe kadetkinje B -43
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -61
Kadetkinje -37
Kadetkinje -41
Kadetkinje -47
Kadetkinje +59
Juniorke -55
Mlađi kadeti (limači) -36
Mlađe kadetkinje (limači) -33
Mlađe kadetkinje (limači) -47
Limači - A -21
Limači - A -24
Limači - A -27
Limači - A -30
Limači - A -40
Kick (muški) -2 (2007-2008)
Kick (ženski) -2 (2007-2008)
Mlađi kadeti B -43
E008
686
5
PATRICK DUKANOVIĆ (FOX)
268
1
FILIP GOJSALIĆ (JASTREB)
627
ROKO SIKAVICA (CASPER)
118
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
453
FILIP MILOŠEVIĆ (FOX)
644
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
270
ROKO BULJAN (JASTREB)
697
IVAN BILUŠIĆ (OSVI)
620
JAN PINTAR (JASTREB)
E029
686
2
PATRICK DUKANOVIĆ (FOX)
627
4
ROKO SIKAVICA (CASPER)
E030
118
4
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
453
10
FILIP MILOŠEVIĆ (FOX)
E031
644
1
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
270
2
ROKO BULJAN (JASTREB)
E032
697
6
IVAN BILUŠIĆ (OSVI)
620
4
JAN PINTAR (JASTREB)
E049
627
7
ROKO SIKAVICA (CASPER)
453
6
FILIP MILOŠEVIĆ (FOX)
E050
270
2
ROKO BULJAN (JASTREB)
697
3
IVAN BILUŠIĆ (OSVI)
E059
627
7
ROKO SIKAVICA (CASPER)
697
2
IVAN BILUŠIĆ (OSVI)
Dobitniki medalj
1. ROKO SIKAVICA, Casper
2. IVAN BILUŠIĆ, Osvit
3. FILIP MILOŠEVIĆ, Fox
3. ROKO BULJAN, Jastreb