Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. Čigra open - 6. Čigra limač kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Casper
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Hwarang Ivanec
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Lekenik
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
MOTIV+
MUNGOS
Novalja
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
RUGVICA
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD VRBOVEC
Varaždin
Velika Gorica
Zaprešić
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje B -47
Limači - A -27
Limači - A -30
Limači - A -36
Limači - B -24
Limači - B -28
Limači - B +37
Limači - A -30
B002
373
22
IVAN MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
455
14
IVANO GRIGOROV (FOX)
326
JAN GVOZDEN (ORI)
B003
603
24
FRAN GUROVIĆ (JASTREB)
37
27
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
638
JAKOV ČEPIN (CASPER)
B004
721
31
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
38
26
ADRIJANO KUKAVICA (LJUBIJA)
527
DARIJE JURIŠIĆ (OSVI)
186
JULIJAN JAKŠIĆ (BAN-PAN)
782
LEON POZDER (VARAZDN)
B005
374
13
MATEO LJUBAS (S.SOKOL)
532
6
LUKA DRVIŠ (FOX)
535
MARKO GALOVIĆ (OSVI)
B006
151
2
VITO PETRIĆ (BAN-PAN)
476
1
IVAN BRTAN (FENVUK)
359
BRUNO DUMANČIĆ (MTA)
B007
250
2
IVANO KAURIĆ (JASTREB)
524
4
PETAR PRPIĆ (OSVI)
303
DINO CERIC (LJUBIJA)
150
VITO VOJAK (BAN-PAN)
456
MARKO JOVIĆ (FOX)
B021
373
16
IVAN MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
326
14
JAN GVOZDEN (ORI)
B022
37
16
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
638
3
JAKOV ČEPIN (CASPER)
B023
721
4
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
527
7
DARIJE JURIŠIĆ (OSVI)
B024
186
0
JULIJAN JAKŠIĆ (BAN-PAN)
782
0
LEON POZDER (VARAZDN)
B025
374
14
MATEO LJUBAS (S.SOKOL)
535
21
MARKO GALOVIĆ (OSVI)
B026
151
27
VITO PETRIĆ (BAN-PAN)
359
26
BRUNO DUMANČIĆ (MTA)
B027
524
20
PETAR PRPIĆ (OSVI)
303
32
DINO CERIC (LJUBIJA)
B028
150
16
VITO VOJAK (BAN-PAN)
456
20
MARKO JOVIĆ (FOX)
B046
373
15
IVAN MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
37
17
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
B047
527
12
DARIJE JURIŠIĆ (OSVI)
782
5
LEON POZDER (VARAZDN)
B048
535
8
MARKO GALOVIĆ (OSVI)
151
0
VITO PETRIĆ (BAN-PAN)
B049
303
10
DINO CERIC (LJUBIJA)
456
16
MARKO JOVIĆ (FOX)
B062
37
0
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
527
8
DARIJE JURIŠIĆ (OSVI)
B063
535
4
MARKO GALOVIĆ (OSVI)
456
6
MARKO JOVIĆ (FOX)
B073
527
18
DARIJE JURIŠIĆ (OSVI)
456
6
MARKO JOVIĆ (FOX)
Medalists
1. DARIJE JURIŠIĆ, Osvit
2. MARKO JOVIĆ, Fox
3. LUKA VUNIC, Ljubija-Prijedor
3. MARKO GALOVIĆ, Osvit