Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. Čigra open - 6. Čigra limač kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Casper
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Hwarang Ivanec
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Lekenik
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
MOTIV+
MUNGOS
Novalja
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
RUGVICA
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD VRBOVEC
Varaždin
Velika Gorica
Zaprešić
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti B -30
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -36
Mlađe kadetkinje B -39
Mlađe kadetkinje B -43
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadetkinje -55
Mlađi kadeti (limači) -43
Kick (muški) -1 (2005-2006)
Kick (ženski) -1 (2005-2006)
Mlađe kadetkinje B -30
E009
528
2
LANA KOPJAR (OSVI)
96
8
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
E010
434
5
LARA PEZELJ (MED)
160
15
KORINA HOLJEVAC (DUBRAVA)
E011
190
6
EMA SEVER (BIST)
693
2
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
775
MARIJA BOROVIĆ (VG)
E012
635
0
ANAMARIA STOJČEVIĆ (LEKENIK)
704
12
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
430
ENA KULIĆ (MED)
E013
143
14
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
272
1
LORENA KABIĆ (JASTREB)
491
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
E033
96
5
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
160
4
KORINA HOLJEVAC (DUBRAVA)
E034
190
17
EMA SEVER (BIST)
775
5
MARIJA BOROVIĆ (VG)
E035
704
4
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
430
1
ENA KULIĆ (MED)
E036
143
15
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
491
0
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
E051
96
12
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
190
1
EMA SEVER (BIST)
E052
704
3
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
143
1
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
E060
96
2
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
704
3
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
Medalists
1. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
2. ANA STOJEVIĆ, Čigra
3. GABRIJELA FEHERVARI, BANIJA PANDAS
3. EMA SEVER, Bistra