Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. Čigra open - 6. Čigra limač kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Casper
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Hwarang Ivanec
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Lekenik
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
MOTIV+
MUNGOS
Novalja
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
RUGVICA
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD VRBOVEC
Varaždin
Velika Gorica
Zaprešić
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje B -39
Kadetkinje -33
Kick (muški) -1 (2005-2006)
Kick (muški) -2 (2007-2008)
Kick (muški) -3 (2009-2010)
Kick (ženski) -1 (2005-2006)
Kick (ženski) -2 (2007-2008)
Kick (muški) -2 (2007-2008)
K021
601
0
FRANKO PEĆNIK (ČIGRA)
323
0
MARINO MATIĆ (RUG)
671
DORIAN ŽUNAC (ZGDUB)
596
LEON GAKIĆ (ČIGRA)
12
TILEN PRETNAR (GAIAN)
K022
592
0
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
664
0
DARIO BESPRSKA (ZGDUB)
610
NOA ROGINIĆ (JASTREB)
654
ROK PODSEČKI (HIVANEC)
732
GABRIJEL PISAČIĆ (VRBOVEC)
K023
602
0
MATEJ PETRINIĆ (ČIGRA)
419
0
LEON NEMET (ZGDUB)
318
IVAN LAUC (RUG)
648
LEO GRABAR (HIVANEC)
406
UROŠ JUGOVIĆ (ORIENT1)
594
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
91
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
487
VID BELEC (RUG)
477
MATEO TEŠANOVIĆ (FENVUK)
K024
323
0
MARINO MATIĆ (RUG)
671
0
DORIAN ŽUNAC (ZGDUB)
K025
596
0
LEON GAKIĆ (ČIGRA)
12
0
TILEN PRETNAR (GAIAN)
K026
592
0
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
610
0
NOA ROGINIĆ (JASTREB)
K027
654
0
ROK PODSEČKI (HIVANEC)
732
0
GABRIJEL PISAČIĆ (VRBOVEC)
K028
419
0
LEON NEMET (ZGDUB)
318
0
IVAN LAUC (RUG)
K029
648
0
LEO GRABAR (HIVANEC)
406
0
UROŠ JUGOVIĆ (ORIENT1)
K030
594
0
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
91
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
K031
487
0
VID BELEC (RUG)
477
0
MATEO TEŠANOVIĆ (FENVUK)
K032
323
0
MARINO MATIĆ (RUG)
12
0
TILEN PRETNAR (GAIAN)
K033
592
0
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
732
0
GABRIJEL PISAČIĆ (VRBOVEC)
K034
419
0
LEON NEMET (ZGDUB)
406
0
UROŠ JUGOVIĆ (ORIENT1)
K035
91
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
477
0
MATEO TEŠANOVIĆ (FENVUK)
K036
323
0
MARINO MATIĆ (RUG)
732
0
GABRIJEL PISAČIĆ (VRBOVEC)
K037
406
0
UROŠ JUGOVIĆ (ORIENT1)
91
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
K038
323
0
MARINO MATIĆ (RUG)
91
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
2. MARINO MATIĆ, RUGVICA
3. UROŠ JUGOVIĆ, ORIENT TKD
3. GABRIJEL PISAČIĆ, TKD VRBOVEC