Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. Čigra open - 6. Čigra limač kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Casper
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Hwarang Ivanec
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Lekenik
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
MOTIV+
MUNGOS
Novalja
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
RUGVICA
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD VRBOVEC
Varaždin
Velika Gorica
Zaprešić
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -36
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -43
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -36
Kadeti -53
Kadetkinje -51
Kadetkinje -55
Kadetkinje -59
Juniorke -44
Juniorke -55
Juniorke -59
Mlađi kadeti (limači) -43
Limači - A -24
Limači - A -27
Limači - A -36
Limačice - A -24
Limačice - A -27
Limačice - A -30
Limači - B -22
Limači - B -26
Kick (muški) -2 (2007-2008)
Kick (muški) -3 (2009-2010)
Kick (ženski) -1 (2005-2006)
Kick (ženski) -2 (2007-2008)
Kick (ženski) -3 (2009-2010)
Mlađe kadetkinje B -36
E019
539
1
SARA BALENT (OSVI)
454
13
LARA PAVIČIĆ (FOX)
107
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
E020
431
2
IMAN OPARDIJA (MED)
396
4
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
694
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
E021
111
2
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
426
5
SAŠA BERGANT (KORYO)
141
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
E022
129
1
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
772
20
LANA MALETIĆ (VG)
439
LUCIJA UROIĆ (MED)
E041
454
0
LARA PAVIČIĆ (FOX)
107
0
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
E042
396
4
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
694
7
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
E043
426
2
SAŠA BERGANT (KORYO)
141
1
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
E044
772
14
LANA MALETIĆ (VG)
439
2
LUCIJA UROIĆ (MED)
E055
107
3
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
694
15
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
E056
426
8
SAŠA BERGANT (KORYO)
772
2
LANA MALETIĆ (VG)
E062
694
3
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
426
6
SAŠA BERGANT (KORYO)
Medalists
1. SAŠA BERGANT, KORYO Slovenia
2. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
3. LANA MALETIĆ, Velika Gorica
3. LUCIJA ŠULJ, Čigra