Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. KUP JAKOVLJA 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Activ
Bistra
Cobra
Dan-Gun
DUGO SELO
JAKOVLJE
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
MAKSIMIR
MOTIV+
Omega
ORKA AS
SUSEDGRAD SOKOL
Tigar Zagreb
ZG-DUBRAVA
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
vrtićanci 0607 -20
vrtićanci 0607 -24
vrtićanci 0607 -26
vrtićanke 0809 -20
Mlađi kadeti -24
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -36
Mlađe kadetkinje -30
vrtićanci 0607 -20
A018
241
13
LUKA BUCKOVIĆ (ACTIV)
272
20
LUKA VITAS (TKD KAR)
Medalists
1. LUKA VITAS, Karlovac
2. LUKA BUCKOVIĆ, Activ
3. ----
3. ----
vrtićanci 0607 -24
A004
271
7
ALAN ANTIČIĆ (TKD KAR)
282
16
BORNA SMERNJAK (ZGDUB)
242
MISLAV VUČAK (ACTIV)
A026
282
18
BORNA SMERNJAK (ZGDUB)
242
4
MISLAV VUČAK (ACTIV)
Medalists
1. BORNA SMERNJAK, ZG-DUBRAVA
2. MISLAV VUČAK, Activ
3. ALAN ANTIČIĆ, Karlovac
3. ----
vrtićanci 0607 -26
A001
273
15
LUCIO MATUZIĆ (TKD KAR)
245
1
VIKTOR VRBAN (ACTIV)
259
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
199
DAVOR MLINAC (OMEGA)
118
LUCAS BOŽIĆ (ACTIV)
A012
273
16
LUCIO MATUZIĆ (TKD KAR)
259
18
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
A013
199
15
DAVOR MLINAC (OMEGA)
118
1
LUCAS BOŽIĆ (ACTIV)
A031
259
15
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
199
3
DAVOR MLINAC (OMEGA)
Medalists
1. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS
2. DAVOR MLINAC, Omega
3. LUCIO MATUZIĆ, Karlovac
3. LUCAS BOŽIĆ, Activ
vrtićanke 0809 -20
A002
317
13
LARA TUŠKAN (TKD KAR)
337
1
LARA PERHAT (MAKSMR)
30
LUCA CVITAN (MAKSMR)
A024
317
15
LARA TUŠKAN (TKD KAR)
30
7
LUCA CVITAN (MAKSMR)
Medalists
1. LARA TUŠKAN, Karlovac
2. LUCA CVITAN, MAKSIMIR
3. LARA PERHAT, MAKSIMIR
3. ----
Mlađi kadeti -24
B039
277
3
ANDREJ TUŠKAN (TKD KAR)
223
11
DAVID KARABEGOVIĆ (ZGDUB)
Medalists
1. DAVID KARABEGOVIĆ, ZG-DUBRAVA
2. ANDREJ TUŠKAN, Karlovac
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -30
B001
301
1
LUKA NOVAK (DANGUN)
110
7
TONI BUCKOVIĆ (ACTIV)
274
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
136
IVO VERNIK (TKDDS)
224
LUKA GOLOMEIĆ (ZGDUB)
255
TEO BEŠIĆ (ORKAAS)
336
TIN KARLOVIĆ (S.SOKOL)
8
LUKA MIRKOVIĆ (JAKOVLJ)
82
KARLO VIŠNJOVSKI (ACTIV)
B010
110
4
TONI BUCKOVIĆ (ACTIV)
274
13
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
B011
136
2
IVO VERNIK (TKDDS)
224
10
LUKA GOLOMEIĆ (ZGDUB)
B012
255
6
TEO BEŠIĆ (ORKAAS)
336
1
TIN KARLOVIĆ (S.SOKOL)
B013
8
14
LUKA MIRKOVIĆ (JAKOVLJ)
82
3
KARLO VIŠNJOVSKI (ACTIV)
B033
274
8
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
224
0
LUKA GOLOMEIĆ (ZGDUB)
B034
255
6
TEO BEŠIĆ (ORKAAS)
8
3
LUKA MIRKOVIĆ (JAKOVLJ)
B046
274
8
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
255
2
TEO BEŠIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
2. TEO BEŠIĆ, ORKA AS
3. LUKA GOLOMEIĆ, ZG-DUBRAVA
3. LUKA MIRKOVIĆ, JAKOVLJE
Mlađi kadeti -36
B006
258
1
ANTON RAMAJ (ORKAAS)
59
10
HRVOJE JAVOROVIĆ (TIGAZ)
B007
3
6
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
141
0
MATEJ PAŠALIĆ (TKDDS)
B008
251
0
ANTE JURIŠIĆ (SIBENIK)
278
0
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
20
MISLAV SENIČIĆ (JAKOVLJ)
B029
59
6
HRVOJE JAVOROVIĆ (TIGAZ)
3
11
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
B030
251
18
ANTE JURIŠIĆ (SIBENIK)
20
6
MISLAV SENIČIĆ (JAKOVLJ)
B044
3
3
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
251
2
ANTE JURIŠIĆ (SIBENIK)
Medalists
1. BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ, JAKOVLJE
2. ANTE JURIŠIĆ, JURAJ DALMATINAC
3. HRVOJE JAVOROVIĆ, Tigar Zagreb
3. MISLAV SENIČIĆ, JAKOVLJE
Mlađe kadetkinje -30
B026
177
12
DORA TROHA (BIST)
334
2
KATARINA VIDMAR (S.SOKOL)
B027
300
0
MIRELA ANDRIJEVIĆ (DANGUN)
280
12
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
B042
177
12
DORA TROHA (BIST)
280
13
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. MAJA MIKŠIĆ, Karlovac
2. DORA TROHA, Bistra
3. MIRELA ANDRIJEVIĆ, Dan-Gun
3. KATARINA VIDMAR, SUSEDGRAD SOKOL