Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. Picok Open - KONTROLNI PARAPOOMSAE TURNIR HTS-a
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Bjelovar
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
Jastreb
Koryo Varaždin
Lokomotiva
MAKSIMIR
Omega
Ozalj
Radnik
ŠKORPION GORNJA VRBA
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Tigar Zagreb
Tkd Plamen
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B +51
Mlađe kadetkinje B -33
Kadetkinje B -41
Juniori A -59
Kick (ženski) -4 (2012-2013)
Mlađi kadeti B -33
2001
41
6
PETAR ŠVENDA (NA)
132
13
STRIBOR PRESEČKI (TKD_BJE)
97
BORNA ĆOKIĆ (BORIK)
136
KARLO LOVKOVIĆ (TKD_BJE)
88
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
2014
132
5
STRIBOR PRESEČKI (TKD_BJE)
97
14
BORNA ĆOKIĆ (BORIK)
2015
136
11
KARLO LOVKOVIĆ (TKD_BJE)
88
29
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
2029
97
4
BORNA ĆOKIĆ (BORIK)
88
8
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. OSKAR ZRNIĆ, MAKSIMIR
2. BORNA ĆOKIĆ, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. KARLO LOVKOVIĆ, Bjelovar
3. STRIBOR PRESEČKI, Bjelovar
Mlađi kadeti B +51
2002
35
12
DAVID KORPAR (KORYOVŽ)
184
28
RENE HORVAT (OMEGA)
2003
140
2
SERGEJ ŽNIDARŠIĆ (TKD_BJE)
108
17
ADAM KRESNIK (PLAMEN)
2004
99
23
IZAK VALENTIN LENARDIĆ (BORIK)
190
3
LOVRO KNEŽEVIĆ (NA)
103
FRAN LJUBIĆ (PLAMEN)
2016
184
4
RENE HORVAT (OMEGA)
108
14
ADAM KRESNIK (PLAMEN)
2017
99
12
IZAK VALENTIN LENARDIĆ (BORIK)
103
16
FRAN LJUBIĆ (PLAMEN)
2030
108
6
ADAM KRESNIK (PLAMEN)
103
15
FRAN LJUBIĆ (PLAMEN)
Medalists
1. FRAN LJUBIĆ, Tkd Plamen
2. ADAM KRESNIK, Tkd Plamen
3. IZAK VALENTIN LENARDIĆ, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. RENE HORVAT, Omega
Mlađe kadetkinje B -33
2009
60
22
UNA BIŠĆEVIĆ (ZELINA)
100
7
MALIA MILODANOVIĆ (BORIK)
93
EMA FILA (MAKSMR)
2026
60
0
UNA BIŠĆEVIĆ (ZELINA)
93
32
EMA FILA (MAKSMR)
Medalists
1. EMA FILA, MAKSIMIR
2. UNA BIŠĆEVIĆ, ZELINGRAD
3. MALIA MILODANOVIĆ, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. ----
Kadetkinje B -41
2037
110
0
ANA MARIJA GLUHINIĆ (PLAMEN)
200
14
LANA HORVAT (TIGAZ)
2038
177
15
VITA BIRAČ (OMEGA)
98
31
BETINA ČOKIĆ (BORIK)
2052
200
0
LANA HORVAT (TIGAZ)
98
0
BETINA ČOKIĆ (BORIK)
Medalists
1. LANA HORVAT, Tigar Zagreb
2. BETINA ČOKIĆ, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. ANA MARIJA GLUHINIĆ, Tkd Plamen
3. VITA BIRAČ, Omega
Juniori A -59
2045
165
14
DOMAGOJ LUKAČ (OZALJ)
101
7
MARTIN GREGURIĆ (BORIK)
Medalists
1. DOMAGOJ LUKAČ, Ozalj
2. MARTIN GREGURIĆ, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. ----
3. ----
Kick (ženski) -4 (2012-2013)
1034
102
0
PETRA GRIVIĆ (BORIK)
50
0
PETRA KNIHA (NA)
178
SARA GRUNHUT (OMEGA)
1036
50
0
PETRA KNIHA (NA)
178
0
SARA GRUNHUT (OMEGA)
Medalists
1. PETRA KNIHA, Taekwondo klub Našice
2. SARA GRUNHUT, Omega
3. PETRA GRIVIĆ, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. ----