Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
3. Picok Open - KONTROLNI PARAPOOMSAE TURNIR HTS-a
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Bjelovar
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
Jastreb
Koryo Varaždin
Lokomotiva
MAKSIMIR
Omega
Ozalj
Radnik
ŠKORPION GORNJA VRBA
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Tigar Zagreb
Tkd Plamen
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B +51
Mlađe kadetkinje B -33
Kadetkinje B -41
Juniori A -59
Kick (ženski) -4 (2012-2013)
Mlađi kadeti B -33
2001
41
6
PETAR ŠVENDA (NA)
132
13
STRIBOR PRESEČKI (TKD_BJE)
97
BORNA ĆOKIĆ (BORIK)
136
KARLO LOVKOVIĆ (TKD_BJE)
88
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
2014
132
5
STRIBOR PRESEČKI (TKD_BJE)
97
14
BORNA ĆOKIĆ (BORIK)
2015
136
11
KARLO LOVKOVIĆ (TKD_BJE)
88
29
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
2029
97
4
BORNA ĆOKIĆ (BORIK)
88
8
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. OSKAR ZRNIĆ, MAKSIMIR
2. BORNA ĆOKIĆ, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. KARLO LOVKOVIĆ, Bjelovar
3. STRIBOR PRESEČKI, Bjelovar
Mlađi kadeti B +51
2002
35
12
DAVID KORPAR (KORYOVŽ)
184
28
RENE HORVAT (OMEGA)
2003
140
2
SERGEJ ŽNIDARŠIĆ (TKD_BJE)
108
17
ADAM KRESNIK (PLAMEN)
2004
99
23
IZAK VALENTIN LENARDIĆ (BORIK)
190
3
LOVRO KNEŽEVIĆ (NA)
103
FRAN LJUBIĆ (PLAMEN)
2016
184
4
RENE HORVAT (OMEGA)
108
14
ADAM KRESNIK (PLAMEN)
2017
99
12
IZAK VALENTIN LENARDIĆ (BORIK)
103
16
FRAN LJUBIĆ (PLAMEN)
2030
108
6
ADAM KRESNIK (PLAMEN)
103
15
FRAN LJUBIĆ (PLAMEN)
Osvajači medalja
1. FRAN LJUBIĆ, Tkd Plamen
2. ADAM KRESNIK, Tkd Plamen
3. IZAK VALENTIN LENARDIĆ, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. RENE HORVAT, Omega
Mlađe kadetkinje B -33
2009
60
22
UNA BIŠĆEVIĆ (ZELINA)
100
7
MALIA MILODANOVIĆ (BORIK)
93
EMA FILA (MAKSMR)
2026
60
0
UNA BIŠĆEVIĆ (ZELINA)
93
32
EMA FILA (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. EMA FILA, MAKSIMIR
2. UNA BIŠĆEVIĆ, ZELINGRAD
3. MALIA MILODANOVIĆ, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. ----
Kadetkinje B -41
2037
110
0
ANA MARIJA GLUHINIĆ (PLAMEN)
200
14
LANA HORVAT (TIGAZ)
2038
177
15
VITA BIRAČ (OMEGA)
98
31
BETINA ČOKIĆ (BORIK)
2052
200
0
LANA HORVAT (TIGAZ)
98
0
BETINA ČOKIĆ (BORIK)
Osvajači medalja
1. LANA HORVAT, Tigar Zagreb
2. BETINA ČOKIĆ, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. ANA MARIJA GLUHINIĆ, Tkd Plamen
3. VITA BIRAČ, Omega
Juniori A -59
2045
165
14
DOMAGOJ LUKAČ (OZALJ)
101
7
MARTIN GREGURIĆ (BORIK)
Osvajači medalja
1. DOMAGOJ LUKAČ, Ozalj
2. MARTIN GREGURIĆ, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. ----
3. ----
Kick (ženski) -4 (2012-2013)
1034
102
0
PETRA GRIVIĆ (BORIK)
50
0
PETRA KNIHA (NA)
178
SARA GRUNHUT (OMEGA)
1036
50
0
PETRA KNIHA (NA)
178
0
SARA GRUNHUT (OMEGA)
Osvajači medalja
1. PETRA KNIHA, Taekwondo klub Našice
2. SARA GRUNHUT, Omega
3. PETRA GRIVIĆ, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. ----