Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. Picok Open - KONTROLNI PARAPOOMSAE TURNIR HTS-a
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Bjelovar
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
Jastreb
Koryo Varaždin
Lokomotiva
MAKSIMIR
Omega
Ozalj
Radnik
ŠKORPION GORNJA VRBA
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Tigar Zagreb
Tkd Plamen
ZELINGRAD
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mali olimpijci - A -26
Kick (ženski) -2 (2008-2009)
Kick (ženski) -3 (2010-2011)
Mali olimpijci - A -26
1039
166
30
BRUNO HRGIĆ (JASTREB)
185
12
LEO LONČAR (OMEGA)
106
MARKO CAR (MAKSMR)
1053
166
0
BRUNO HRGIĆ (JASTREB)
106
0
MARKO CAR (MAKSMR)
Medalists
1. BRUNO HRGIĆ, Jastreb
2. MARKO CAR, MAKSIMIR
3. LEO LONČAR, Omega
3. ----
Kick (ženski) -2 (2008-2009)
1023
28
0
LARA FALAŠTA (NA)
1
0
LORENA EREŠ (VRBA)
26
JANA KOLJĐERAJ (NA)
39
ANA ŠIMIĆ (NA)
18
SARAH MILJAK (ZELINA)
24
ENA ĐURĐEVIĆ (NA)
128
BERINA ALIU (JASTREB)
30
PETRA MOHILA (NA)
187
KLARA VUCIĆ (FENVUK)
1025
28
0
LARA FALAŠTA (NA)
26
0
JANA KOLJĐERAJ (NA)
1024
39
0
ANA ŠIMIĆ (NA)
18
0
SARAH MILJAK (ZELINA)
1026
24
0
ENA ĐURĐEVIĆ (NA)
128
0
BERINA ALIU (JASTREB)
1027
30
0
PETRA MOHILA (NA)
187
0
KLARA VUCIĆ (FENVUK)
1028
28
0
LARA FALAŠTA (NA)
39
0
ANA ŠIMIĆ (NA)
1029
24
0
ENA ĐURĐEVIĆ (NA)
30
0
PETRA MOHILA (NA)
1031
28
0
LARA FALAŠTA (NA)
30
0
PETRA MOHILA (NA)
Medalists
1. LARA FALAŠTA, Taekwondo klub Našice
2. PETRA MOHILA, Taekwondo klub Našice
3. ANA ŠIMIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ENA ĐURĐEVIĆ, Taekwondo klub Našice
Kick (ženski) -3 (2010-2011)
1030
31
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
7
0
LEA TODOROVIĆ (VRBA)
129
EMELA ALIU (JASTREB)
188
LUCIJA VUCIĆ (FENVUK)
130
NINA KASANIĆ (JASTREB)
1032
31
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
129
0
EMELA ALIU (JASTREB)
1033
188
0
LUCIJA VUCIĆ (FENVUK)
130
0
NINA KASANIĆ (JASTREB)
1035
31
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
130
0
NINA KASANIĆ (JASTREB)
Medalists
1. TENA-ILONA JUKIĆ, Taekwondo klub Našice
2. NINA KASANIĆ, Jastreb
3. EMELA ALIU, Jastreb
3. LUCIJA VUCIĆ, FENIKS-VUKOMEREC