Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
4. Čigra Open - 7. Čigra Limač Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Juniori A
Juniorke A
Mlađi kadeti (limači)
Mlađe kadetkinje (limači)
Limači - A
Limačice - A
Limači - B
Limačice - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje (limači) -30
Mlađe kadetkinje (limači) -33
Mlađe kadetkinje (limači) -36
Mlađe kadetkinje (limači) -43
Mlađe kadetkinje (limači) +51
Mlađe kadetkinje (limači) -30
5025
448
12
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
464
1
ANDREA BERIĆ (SPRTKPD)
517
LUCIJA PAVLIČEVIĆ (TIGAZ)
5043
448
0
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
517
12
LUCIJA PAVLIČEVIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. LUCIJA PAVLIČEVIĆ, Tigar Zagreb
2. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
3. ANDREA BERIĆ, "SPARTAK" Prijedor
3. ----
Mlađe kadetkinje (limači) -33
5026
86
16
KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ (ORIENT1)
645
25
DORA CRNAC (ORI)
5027
530
0
SAMANTHA JEREB (ORI)
234
7
EMA MATEŠA (TKD-KZ)
5044
645
25
DORA CRNAC (ORI)
234
12
EMA MATEŠA (TKD-KZ)
Medalists
1. DORA CRNAC, Orion
2. EMA MATEŠA, Taekwondo savez Karlovačke županije
3. KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ, ORIENT TKD
3. SAMANTHA JEREB, Orion
Mlađe kadetkinje (limači) -36
5028
508
8
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
162
10
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
235
TEA TRUPKOVIĆ (TKD-KZ)
5045
162
8
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
235
20
TEA TRUPKOVIĆ (TKD-KZ)
Medalists
1. TEA TRUPKOVIĆ, Taekwondo savez Karlovačke županije
2. HANA IVANIŠ, Čigra
3. MAGDALENA FLANJAK, TKD BRINJE
3. ----
Mlađe kadetkinje (limači) -43
5015
500
4
MAJA VUKIČEVIĆ (OSVI)
328
16
TIJA VUKSAN (ČIGRA)
70
MARTINA ARAPOVIĆ (CROSTAR)
5016
549
0
PAOLA ŠEFC (ČIGRA)
188
0
LAURA LOVRIĆ (ORI)
329
EVA JAPUNDŽIĆ (ČIGRA)
5033
328
1
TIJA VUKSAN (ČIGRA)
70
14
MARTINA ARAPOVIĆ (CROSTAR)
5034
188
0
LAURA LOVRIĆ (ORI)
329
0
EVA JAPUNDŽIĆ (ČIGRA)
5048
70
22
MARTINA ARAPOVIĆ (CROSTAR)
329
0
EVA JAPUNDŽIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. MARTINA ARAPOVIĆ, Cro Star - Mostar
2. EVA JAPUNDŽIĆ, Čigra
3. TIJA VUKSAN, Čigra
3. LAURA LOVRIĆ, Orion
Mlađe kadetkinje (limači) +51
6049
354
3
ANA RENE COLAK (JASTREB)
445
0
TIA KOROŠEC (NOVALJA)
Medalists
1. ANA RENE COLAK, Jastreb
2. TIA KOROŠEC, Novalja
3. ----
3. ----