Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
4. Čigra Open - 7. Čigra Limač Kup
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
FIGHTS
POOMSAE
STAROST
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Juniori A
Juniorke A
Mlađi kadeti (limači)
Mlađe kadetkinje (limači)
Limači - A
Limačice - A
Limači - B
Limačice - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽA/LETO
Limači - A -21
Limači - A -24
Limači - A -27
Limači - A -30
Limači - A -33
Limači - A -36
Limači - A -40
Limači - A +45
Limači - A -27
5001
562
0
LEON HALGOTA (CONTRA)
305
12
JAKOB MARTINOVIĆ (RADNIK)
266
ŠIMUN ŽIVKOVIĆ (ZGDUB)
678
KARLO BAHUN (METALC)
623
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
415
DOMAGOJ GAŠPARIĆ (MAKSMR)
78
GABRIEL GALOVIĆ (ORI)
76
JOSIP BEVANDA (CROSTAR)
148
BORNA BLAŽEVIĆ (FENVUK)
435
MAURO VRANIĆ (TKD-KZ)
514
JOSIP SPEVEC (ZGDUB)
16
OŽBOLT MOLJ (SILLA)
155
ALEN IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
386
MARKO POSAVEC (JASTREB)
641
JOSIP JURIĆ (MED)
262
TIN PRUGOVEČKI (ZGDUB)
304
MARIN MATASIĆ (RADNIK)
5009
305
3
JAKOB MARTINOVIĆ (RADNIK)
266
11
ŠIMUN ŽIVKOVIĆ (ZGDUB)
5003
678
9
KARLO BAHUN (METALC)
623
15
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
5004
415
12
DOMAGOJ GAŠPARIĆ (MAKSMR)
78
18
GABRIEL GALOVIĆ (ORI)
5005
76
5
JOSIP BEVANDA (CROSTAR)
148
4
BORNA BLAŽEVIĆ (FENVUK)
5006
435
10
MAURO VRANIĆ (TKD-KZ)
514
5
JOSIP SPEVEC (ZGDUB)
5007
16
19
OŽBOLT MOLJ (SILLA)
155
1
ALEN IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
5008
386
14
MARKO POSAVEC (JASTREB)
641
2
JOSIP JURIĆ (MED)
5002
262
17
TIN PRUGOVEČKI (ZGDUB)
304
5
MARIN MATASIĆ (RADNIK)
5017
266
13
ŠIMUN ŽIVKOVIĆ (ZGDUB)
623
9
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
5018
78
1
GABRIEL GALOVIĆ (ORI)
76
13
JOSIP BEVANDA (CROSTAR)
5019
435
14
MAURO VRANIĆ (TKD-KZ)
16
16
OŽBOLT MOLJ (SILLA)
5020
386
14
MARKO POSAVEC (JASTREB)
262
2
TIN PRUGOVEČKI (ZGDUB)
5035
266
11
ŠIMUN ŽIVKOVIĆ (ZGDUB)
76
2
JOSIP BEVANDA (CROSTAR)
5036
16
8
OŽBOLT MOLJ (SILLA)
386
0
MARKO POSAVEC (JASTREB)
5049
266
0
ŠIMUN ŽIVKOVIĆ (ZGDUB)
16
14
OŽBOLT MOLJ (SILLA)
Dobitniki medalj
1. OŽBOLT MOLJ, Taekwondo klub Silla
2. ŠIMUN ŽIVKOVIĆ, ZG-DUBRAVA
3. MARKO POSAVEC, Jastreb
3. JOSIP BEVANDA, Cro Star - Mostar