Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
4. Čigra Open - 7. Čigra Limač Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"SPARTAK" Prijedor
BANIJA PANDAS
Bistra
Casper
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
Dubrava
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
Medvedgrad
METALAC
MOTIV+
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Obrovac
ORIENT TKD
Orion
Osvit
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Taekwondo savez Karlovačke županije
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagorje-SLO
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -39
Mlađe kadetkinje A -33
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -47
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadeti -53
Limačice - A -27
Limačice - A -30
Limačice - B -18
Kadeti -37
3001
163
0
IVAN GLAVAŠ (ČIGRA)
375
0
ANTONIO KARPIŠEK (JASTREB)
3002
560
25
DOMEN MOLJ (SILLA)
315
14
MARTIN ŠTEFANAC (TKD-KZ)
3003
174
3
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
402
10
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
3004
471
11
FLORIJAN VUNIQI (ORI)
95
9
BORNA ZGLAVNIK (BORIK)
3005
161
10
FRAN BOSANČIĆ (ČIGRA)
634
5
LUKA PAUN (MOTIVPL)
3006
472
10
STJEPAN CULEJ (ORI)
356
17
MAX HAJAK (MAKSMR)
3007
103
4
ROK MOTALN (RP-TKD)
196
1
IAN MIDZOR (PANTERA)
139
TONI DUJIĆ (RUG)
3027
375
0
ANTONIO KARPIŠEK (JASTREB)
560
1
DOMEN MOLJ (SILLA)
3028
402
7
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
471
0
FLORIJAN VUNIQI (ORI)
3029
161
3
FRAN BOSANČIĆ (ČIGRA)
356
7
MAX HAJAK (MAKSMR)
3030
103
5
ROK MOTALN (RP-TKD)
139
7
TONI DUJIĆ (RUG)
3051
560
8
DOMEN MOLJ (SILLA)
402
0
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
3052
356
0
MAX HAJAK (MAKSMR)
139
6
TONI DUJIĆ (RUG)
3063
560
6
DOMEN MOLJ (SILLA)
139
3
TONI DUJIĆ (RUG)
Osvajači medalja
1. DOMEN MOLJ, Taekwondo klub Silla
2. TONI DUJIĆ, RUGVICA
3. FRAN JAVORSKY, Pantera
3. MAX HAJAK, MAKSIMIR