Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
4. Čigra Open - 7. Čigra Limač Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"SPARTAK" Prijedor
BANIJA PANDAS
Bistra
Casper
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
Dubrava
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
Medvedgrad
METALAC
MOTIV+
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Obrovac
ORIENT TKD
Orion
Osvit
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Taekwondo savez Karlovačke županije
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagorje-SLO
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje A -51
Mlađi kadeti B -24
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -39
Mlađi kadeti B -43
Mlađi kadeti B -47
Mlađe kadetkinje B -39
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -53
Kadeti -57
Kadeti -65
Kadetkinje -37
Kadetkinje -41
Kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Kadetkinje +59
Mlađe kadetkinje (limači) +51
Limači - A -27
Limači - A -30
Limači - A -33
Limači - A -36
Limači - A -40
Limačice - A -27
Limačice - A -33
Limači - B -24
Mlađi kadeti B -39
1006
255
2
LEON ŠELENDIĆ (DUBRAVA)
164
1
JAN JELOVAC (ČIGRA)
244
LEON KATUŠIN (BAN-PAN)
473
GRGA DUGAC (ORI)
367
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
1007
368
3
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
166
2
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
498
TEO VAJNART (DUBRAVA)
665
MIHOVIL GALIĆ (OSVI)
160
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
1026
255
12
LEON ŠELENDIĆ (DUBRAVA)
244
0
LEON KATUŠIN (BAN-PAN)
1027
473
2
GRGA DUGAC (ORI)
367
6
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
1028
368
11
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
498
3
TEO VAJNART (DUBRAVA)
1029
665
0
MIHOVIL GALIĆ (OSVI)
160
5
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
1055
255
2
LEON ŠELENDIĆ (DUBRAVA)
367
6
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
1056
368
4
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
160
1
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
1074
367
5
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
368
3
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. KARLO MALEČIĆ, Jastreb
2. ADNAN ALAGIĆ, Jastreb
3. LEON ŠELENDIĆ, Dubrava
3. DOMINIK DEDIĆ, Čigra