Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
4. Čigra Open - 7. Čigra Limač Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"SPARTAK" Prijedor
BANIJA PANDAS
Bistra
Casper
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
Dubrava
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
Medvedgrad
METALAC
MOTIV+
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Obrovac
ORIENT TKD
Orion
Osvit
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Taekwondo savez Karlovačke županije
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagorje-SLO
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti B -39
Kadeti -37
Kadetkinje -51
Juniorke -55
Mlađi kadeti (limači) -27
Mlađi kadeti (limači) -33
Mlađi kadeti (limači) -39
Mlađi kadeti (limači) -43
Mlađe kadetkinje (limači) -33
Mlađe kadetkinje (limači) -43
Limači - A -24
Limači - A -27
Limači - A -30
Limači - A -40
Limačice - A -27
Limačice - A +45
Limačice - A -27
6002
561
0
ROZA HAVRLE (CONTRA)
125
7
HANA PERCELA (SENJ)
6003
62
9
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
620
2
NIKOLINA KORITIĆ (ČIGRA)
6004
644
1
KALA MIDŽOR (PANTERA)
366
0
TIA VOKIĆ (JASTREB)
6005
31
5
DANAJA ŠKOFIC (SILLA)
113
4
TARA HORVAT (BIST)
6006
127
0
NIKA HABULINEC (ZTŠ)
122
12
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
6007
503
1
KARLA PEKČEC (ZGDUB)
526
13
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
6008
397
12
TARA TUČEK (CASPER)
84
8
STELA SPAJIĆ (ORI)
6008.1
102
3
MEDEJA MOHORIČ (RP-TKD)
695
8
MATEA HLAD (JAKOVLJ)
6025
125
0
HANA PERCELA (SENJ)
62
14
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
6026
644
11
KALA MIDŽOR (PANTERA)
31
1
DANAJA ŠKOFIC (SILLA)
6027
122
5
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
526
8
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
6028
397
10
TARA TUČEK (CASPER)
695
9
MATEA HLAD (JAKOVLJ)
6043
62
8
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
644
16
KALA MIDŽOR (PANTERA)
6044
526
1
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
397
13
TARA TUČEK (CASPER)
6055
644
5
KALA MIDŽOR (PANTERA)
397
4
TARA TUČEK (CASPER)
Osvajači medalja
1. KALA MIDŽOR, Pantera
2. TARA TUČEK, Casper
3. JOSIPA BIJELIĆ, Novalja
3. VITA MRŠIĆ, Tigar Zagreb