Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
4. Čigra Open - 7. Čigra Limač Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"SPARTAK" Prijedor
BANIJA PANDAS
Bistra
Casper
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
Dubrava
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
Medvedgrad
METALAC
MOTIV+
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Obrovac
ORIENT TKD
Orion
Osvit
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Taekwondo savez Karlovačke županije
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagorje-SLO
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kick (ženski) -1 (2006-2007)
Kick (ženski) -2 (2008-2009)
Kick (ženski) -3 (2010-2011)
Kick (ženski) -1 (2006-2007)
K057
482
0
ANTONELA TRGOVČEVIĆ (S.SOKOL)
339
0
SARA ZRINJSKI-BAN (ČIGRA)
K058
593
0
EMA GERMOVŠEK (ČIGRA)
341
0
NIKA ŠKARJAK (ČIGRA)
K059
144
0
ANJA RODOŠEK (RP-TKD)
612
0
ELA PAPIĆ (ČIGRA)
K059.1
601
0
HANNA ZOIMAT (ČIGRA)
698
0
MIA MATIJEVIĆ (ČIGRA)
K060
186
0
EMILIJA DRAGOVIĆ (GAIAN)
177
0
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
337
IVONA PEREKOVIĆ (ČIGRA)
K061
178
0
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
599
0
NINA SOŠINSKI (ČIGRA)
K061.1
586
0
PAULA PRINCIP (ČIGRA)
699
0
LUCIJA JELIĆ (ČIGRA)
K062
482
0
ANTONELA TRGOVČEVIĆ (S.SOKOL)
593
0
EMA GERMOVŠEK (ČIGRA)
K063
144
0
ANJA RODOŠEK (RP-TKD)
698
0
MIA MATIJEVIĆ (ČIGRA)
K064
177
0
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
337
0
IVONA PEREKOVIĆ (ČIGRA)
K065
178
0
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
586
0
PAULA PRINCIP (ČIGRA)
K066
482
0
ANTONELA TRGOVČEVIĆ (S.SOKOL)
144
0
ANJA RODOŠEK (RP-TKD)
K067
177
0
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
178
0
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
K068
144
0
ANJA RODOŠEK (RP-TKD)
177
0
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. ANA ROGINIĆ, Čigra
2. ANJA RODOŠEK, Red Power
3. MARTA JURIĆ, Čigra
3. ANTONELA TRGOVČEVIĆ, SUSEDGRAD SOKOL