Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
4. Čigra Open - 7. Čigra Limač Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"SPARTAK" Prijedor
BANIJA PANDAS
Bistra
Casper
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
Dubrava
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
Medvedgrad
METALAC
MOTIV+
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Obrovac
ORIENT TKD
Orion
Osvit
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Taekwondo savez Karlovačke županije
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagorje-SLO
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti A -51
Mlađe kadetkinje A -27
Mlađe kadetkinje A -39
Mlađi kadeti B -43
Kadeti -49
Kadetkinje -37
Kadetkinje -44
Juniori -59
Limači - A -27
Kadetkinje -37
2005
558
11
MATEA MARINKOVIĆ (COB)
423
15
NADJA DRAGIC (KOZARA)
348
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
2006
357
12
NIKA HAJAK (MAKSMR)
210
16
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
650
LANA MALETIĆ (VG)
2007
625
15
MAREA VODOPIJA (COB)
298
1
LARA BOŠKOVIĆ (RADNIK)
48
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
658
NIKA KOPJAR (OSVI)
241
LARA KRIŽANIĆ (TKD-KZ)
2031
423
16
NADJA DRAGIC (KOZARA)
348
11
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
2032
210
0
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
650
7
LANA MALETIĆ (VG)
2033
625
8
MAREA VODOPIJA (COB)
48
7
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
2034
658
10
NIKA KOPJAR (OSVI)
241
0
LARA KRIŽANIĆ (TKD-KZ)
2055
423
0
NADJA DRAGIC (KOZARA)
650
3
LANA MALETIĆ (VG)
2056
625
0
MAREA VODOPIJA (COB)
658
11
NIKA KOPJAR (OSVI)
2071
650
3
LANA MALETIĆ (VG)
658
3
NIKA KOPJAR (OSVI)
Medalists
1. LANA MALETIĆ, Velika Gorica
2. NIKA KOPJAR, Osvit
3. NADJA DRAGIC, TKD/Kozara/ Prijedor
3. MAREA VODOPIJA, Cobra