Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
4. Čigra Open - 7. Čigra Limač Kup
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"SPARTAK" Prijedor
BANIJA PANDAS
Bistra
Casper
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
Dubrava
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
Medvedgrad
METALAC
MOTIV+
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Obrovac
ORIENT TKD
Orion
Osvit
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Taekwondo savez Karlovačke županije
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagorje-SLO
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -36
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -47
Mlađi kadeti B -51
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -36
Mlađe kadetkinje B -39
Kadeti -37
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadeti -57
Kadetkinje -33
Kadetkinje -37
Kadetkinje -41
Mlađi kadeti (limači) -43
Mlađe kadetkinje (limači) -33
Mlađe kadetkinje (limači) -36
Limači - A -21
Limači - A -27
Limači - A -36
Limačice - A -24
Limačice - A -30
Limači - B -20
Limači - B -33
Limačice - B -20
Limačice - B -22
Limačice - B -24
Kick (muški) -2 (2008-2009)
Kick (ženski) -3 (2010-2011)
Mlađe kadetkinje B -27
1016
666
0
ERIKA KUČKOVEČKI (OSVI)
543
6
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD-KZ)
1017
129
0
GABRIELA ŠTURLIĆ (ZTŠ)
169
4
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
1018
527
8
VANESSA BOSILJ (TKD-KZ)
205
2
CHIARA ČUMORIC (BAN-PAN)
136
LARA KRILIĆ (ZTŠ)
1049
543
12
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD-KZ)
169
0
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
1050
527
7
VANESSA BOSILJ (TKD-KZ)
136
0
LARA KRILIĆ (ZTŠ)
1071
543
1
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD-KZ)
527
2
VANESSA BOSILJ (TKD-KZ)
Dobitniki medalj
1. VANESSA BOSILJ, Taekwondo savez Karlovačke županije
2. MAGDALENA LJUBIĆ, Taekwondo savez Karlovačke županije
3. LARA KRILIĆ, Zagrebačka Taekwondo Škola
3. MARTA JURIĆ, Čigra