Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
4. kolo Limač lige
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 1.
Borilište 2
Borilište 2.
TEŽINE / UZRASTI
Limači - A -20
Limači - A -22
Limači - A -24
Limači - A -27
Limači - A -30
Limači - A -20
1001
56
1
ŠIMUN ŠUŠNJIĆ (LOKOM)
11
29
JAKOV VRCA (LOKOM)
1002
55
2
LUKA JELOVEČKI (LOKOM)
4
14
IVAN ERCEGOVAC (LOKOM)
1009
11
6
JAKOV VRCA (LOKOM)
4
4
IVAN ERCEGOVAC (LOKOM)
Osvajači medalja
1. JAKOV VRCA, Lokomotiva
2. IVAN ERCEGOVAC, Lokomotiva
3. ŠIMUN ŠUŠNJIĆ, Lokomotiva
3. LUKA JELOVEČKI, Lokomotiva
Limači - A -22
1003
6
38
MATEJ VUKOVIĆ (LOKOM)
40
9
KRISTIJAN KARABOGDAN (TKD KAR)
26
MIHAEL IVEKOVIĆ (DUBRAVA)
1010
6
17
MATEJ VUKOVIĆ (LOKOM)
26
4
MIHAEL IVEKOVIĆ (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. MATEJ VUKOVIĆ, Lokomotiva
2. MIHAEL IVEKOVIĆ, Dubrava
3. KRISTIJAN KARABOGDAN, Karlovac
3. ----
Limači - A -24
1004
97
35
MATEJ MATIĆ (RUG)
54
5
TOMA MIHETEC (LOKOM)
67
SEBASTIAN BIELEN (PANTERA)
1011
97
9
MATEJ MATIĆ (RUG)
67
8
SEBASTIAN BIELEN (PANTERA)
Osvajači medalja
1. MATEJ MATIĆ, RUGVICA
2. SEBASTIAN BIELEN, Pantera
3. TOMA MIHETEC, Lokomotiva
3. ----
Limači - A -27
1005
96
2
FRAN PAVIĆ (RUG)
30
17
MAROJE DEVERNAY (DUBRAVA)
1006
78
4
TIMON VRGOČ (LOKOM)
81
39
MIHAEL TRGOVAC (DUBRAVA)
1012
30
20
MAROJE DEVERNAY (DUBRAVA)
81
5
MIHAEL TRGOVAC (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. MAROJE DEVERNAY, Dubrava
2. MIHAEL TRGOVAC, Dubrava
3. FRAN PAVIĆ, RUGVICA
3. TIMON VRGOČ, Lokomotiva
Limači - A -30
1007
85
5
VANJA ŠEPAROVIĆ (DUBRAVA)
23
14
ŠIMUN ZADRO (DUBRAVA)
1008
47
16
LEGOLAS TOMŠIĆ ILIŠEVIĆ (DUBRAVA)
53
36
ADRIJAN KRSNIK AHMETOVIĆ (LOKOM)
1013
23
43
ŠIMUN ZADRO (DUBRAVA)
53
39
ADRIJAN KRSNIK AHMETOVIĆ (LOKOM)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN ZADRO, Dubrava
2. ADRIJAN KRSNIK AHMETOVIĆ, Lokomotiva
3. VANJA ŠEPAROVIĆ, Dubrava
3. LEGOLAS TOMŠIĆ ILIŠEVIĆ, Dubrava