Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
4. MEMORIJALNI TAEKWONDO TURNIR 'TARIK LJUBUŠKIĆ-TARE'
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
BUGOJNO
DERVENTA
KWON
Novi Grad Sarajevo
Taekwondo klub Zenica
TIM BOSNA
tkd frenki
TKDK Snaga
VOGOŠĆA
ZLATNI LJILJANI
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -30
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -36
Juniori +78
Mlađi kadeti -30
A001
118
28
DAVUD MESINOVIC (TIM BOS)
74
17
ADIN TRAKO (TKD NUR)
37
ABDULAH PILAV (BUGOJNO)
77
HARIS MAHMIC (SNAGA)
144
MUHAMED ĐONKO (TKDNGS)
A002
7
0
SRĐAN TEOFILOVIĆ (DERVENT)
30
0
DENIS RIZVAN (BUGOJNO)
56
DENIS VUČIĆ (TKD NUR)
41
FARIS JUSIC (TKDKWON)
152
BAKIR ODIC (ZE TIM)
A012
118
1
DAVUD MESINOVIC (TIM BOS)
37
0
ABDULAH PILAV (BUGOJNO)
A013
77
11
HARIS MAHMIC (SNAGA)
144
10
MUHAMED ĐONKO (TKDNGS)
A014
7
8
SRĐAN TEOFILOVIĆ (DERVENT)
56
6
DENIS VUČIĆ (TKD NUR)
A015
41
18
FARIS JUSIC (TKDKWON)
152
3
BAKIR ODIC (ZE TIM)
A037
118
40
DAVUD MESINOVIC (TIM BOS)
77
37
HARIS MAHMIC (SNAGA)
A038
7
3
SRĐAN TEOFILOVIĆ (DERVENT)
41
14
FARIS JUSIC (TKDKWON)
A057
118
14
DAVUD MESINOVIC (TIM BOS)
41
10
FARIS JUSIC (TKDKWON)
Dobitniki medalj
1. DAVUD MESINOVIC, TIM BOSNA
2. FARIS JUSIC, KWON
3. HARIS MAHMIC, TKDK Snaga
3. SRĐAN TEOFILOVIĆ, DERVENTA
Mlađe kadetkinje -27
A020
63
18
ILHANA KOVAČEVIĆ (TKD NUR)
165
8
AISA ZDRALOVIC (TKDKWON)
44
NEJRA ŠAĆIROVIĆ (TKDKWON)
A047
63
18
ILHANA KOVAČEVIĆ (TKD NUR)
44
4
NEJRA ŠAĆIROVIĆ (TKDKWON)
Dobitniki medalj
1. ILHANA KOVAČEVIĆ, "NUR"
2. NEJRA ŠAĆIROVIĆ, KWON
3. AISA ZDRALOVIC, KWON
3. ----
Mlađe kadetkinje -36
A024
130
21
SARA SULJIC (TIM BOS)
49
9
SAJMA SACIROVIC (TKDKWON)
A025
43
23
MERHUNISA SOFTIĆ (TKDKWON)
25
8
ŠADIJA MAŠIĆ (BUGOJNO)
A050
130
32
SARA SULJIC (TIM BOS)
43
45
MERHUNISA SOFTIĆ (TKDKWON)
Dobitniki medalj
1. MERHUNISA SOFTIĆ, KWON
2. SARA SULJIC, TIM BOSNA
3. ŠADIJA MAŠIĆ, BUGOJNO
3. SAJMA SACIROVIC, KWON
Juniori +78
C008
109
3
HAMZA KADIC (TIM BOS)
97
19
ARMIN MADEŠKO (VOGOŠĆA)
C009
153
14
ALMIN RAHMANOVIC (TKDKWON)
15
7
IRFAN MUHADRI (TKDJALE)
C026
97
10
ARMIN MADEŠKO (VOGOŠĆA)
153
25
ALMIN RAHMANOVIC (TKDKWON)
Dobitniki medalj
1. ALMIN RAHMANOVIC, KWON
2. ARMIN MADEŠKO, VOGOŠĆA
3. IRFAN MUHADRI, AKADEMIJA JALE
3. HAMZA KADIC, TIM BOSNA