001 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -33 | ANDREA BARTULAC (GACKA) |
9:4 | VERONIKA FULIR (ZG-DUBRAVA) |
002 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -33 | SAŠA BERGANT (KORYO Slovenia) |
6:2 | MARIJA RIMAC (Gračac) |
003 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -36 | KARMEN DOLINAR (Karlovac) |
0:14 | MONIKA GRDIĆ (Ogulin) |
004 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -36 | LANA TEKIĆ (Koryo Varaždin) |
ODUST. | EMILIA ONELLOVA (Ilyo TKD SKP Kosice) |
005 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -36 | LEDA ĐIMOTI (Medvedgrad) |
10:3 | PETRA ČOPEC (ZG-DUBRAVA) |
006 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -36 | JANA MAJSTOROVIĆ (Plitvice) |
16:3 | ANA LUCIA BOHAČEK (Karlovac) |
007 | 1/4 | Kadeti A -45 | ARDIAN GOJCAJ (BESA) |
0:13 | JURAJ CISARIK (Ilyo TKD SKP Kosice) |
008 | 1/4 | Kadeti A -45 | LUKA MAGDIC (Karlovac) |
2:14 | MICHAL MATIKO (Black Tiger Snina) |
009 | 1/4 | Kadeti B -41 | ALEN RABIHIĆ (ORKA AS) |
16:4 | FRANKO JOSIP SKOKO (Karlovac) |
010 | 1/2 | Mlađi kadeti A -47 | ANTUN VIMAN (Medvedgrad) |
0:10 | TIMOTEJ MLINARIČ (JITAE Maribor) |
011 | 1/2 | Mlađi kadeti B -43 | PATRICK KRIZMAN (ZG-DUBRAVA) |
ODUST. | LOVRO KIŠAK (Koryo Varaždin) |
012 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -30 | PATRICIA ŠPRAJC (Ogulin) |
7:3 | ANA STOJEVIĆ (Čigra) |
013 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -30 | NIKA MATEŠIĆ (TKD-SALONA) |
8:6 | KLAUDIJA MARINIĆ (Koryo Varaždin) |
014 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -39 | MARIJA KRZNARIĆ (Ogulin) |
12:7 | LARA KNEŽEVIĆ (Gračac) |
015 | 1/2 | Kadeti A -37 | KRISTIJAN KUŠTER (Koryo Varaždin) |
4:2 | MARIO MUTAK (TK Prana Karlovac) |
016 | 1/2 | Kadeti A -41 | PATRIK LICUL (Futura) |
4:12 | ANTE RONCEVIC (Pantera) |
017 | 1/2 | Kadeti A -41 | DANIJEL BEŠIĆ (Karlovac) |
1:10 | JOSIP PAUŠIĆ (Ogulin) |
018 | 1/2 | Kadetkinje A -41 | IRIS DINKOVIĆ (Medvedgrad) |
3:1 | ANZHELIKA BUROVA (RUSSIA HALLELUJAH TEAM) |
019 | 1/2 | Kadetkinje A -44 | MIHAELA BOLJEŠIĆ (TKD BRINJE) |
7:1 | KORNELIA DOVALOVA (Taekwondo klub Hnusta) |
020 | 1/2 | Kadeti B -37 | ROKO PERAIĆ (M.T.A.) |
13:0 | TONI FAVRO (Forteca Korčula) |
021 | 1/2 | Kadeti B -37 | DENIS IVOŠEVIĆ (Ogulin) |
13:6 | TOMISLAV ČUPIĆ (ZG-DUBRAVA) |
022 | 1/2 | Kadeti B -45 | TOMISLAV ŠTEFANAC (Karlovac) |
0:12 | MATEVŽ KOREN (JITAE Maribor) |
023 | 1/2 | Kadetkinje B -37 | ANASTASIA PUCHKO (RUSSIA HALLELUJAH TEAM) |
DISKV. | LAURA MARGETIĆ (Medvedgrad) |
024 | 1/2 | Kadetkinje B -44 | NIKITA AGAS (Centro Taekwondo Alessandria) |
3:21 | FURJAN EMA (ZG-DUBRAVA) |
025 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -33 | ANDREA BARTULAC (GACKA) |
6:3 | MAJA MIKŠIĆ (Karlovac) |
026 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -33 | SAŠA BERGANT (KORYO Slovenia) |
5:2 | HELENA DUJMIĆ (Ogulin) |
027 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -36 | MONIKA GRDIĆ (Ogulin) |
3:10 | LANA TEKIĆ (Koryo Varaždin) |
028 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -36 | LEDA ĐIMOTI (Medvedgrad) |
7:3 | JANA MAJSTOROVIĆ (Plitvice) |
029 | 1/2 | Kadeti A -45 | JURAJ CISARIK (Ilyo TKD SKP Kosice) |
ODUST. | TOMISLAV SABLJAK (Karlovac) |
030 | 1/2 | Kadeti A -45 | MICHAL MATIKO (Black Tiger Snina) |
5:6 | ZIGA KORPAR (TKD-KBK-MARIBOR) |
030A | 1/2 | Kadetkinje A -41 | SARA MIŠLJENOVIĆ (Karlovac) |
3:6 | ANASTASIA PUCHKO (RUSSIA HALLELUJAH TEAM) |
031 | 1/2 | Kadeti B -41 | ALEN RABIHIĆ (ORKA AS) |
12:6 | KARLO ŠEGEDIN (Forteca Korčula) |
032 | 1/2 | Kadeti B -41 | JURE ĆURIĆ (ORKA AS) |
15:3 | IGOR TOMINAC (Karlovac) |
033 | 1/1 | Mlađe kadetkinje A -47 | KATJA BRDOVČAK (TCZ Ban Keglević) |
12:0 | MONIKA JAKŠIĆ (Ogulin) |
034 | 1/1 | Mlađe kadetkinje A +51 | EMA LONČARIĆ (Karlovac) |
ODUST. | LARISA LONCARIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
035 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -24 | MARA SAMARZIJA (Pantera) |
1:9 | VANESSA BOSILJ (Ogulin) |
036 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -27 | DOROTEA MAGDIĆ (Ogulin) |
5:16 | LUCIJA JELIC (Pantera) |
037 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -47 | NIKOLINA SILOV (TKD-SALONA) |
ODUST. | REA MINKOVIĆ (Bistra) |
038 | 1/1 | Kadeti A -33 | BORNA MAKAR (M.T.A.) |
3:8 | FABIO PIRŠLJIN (GACKA) |
039 | 1/1 | Juniorke A -44 | ANDREA GALETIĆ (TKD BRINJE) |
2:12 | ANĐELA ĆOSIĆ (Marjan) |
040 | 1/1 | Mlađi kadeti A -47 | TIMOTEJ MLINARIČ (JITAE Maribor) |
3:6 | ALEKSEI SOGLASNOV (RUSSIA HALLELUJAH TEAM) |
041 | 1/1 | Mlađi kadeti B -43 | PATRICK KRIZMAN (ZG-DUBRAVA) |
2:6 | JAKOV ROGIĆ (PLOVANIJA-ZADAR) |
042 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -30 | PATRICIA ŠPRAJC (Ogulin) |
3:0 | NIKA MATEŠIĆ (TKD-SALONA) |
043 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -39 | MARIJA KRZNARIĆ (Ogulin) |
5:2 | TEA STIPETIĆ (Ogulin) |
044 | 1/1 | Kadeti A -37 | KRISTIJAN KUŠTER (Koryo Varaždin) |
21:7 | DOMAGOJ LUKAČ (Ozalj) |
045 | 1/1 | Kadeti A -41 | ANTE RONCEVIC (Pantera) |
4:9 | JOSIP PAUŠIĆ (Ogulin) |
046 | 1/1 | Kadetkinje A -41 | IRIS DINKOVIĆ (Medvedgrad) |
4:1 | ANASTASIA PUCHKO (RUSSIA HALLELUJAH TEAM) |
047 | 1/1 | Kadetkinje A -44 | MIHAELA BOLJEŠIĆ (TKD BRINJE) |
2:1 | VERONIKA BRISKAROVA (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
048 | 1/1 | Kadeti B -37 | ROKO PERAIĆ (M.T.A.) |
3:9 | DENIS IVOŠEVIĆ (Ogulin) |
049 | 1/1 | Kadeti B -45 | MATEVŽ KOREN (JITAE Maribor) |
8:5 | LORENZO ZIA (ASD DRAGO JESOLO) |
050 | 1/1 | Kadetkinje B -37 | LAURA MARGETIĆ (Medvedgrad) |
7:11 | ARINA PUCHKO (RUSSIA HALLELUJAH TEAM) |
051 | 1/1 | Kadetkinje B -44 | FURJAN EMA (ZG-DUBRAVA) |
0:12 | IVA ĆURIĆ (ORKA AS) |
052 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -33 | ANDREA BARTULAC (GACKA) |
6:2 | SAŠA BERGANT (KORYO Slovenia) |
053 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -36 | LANA TEKIĆ (Koryo Varaždin) |
2:3 | LEDA ĐIMOTI (Medvedgrad) |
054 | 1/1 | Kadeti A -45 | JURAJ CISARIK (Ilyo TKD SKP Kosice) |
1:13 | ZIGA KORPAR (TKD-KBK-MARIBOR) |
055 | 1/1 | Kadeti B -41 | ALEN RABIHIĆ (ORKA AS) |
10:5 | JURE ĆURIĆ (ORKA AS) |