001 | 1/8 | Mlađi kadeti A -33 | ROK MOTALN (JITAE Maribor) |
DISKV. | DENIS GLADYSHEV (RUSSIA HALLELUJAH TEAM) |
002 | 1/8 | Mlađi kadeti A -33 | IAN MIDZOR (Pantera) |
2:4 | IVO SANDEV (Macedonia National Team) |
003 | 1/8 | Mlađi kadeti A -33 | SANDRO TUŠKAN (Karlovac) |
2:4 | JOSIP DRAŠKOVIĆ (TKD-SALONA) |
004 | 1/4 | Mlađi kadeti A -30 | NIKOLA BRNARDIĆ (Karlovac) |
12:0 | ROK FAJDETIĆ (TCZ Ban Keglević) |
005 | 1/4 | Mlađi kadeti A -30 | TEO BEŠIĆ (ORKA AS) |
9:2 | JAKOV GOLUBIĆ (Gračac) |
006 | 1/4 | Mlađi kadeti A -36 | JAKUB PENKERT (Black Tiger Snina) |
2:1 | LOVRO NEVJESTIC (Pantera) |
007 | 1/4 | Mlađi kadeti A -39 | ANGELO ŠVEC (Zagreb) |
7:1 | KASTRIOT LULGJURAJ (BESA) |
008 | 1/4 | Mlađe kadetkinje A -39 | NICOLE FUMIĆ (Bistra) |
7:5 | MATEA MARINKOVIĆ (Cobra) |
009 | 1/4 | Mlađi kadeti B -27 | DANIN HASANAGIC (KORYO Slovenia) |
13:2 | ANDREJ TUŠKAN (Karlovac) |
009A | 1/4 | Mlađi kadeti B -27 | MARKO DRLJO (Bistra) |
10:2 | LUKA BOGOVIC (Karlovac) |
010 | 1/4 | Mlađi kadeti B -30 | NIKOLA FRANOVIĆ (Čigra) |
6:3 | FILIP OBROVAC (Karlovac) |
011 | 1/4 | Mlađi kadeti B -30 | IVAN KLARIĆ (Karlovac) |
15:3 | KRISTIJAN KEROŠEVIĆ (RUGVICA) |
012 | 1/4 | Mlađi kadeti B -30 | KARLO VOHRIĆ (Čigra) |
3:5 | DOMEN MOLJ (KORYO Slovenia) |
013 | 1/4 | Mlađi kadeti B -30 | SAŠA MIŠLJENOVIĆ (Karlovac) |
13:1 | STJEPAN MARKOVIC (Bistra) |
014 | 1/4 | Mlađi kadeti B -33 | LOVRO MATIĆ (Čigra) |
ODUST. | MATIJA RADOŠ (TCZ Ban Keglević) |
015 | 1/4 | Mlađi kadeti B -36 | MATIJA MARINIĆ (Koryo Varaždin) |
3:6 | FRAN TRETINJAK (TCZ Ban Keglević) |
016 | 1/4 | Mlađi kadeti B -36 | GABRIJEL IKANOVIĆ (Forteca Korčula) |
6:7 | MIROSLAV BARTO (Taekwondo klub Hnusta) |
017 | 1/4 | Mlađi kadeti B -36 | LUCA DE MATTIA (FREE SPIRIT TRIESTE) |
4:9 | DOMINIK GLAVINA (RUGVICA) |
018 | 1/4 | Mlađi kadeti B -39 | ADAM BARIČEVIĆ (PLOVANIJA-ZADAR) |
0:10 | BORNA KLENOVŠAK (ZG-DUBRAVA) |
019 | 1/4 | Mlađi kadeti B -39 | HRVOJE PAŽIN (Forteca Korčula) |
3:4 | FILIP MILOSEVIC (Pantera) |
020 | 1/4 | Mlađi kadeti A -33 | ROK MOTALN (JITAE Maribor) |
7:8 | LEO CONJAR (Karlovac) |
021 | 1/4 | Mlađi kadeti A -33 | IVO SANDEV (Macedonia National Team) |
2:0 | PAVEL IZARIK (Ilyo TKD SKP Kosice) |
022 | 1/4 | Mlađi kadeti A -33 | JOSIP DRAŠKOVIĆ (TKD-SALONA) |
5:7 | MATEJ HORVATH (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
023 | 1/4 | Mlađi kadeti A -33 | BASTIAN ANTOLOVIČ (TAE KWONDO KLUB HANKUK) |
6:9 | TONI DUJIĆ (RUGVICA) |
024 | 1/2 | Mlađi kadeti A -27 | FRAN ŠERER (Zagreb) |
3:7 | MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (Karlovac) |
025 | 1/2 | Mlađi kadeti A -27 | JAN FLEGAR (Bistra) |
13:7 | DAVID KARABEGOVIĆ (ZG-DUBRAVA) |
026 | 1/2 | Mlađe kadetkinje A -30 | NIKA KOLAREK (Pantera) |
ODUST. | MARIA KARASEVA (RUSSIA HALLELUJAH TEAM) |
027 | 1/2 | Mlađi kadeti A -30 | NIKOLA BRNARDIĆ (Karlovac) |
13:1 | FRAN JAVORSKY (Pantera) |
028 | 1/2 | Mlađi kadeti A -30 | TEO BEŠIĆ (ORKA AS) |
15:10 | IVAN VUGRINEC (Koryo Varaždin) |
029 | 1/2 | Mlađi kadeti A -36 | JAKUB PENKERT (Black Tiger Snina) |
7:6 | JOSIP BLAŽUN (Ozalj) |
030 | 1/2 | Mlađi kadeti A -36 | LUKA MILANOVIĆ (TKD-SALONA) |
1:13 | VITO JELIC (Pantera) |
031 | 1/2 | Mlađi kadeti A -39 | ANGELO ŠVEC (Zagreb) |
8:4 | LIN KOVACIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
032 | 1/2 | Mlađi kadeti A -39 | ROKO BLAŠKOVIĆ (DUGA RESA) |
6:7 | MATIJA MIŠKOVIĆ (Karlovac) |
033 | 1/2 | Mlađe kadetkinje A -39 | NICOLE FUMIĆ (Bistra) |
5:6 | ALEXANDRA ERZOVA (RUSSIA HALLELUJAH TEAM) |
034 | 1/2 | Mlađe kadetkinje A -39 | KIM KREUZER (Centar Babić Stuttgart) |
3:6 | LAURA VIDEK (Pantera) |
035 | 1/2 | Mlađi kadeti B -27 | DANIN HASANAGIC (KORYO Slovenia) |
15:12 | BORNA KRČAR (RUGVICA) |
036 | 1/2 | Mlađi kadeti B -27 | MARKO DRLJO (Bistra) |
2:14 | KOLIĆ LUKAS (Karlovac) |
037 | 1/2 | Mlađi kadeti B -30 | NIKOLA FRANOVIĆ (Čigra) |
1:2 | IVAN KLARIĆ (Karlovac) |
038 | 1/2 | Mlađi kadeti B -30 | DOMEN MOLJ (KORYO Slovenia) |
2:3 | SAŠA MIŠLJENOVIĆ (Karlovac) |
039 | 1/2 | Mlađi kadeti B -33 | MATIJA RADOŠ (TCZ Ban Keglević) |
0:7 | LUKA GOLOMEIĆ (ZG-DUBRAVA) |
040 | 1/2 | Mlađi kadeti B -33 | LEON VRTARIĆ (M.T.A.) |
4:7 | MATIJA OBROVAC (Karlovac) |
041 | 1/2 | Mlađi kadeti B -36 | FRAN TRETINJAK (TCZ Ban Keglević) |
4:1 | MIROSLAV BARTO (Taekwondo klub Hnusta) |
042 | 1/2 | Mlađi kadeti B -36 | DOMINIK GLAVINA (RUGVICA) |
ODUST. | IVAN RENDULIĆ (Karlovac) |
043 | 1/2 | Mlađi kadeti B -39 | BORNA KLENOVŠAK (ZG-DUBRAVA) |
12:0 | TIMON BELEC (TAE KWONDO KLUB HANKUK) |
044 | 1/2 | Mlađi kadeti B -39 | FILIP MILOSEVIC (Pantera) |
7:6 | FILIP POPOVIĆ (Futura) |
045 | 1/2 | Mlađi kadeti A -33 | LEO CONJAR (Karlovac) |
2:1 | IVO SANDEV (Macedonia National Team) |
046 | 1/2 | Mlađi kadeti A -33 | MATEJ HORVATH (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
2:6 | TONI DUJIĆ (RUGVICA) |
047 | 1/1 | Mlađi kadeti A -43 | JOSIP COCE (neryo) |
4:3 | BENEDIKT GRGIĆ (TCZ Ban Keglević) |
048 | 1/1 | Mlađe kadetkinje A -33 | -ADNA KOLJIĆ (TAE KWONDO KLUB HANKUK) |
7:4 | LUCIJA BUJAS (TKD-KBK-MARIBOR) |
049 | 1/1 | Mlađi kadeti A -27 | MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (Karlovac) |
9:5 | JAN FLEGAR (Bistra) |
050 | 1/1 | Mlađe kadetkinje A -30 | NIKA KOLAREK (Pantera) |
6:3 | HANA-DORIA ZAJEC (Cobra) |
051 | 1/1 | Mlađi kadeti A -30 | NIKOLA BRNARDIĆ (Karlovac) |
7:1 | TEO BEŠIĆ (ORKA AS) |
052 | 1/1 | Mlađi kadeti A -36 | JAKUB PENKERT (Black Tiger Snina) |
7:8 | VITO JELIC (Pantera) |
053 | 1/1 | Mlađi kadeti A -39 | ANGELO ŠVEC (Zagreb) |
4:12 | MATIJA MIŠKOVIĆ (Karlovac) |
054 | 1/1 | Mlađe kadetkinje A -39 | ALEXANDRA ERZOVA (RUSSIA HALLELUJAH TEAM) |
0:0 RSC | LAURA VIDEK (Pantera) |
055 | 1/1 | Mlađi kadeti B -27 | DANIN HASANAGIC (KORYO Slovenia) |
5:2 | KOLIĆ LUKAS (Karlovac) |
056 | 1/1 | Mlađi kadeti B -30 | IVAN KLARIĆ (Karlovac) |
9:14 | SAŠA MIŠLJENOVIĆ (Karlovac) |
057 | 1/1 | Mlađi kadeti B -33 | LUKA GOLOMEIĆ (ZG-DUBRAVA) |
12:0 | MATIJA OBROVAC (Karlovac) |
058 | 1/1 | Mlađi kadeti B -36 | FRAN TRETINJAK (TCZ Ban Keglević) |
0:4 | DOMINIK GLAVINA (RUGVICA) |
059 | 1/1 | Mlađi kadeti B -39 | BORNA KLENOVŠAK (ZG-DUBRAVA) |
8:1 | FILIP MILOSEVIC (Pantera) |
060 | 1/1 | Mlađi kadeti A -33 | LEO CONJAR (Karlovac) |
2:5 | TONI DUJIĆ (RUGVICA) |