Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5. Jakovlje kup 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Vrtičanci 10/11
Vrtičanke 10/11
Vrtičanci 08/09
Vrtičanke 08/09
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadetkinje -33
Kadetkinje -37
Kadetkinje -41
Kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Kadetkinje +59
Kadetkinje -33
2034
109
26
MATEA MAGDALENIĆ (JAKOVLJ)
232
32
EVA KELNER (JAKOVLJ)
Medalists
1. EVA KELNER, JAKOVLJE
2. MATEA MAGDALENIĆ, JAKOVLJE
3. ----
3. ----
Kadetkinje -37
2019
138
5
DORA STARČEVIĆ (ORKAAS)
195
15
HANA-DORIA ZAJEC (COB)
2020
229
12
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
145
17
MAREA VODOPIJA (COB)
2041
195
3
HANA-DORIA ZAJEC (COB)
145
9
MAREA VODOPIJA (COB)
Medalists
1. MAREA VODOPIJA, Cobra
2. HANA-DORIA ZAJEC, Cobra
3. CARMEN HEINRICH, Jastreb
3. DORA STARČEVIĆ, ORKA AS
Kadetkinje -41
3004
146
3
MATEA MARINKOVIĆ (COB)
63
16
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
64
LARA MARAS (SUTLA )
3013
63
3
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
64
10
LARA MARAS (SUTLA )
Medalists
1. LARA MARAS, Sutla Šenkovec
2. PATRICIA BUČAR, Sutla Šenkovec
3. MATEA MARINKOVIĆ, Cobra
3. ----
Kadetkinje -47
3005
140
14
NIKOL FILA (ORKAAS)
204
4
VERONIKA SOVIĆ (MAKSMR)
3006
194
8
GABRIELA SLADOJA (MASTER)
220
4
INJA MEIĆ (COB)
3014
140
9
NIKOL FILA (ORKAAS)
194
21
GABRIELA SLADOJA (MASTER)
Medalists
1. GABRIELA SLADOJA, MASTER
2. NIKOL FILA, ORKA AS
3. INJA MEIĆ, Cobra
3. VERONIKA SOVIĆ, MAKSIMIR
Kadetkinje -51
3011
217
0
FURJAN EMA (ZGDUB)
238
0
KARLA COHA (JAKOVLJ)
Medalists
1. KARLA COHA, JAKOVLJE
2. ----
3. ----
3. ----
Kadetkinje +59
3001
172
1
BOŠNJAKOVIĆ IDA (JAKOVLJ)
128
4
GABRIJELA DANANIĆ (ZELINA)
165
BLERINA HYKOLLI (MAKSMR)
173
BOŠNJAKOVIĆ EMA (JAKOVLJ)
233
MIRNA JAVOROVIĆ (MAKSMR)
3007
128
0
GABRIJELA DANANIĆ (ZELINA)
165
15
BLERINA HYKOLLI (MAKSMR)
3008
173
0
BOŠNJAKOVIĆ EMA (JAKOVLJ)
233
6
MIRNA JAVOROVIĆ (MAKSMR)
3015
165
3
BLERINA HYKOLLI (MAKSMR)
233
10
MIRNA JAVOROVIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. MIRNA JAVOROVIĆ, MAKSIMIR
2. BLERINA HYKOLLI, MAKSIMIR
3. BOŠNJAKOVIĆ EMA, JAKOVLJE
3. GABRIJELA DANANIĆ, ZELINGRAD