Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5. MEMORIJALNI TURNIR “TARIK LJUBUŠKIĆ-TARE” 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
BUGOJNO
Dragon
GAIANA
JOPA
Karlovac
KWON
Olimpic Sarajevo
START
Taekwondo klub Zenica
TIM BOSNA
tkd frenki
TKDK Snaga
ZLATNI LJILJANI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniorke -49
Juniorke -52
Vrtićanci-27
Vrtićanci-40
Vrtićanke-33
Vrtićanke-40
Juniorke -49
3007
146
12
AMINA SMAILOVIĆ (TKDJALE)
29
3
SELMA OHRAN (BUGOJNO)
3008
288
1
ŠEMSA SILAJDŽIĆ (TKD NUR)
13
2
INDIRA FAZLIC (FRENKI)
3036
146
1
AMINA SMAILOVIĆ (TKDJALE)
13
35
INDIRA FAZLIC (FRENKI)
Medalists
1. INDIRA FAZLIC, tkd frenki
2. AMINA SMAILOVIĆ, AKADEMIJA JALE
3. ŠEMSA SILAJDŽIĆ, "NUR"
3. SELMA OHRAN, BUGOJNO
Juniorke -52
3009
64
3
AMINA ABDIBEGOVIC (TKDKWON)
295
1
ASIJA ŠAHIC (ZLJBIH)
16
ERMANA MALOVCIC (FRENKI)
3037
64
11
AMINA ABDIBEGOVIC (TKDKWON)
16
4
ERMANA MALOVCIC (FRENKI)
Medalists
1. AMINA ABDIBEGOVIC, KWON
2. ERMANA MALOVCIC, tkd frenki
3. ASIJA ŠAHIC, ZLATNI LJILJANI
3. ----
Vrtićanci-27
1001
225
3
ADIS AHMIĆ (ZE TIM)
120
11
RIJAD ČANČAR (TKDJALE)
134
AHMED BEGOVAC (TKD NUR)
14
MUHAMMED HADZIC (FRENKI)
33
NIDAL MAŠIĆ (BUGOJNO)
216
ENIS HODŽIĆ (ZE TIM)
74
EDIN CORIC (START)
234
SULEJMAN HRNJICEVIC (ZE TIM)
240
ALI TALHA OSCUBAN (ZLJBIH)
1014
120
18
RIJAD ČANČAR (TKDJALE)
134
16
AHMED BEGOVAC (TKD NUR)
1015
14
2
MUHAMMED HADZIC (FRENKI)
33
15
NIDAL MAŠIĆ (BUGOJNO)
1016
216
10
ENIS HODŽIĆ (ZE TIM)
74
7
EDIN CORIC (START)
1017
234
5
SULEJMAN HRNJICEVIC (ZE TIM)
240
10
ALI TALHA OSCUBAN (ZLJBIH)
1052
120
4
RIJAD ČANČAR (TKDJALE)
33
13
NIDAL MAŠIĆ (BUGOJNO)
1053
216
1
ENIS HODŽIĆ (ZE TIM)
240
5
ALI TALHA OSCUBAN (ZLJBIH)
1077
33
4
NIDAL MAŠIĆ (BUGOJNO)
240
6
ALI TALHA OSCUBAN (ZLJBIH)
Medalists
1. ALI TALHA OSCUBAN, ZLATNI LJILJANI
2. NIDAL MAŠIĆ, BUGOJNO
3. ENIS HODŽIĆ, Taekwondo klub Zenica
3. RIJAD ČANČAR, AKADEMIJA JALE
Vrtićanci-40
1028
271
3
ELDAR SISIC (TIM BOS)
215
8
DANIS MUSIĆ (TKDOLC)
15
EMAN HADZIC (FRENKI)
1062
215
9
DANIS MUSIĆ (TKDOLC)
15
5
EMAN HADZIC (FRENKI)
Medalists
1. DANIS MUSIĆ, Olimpic Sarajevo
2. EMAN HADZIC, tkd frenki
3. ELDAR SISIC, TIM BOSNA
3. ----
Vrtićanke-33
1037
108
5
AMELINA ČIZMIĆ (TKDJALE)
49
6
AMANDA MEDANOVIC (FRENKI)
281
AMINA HRUSTIĆ (TKDJALE)
1068
49
7
AMANDA MEDANOVIC (FRENKI)
281
9
AMINA HRUSTIĆ (TKDJALE)
Medalists
1. AMINA HRUSTIĆ, AKADEMIJA JALE
2. AMANDA MEDANOVIC, tkd frenki
3. AMELINA ČIZMIĆ, AKADEMIJA JALE
3. ----
Vrtićanke-40
1055
48
3
AMILA KARAGA (FRENKI)
312
4
EMA ĐINO (ZLJBIH)
Medalists
1. EMA ĐINO, ZLATNI LJILJANI
2. AMILA KARAGA, tkd frenki
3. ----
3. ----