Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5 SOKOL OPEN
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"NUR"
Azija
Beli Andjeli
BLACK BELT
Delini - Iilinden
DERVENTA
Dragon
Elit
Imperium
JOPA
Karlovac
KrKORYO
Letnjikovac
Lola
MEDVODE
Novi Grad Sarajevo
omegabg
Petrovec
SOKOL
Šabac
Škorpion
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-SLAVIJA
Vidikovac
WOLF
ZLATNI LJILJANI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pioniri A -31
Pioniri A -33
Pionirke A -31
Pionirke A -36
Pionirke A -40
Pioniri B -19
Pioniri B -23
Pioniri B -25
Pioniri B -27
Pioniri B -29
Pioniri B -31
Pioniri B -33
Pioniri B -36
Pioniri B -40
Pioniri B +40
Pionirke B -25
Pionirke B -27
Pionirke B -29
Pionirke B -31
Pionirke B -33
Pionirke B -40
Pionirke B +40
Kadeti A -33
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -49
Kadeti A -57
Kadeti A +65
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A -59
Kadetkinje A +59
Kadeti B -37
Kadeti B -41
Kadeti B -45
Kadeti B -49
Kadeti B -53
Kadeti B -61
Kadeti B -65
Kadeti B +65
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -59
Kadetkinje B +59
Juniori -48
Juniori -51
Juniori -55
Juniori -59
Juniori -63
Juniori -68
Juniori -73
Juniori +78
Juniorke -49
Juniorke -59
Juniorke -68
Seniori - 68
Seniori - 74
Seniori - 80
Seniori + 87
Seniorke - 62
Kick (muški) - 0 (2002)
Kick (muški) -1 (2004-2005)
Kick (muški) -2 (2006)
Kick (muški) -3 (2007)
Kick (muški) -4 (2008)
Kick (ženski) -1 (2004-2005)
Kick (ženski) -2 (2006)
Kick (ženski) -4 (2008)
Kick (ženski) - 5 (2009)
Kick (muški) -3 (2007)
K017
186
28
ELDIN MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
125
11
DANILO VOJAKOVIC (SOKOL)
236
ĐORĐE MILANOVIĆ (SOKOL)
K018
213
24
STEFAN DUBOVINA (SOKOL)
530
27
OMAR HEBIBOVIĆ (ZLJBIH)
224
UROS BOSILJCIC (SOKOL)
K019
299
0
NIKOLA KRSMANOVIC (SOKOL)
531
0
DENAJ MAŠIĆ (ZLJBIH)
403
STEFAN SAVIC (SOKOL)
212
MATEJ PETKOVIC (SOKOL)
221
STEFAN AVRAM (SOKOL)
K020
186
28
ELDIN MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
236
11
ĐORĐE MILANOVIĆ (SOKOL)
K021
530
25
OMAR HEBIBOVIĆ (ZLJBIH)
224
34
UROS BOSILJCIC (SOKOL)
K022
299
8
NIKOLA KRSMANOVIC (SOKOL)
403
17
STEFAN SAVIC (SOKOL)
K023
212
35
MATEJ PETKOVIC (SOKOL)
221
24
STEFAN AVRAM (SOKOL)
K024
186
34
ELDIN MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
224
35
UROS BOSILJCIC (SOKOL)
K025
403
18
STEFAN SAVIC (SOKOL)
212
37
MATEJ PETKOVIC (SOKOL)
K026
224
33
UROS BOSILJCIC (SOKOL)
212
34
MATEJ PETKOVIC (SOKOL)
Medalists
1. MATEJ PETKOVIC, SOKOL
2. UROS BOSILJCIC, SOKOL
3. STEFAN SAVIC, SOKOL
3. ELDIN MUMINOVIĆ, Dragon