Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. GROBNIK KUP – 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadeti B
Kadetkinje B
Kadetkinje A
Juniori
Juniorke
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje -24
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje +51
Mlađe kadetkinje -24
1039
94
0
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
101
12
CHIARA VATTA (TKSUŠAK)
Medalists
1. CHIARA VATTA, SUŠAK
2. MAGDALENA LJUBIĆ, Karlovac
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -27
1021
25
4
LORA BIRTIĆ (GROBNIK)
106
6
PATRICIA MAKAR (TKSUŠAK)
202
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
1041
106
2
PATRICIA MAKAR (TKSUŠAK)
202
8
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
Medalists
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. PATRICIA MAKAR, SUŠAK
3. LORA BIRTIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
Mlađe kadetkinje -30
1022
187
3
DINA SELAK (SENJ)
204
8
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
1023
107
0
KAROL POGORILIĆ (TKSUŠAK)
74
0
PIA JURIČIĆ (RJEČINA)
1042
204
13
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
107
1
KAROL POGORILIĆ (TKSUŠAK)
Medalists
1. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
2. KAROL POGORILIĆ, SUŠAK
3. DINA SELAK, SENJ
3. PIA JURIČIĆ, Rječina
Mlađe kadetkinje -33
1024
220
7
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
215
3
ANTONELA ANTONIĆ (PLTVICE)
1025
88
18
ANDREA BARTULAC (GACKA)
4
0
ANA CUCULIĆ (GROBNIK)
1043
220
0
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
88
10
ANDREA BARTULAC (GACKA)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. ANA STOJEVIĆ, Čigra
3. ANA CUCULIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ANTONELA ANTONIĆ, Plitvice
Mlađe kadetkinje -36
1026
190
13
VITA PRPIĆ (SENJ)
30
1
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
1027
105
8
MARA PRŠO (TKSUŠAK)
23
2
LARA ŠĆULAC (GROBNIK)
1044
190
13
VITA PRPIĆ (SENJ)
105
1
MARA PRŠO (TKSUŠAK)
Medalists
1. VITA PRPIĆ, SENJ
2. MARA PRŠO, SUŠAK
3. MATEA KAUZLARIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. LARA ŠĆULAC, GROBNIK-ČAVLE
Mlađe kadetkinje -39
1028
8
0
ANAMARIA PRPIĆ (GROBNIK)
53
12
ANA GUDAC (OGRC)
221
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
1045
53
7
ANA GUDAC (OGRC)
221
5
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. ANA GUDAC, OGRC Novska
2. NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ, Čigra
3. ANAMARIA PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
Mlađe kadetkinje -43
1029
189
1
LAURA NEKIĆ (SENJ)
205
13
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
27
MAGDALENA JURČIĆ (GROBNIK)
1046
205
13
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
27
3
MAGDALENA JURČIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
2. MAGDALENA JURČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. LAURA NEKIĆ, SENJ
3. ----
Mlađe kadetkinje +51
2024
111
11
JELENA KELAVA (DRENOVA)
70
6
LAURA BABIĆ (RJEČINA)
Medalists
1. JELENA KELAVA, DRENOVA-RIJEKA
2. LAURA BABIĆ, Rječina
3. ----
3. ----