Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. GROBNIK KUP – 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kick (muški) -1 (2005-06)
Kick (muški) -2 (2007-08)
Kick (muški) -3 (2009-10)
Kick (ženski) -1 (2005-06)
Kick (ženski) -2 (2007-08)
Kick (ženski) -3 (2009-10)
Kick (muški) -1 (2005-06)
3001
199
0
CARLOS GRBA (OGULIN)
72
0
PATRIK GRUBIŠIĆ (RJEČINA)
3002
165
0
ADRIANO ŠTIMEC (GROBNIK)
131
0
DARIO ZOVIĆ (ISTRA)
3003
145
0
VANJA VUKUŠIĆ (DRENOVA)
126
0
SANDI STENTA (ISTRA)
3004
67
0
ERIK KLAUSBERGER (RJEČINA)
114
0
ALEK KUŠAR (ISTRA)
3005
184
0
MATEJ STRUKAN (DRENOVA)
2
0
JURIJ LEBINGER (GAIAN)
3006
56
0
LUKA VIDAKOVIĆ (OGRC)
124
0
MICHAEL STENTA (ISTRA)
3007
186
0
LOVRO JOVIĆ (DRENOVA)
116
0
IVAN CRNKOVIĆ (ISTRA)
85
SAŠA RELJAC (RJEČINA)
3008
199
0
CARLOS GRBA (OGULIN)
131
0
DARIO ZOVIĆ (ISTRA)
3009
126
0
SANDI STENTA (ISTRA)
67
0
ERIK KLAUSBERGER (RJEČINA)
3010
184
0
MATEJ STRUKAN (DRENOVA)
124
0
MICHAEL STENTA (ISTRA)
3011
186
0
LOVRO JOVIĆ (DRENOVA)
85
0
SAŠA RELJAC (RJEČINA)
3012
131
0
DARIO ZOVIĆ (ISTRA)
67
0
ERIK KLAUSBERGER (RJEČINA)
3013
124
0
MICHAEL STENTA (ISTRA)
186
0
LOVRO JOVIĆ (DRENOVA)
3014
131
0
DARIO ZOVIĆ (ISTRA)
124
0
MICHAEL STENTA (ISTRA)
Medalists
1. DARIO ZOVIĆ, Istra - Pula
2. MICHAEL STENTA, Istra - Pula
3. ERIK KLAUSBERGER, Rječina
3. LOVRO JOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
Kick (muški) -2 (2007-08)
3030
219
0
MATEJ-IVAN BABIĆ (PLTVICE)
157
0
IVANO PEJČINOVIĆ (GROBNIK)
3031
155
0
ALEX MAVRINAC (GROBNIK)
78
0
FILIP IVANKOVIĆ (RJEČINA)
158
MATIJA ČARGONJA (GROBNIK)
3032
166
0
LEO GUMBAREVIĆ (GROBNIK)
84
0
LUKA RADIĆ (RJEČINA)
3033
156
0
MIHAEL STARČEVIĆ (GROBNIK)
77
0
ABNOR -EMIN ČUKAJ (RJEČINA)
3034
17
0
GAŠPAR MAVRINAC (GROBNIK)
64
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
3035
154
0
ANTON MICULINIĆ (GROBNIK)
82
0
LEON BAN (RJEČINA)
20
IVANO MIJIĆ (GROBNIK)
3036
157
0
IVANO PEJČINOVIĆ (GROBNIK)
78
0
FILIP IVANKOVIĆ (RJEČINA)
3037
158
0
MATIJA ČARGONJA (GROBNIK)
84
0
LUKA RADIĆ (RJEČINA)
3038
156
0
MIHAEL STARČEVIĆ (GROBNIK)
64
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
3039
154
0
ANTON MICULINIĆ (GROBNIK)
20
0
IVANO MIJIĆ (GROBNIK)
3040
78
0
FILIP IVANKOVIĆ (RJEČINA)
158
0
MATIJA ČARGONJA (GROBNIK)
3041
64
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
20
0
IVANO MIJIĆ (GROBNIK)
3042
158
0
MATIJA ČARGONJA (GROBNIK)
64
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
Medalists
1. DANIEL PAVLOVIĆ, TKD BRINJE
2. MATIJA ČARGONJA, GROBNIK-ČAVLE
3. IVANO MIJIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. FILIP IVANKOVIĆ, Rječina
Kick (muški) -3 (2009-10)
3053
152
0
NIKO HARAMIJA (GROBNIK)
86
0
TIMON JEDRIŠKO (RJEČINA)
223
LEO GUMBAREVIĆ (GROBNIK)
3054A
86
0
TIMON JEDRIŠKO (RJEČINA)
223
0
LEO GUMBAREVIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. LEO GUMBAREVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. TIMON JEDRIŠKO, Rječina
3. NIKO HARAMIJA, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
Kick (ženski) -1 (2005-06)
3015
66
0
DORI JURIČIĆ (RJEČINA)
143
0
KLARA KARTELO (DRENOVA)
3016
24
0
LEA PACEK (GROBNIK)
171
0
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
3017
80
0
LEA BAN (RJEČINA)
137
0
MIA GAGIĆ (DRENOVA)
3018
164
0
MAJA DALIHAGIĆ (GROBNIK)
170
0
EVA UHAČ (ISTRA)
3019
69
0
LANA CRNKOVIĆ (RJEČINA)
146
0
JAKOV LENAC (DRENOVA)
3020
35
0
VERONIKA RAC (GROBNIK)
203
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
3021
125
0
ANTONIA CRGONJA (GROBNIK)
172
0
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
3022
12
0
DARIA HRIBERŠEK (GROBNIK)
169
0
MARTINA GRABAR (ISTRA)
3023
143
0
KLARA KARTELO (DRENOVA)
24
0
LEA PACEK (GROBNIK)
3024
80
0
LEA BAN (RJEČINA)
170
0
EVA UHAČ (ISTRA)
3025
146
0
JAKOV LENAC (DRENOVA)
203
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
3026
172
0
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
12
0
DARIA HRIBERŠEK (GROBNIK)
3027
24
0
LEA PACEK (GROBNIK)
170
0
EVA UHAČ (ISTRA)
3028
203
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
172
0
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
3029
24
0
LEA PACEK (GROBNIK)
203
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
Medalists
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. LEA PACEK, GROBNIK-ČAVLE
3. MAGDALENA FLANJAK, TKD BRINJE
3. EVA UHAČ, Istra - Pula
Kick (ženski) -2 (2007-08)
3043
73
0
PETRA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
147
0
TARA BLAŽEVIĆ (DRENOVA)
37
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
3044
14
0
EUGENA ŽIGO (GROBNIK)
148
0
MARIJA PEJČIĆ (DRENOVA)
123
HANA ZUBER (ISTRA)
3045
167
0
MATIJA TIĆAK (GROBNIK)
141
0
IVONA KLAPAN (DRENOVA)
83
LUCIA PRPIĆ (RJEČINA)
33
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
149
LEONARDA MAŽIBRADA (DRENOVA)
3046
147
0
TARA BLAŽEVIĆ (DRENOVA)
37
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
3047
148
0
MARIJA PEJČIĆ (DRENOVA)
123
0
HANA ZUBER (ISTRA)
3048
167
0
MATIJA TIĆAK (GROBNIK)
83
0
LUCIA PRPIĆ (RJEČINA)
3049
33
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
149
0
LEONARDA MAŽIBRADA (DRENOVA)
3050
37
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
123
0
HANA ZUBER (ISTRA)
3051
167
0
MATIJA TIĆAK (GROBNIK)
33
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
3052
37
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
33
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. SARA PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. HANA ZUBER, Istra - Pula
3. MATIJA TIĆAK, GROBNIK-ČAVLE
Kick (ženski) -3 (2009-10)
3054
153
0
DORA MIJIĆ (GROBNIK)
79
0
LARA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
Medalists
1. DORA MIJIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. LARA ŠPANJIĆ, Rječina
3. ----
3. ----