Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
6. GROBNIK KUP – 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Čigra
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Istra - Pula
Karlovac
OGRC Novska
Ogulin
Plitvice
Rječina
SENJ
SUŠAK
TKD BRINJE
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti +51
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Kadeti A -57
Kadeti B -65
Kadetkinje A +59
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Juniori -63
Juniorke -55
Juniorke -59
Kick (muški) -1 (2005-06)
Kick (muški) -2 (2007-08)
Kick (muški) -3 (2009-10)
Kick (ženski) -1 (2005-06)
Kick (ženski) -2 (2007-08)
Kick (ženski) -3 (2009-10)
Mlađi kadeti -33
1019
139
11
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
34
2
VALERIO BURIĆ (GROBNIK)
1020
133
8
ANDREJ VUJEVIĆ (TKSUŠAK)
21
18
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
1040
139
15
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
21
2
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. IVANO KURTOVIĆ, SUŠAK
2. JAKOV PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. VALERIO BURIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ANDREJ VUJEVIĆ, SUŠAK
Mlađi kadeti -36
1005
162
10
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
9
6
ANTONIO HARAMIJA (GROBNIK)
1006
16
8
GABRIEL SRNKO (GROBNIK)
144
22
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
1007
65
0
DAMJAN JURETIĆ (RJEČINA)
10
0
BENJAMIN PETROVIĆ (GROBNIK)
1008
32
2
ROKO BOGDAN (GROBNIK)
59
11
MARIJAN MARIJAN (OGRC)
1030
162
4
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
144
10
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
1031
10
1
BENJAMIN PETROVIĆ (GROBNIK)
59
6
MARIJAN MARIJAN (OGRC)
1047
144
9
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
59
10
MARIJAN MARIJAN (OGRC)
Osvajači medalja
1. MARIJAN MARIJAN, OGRC Novska
2. VITOR POLIĆ, SUŠAK
3. BENJAMIN PETROVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. MARTIN ŠTEFANAC, Karlovac
Mlađi kadeti -43
1011
95
8
JAKOV MRŠO (ZAPREŠI)
108
0
LARA VLAHOVIĆ (DRENOVA)
1012
41
3
LUKA ČULINA (DRENOVA)
222
10
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
1013
211
5
DOMINIK MAKSIMOVIĆ (DRENOVA)
11
7
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
1014
110
1
MATEJ BABIĆ (DRENOVA)
216
16
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
1034
95
3
JAKOV MRŠO (ZAPREŠI)
222
2
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
1035
11
7
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
216
14
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
1049
95
7
JAKOV MRŠO (ZAPREŠI)
216
3
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
Osvajači medalja
1. JAKOV MRŠO, Zaprešić_
2. MARINO DUJMOVIĆ, Plitvice
3. VITO KREŠO-LOVRIĆ, Čigra
3. BORNA MATIJEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Mlađi kadeti +51
2010
209
5
FILIP BUKOVAC (GACKA)
197
13
VICTOR VATTA (TKSUŠAK)
185
IVAN CRNAC (GROBNIK)
2033
197
13
VICTOR VATTA (TKSUŠAK)
185
7
IVAN CRNAC (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. VICTOR VATTA, SUŠAK
2. IVAN CRNAC, GROBNIK-ČAVLE
3. FILIP BUKOVAC, GACKA
3. ----
Mlađe kadetkinje -27
1021
25
4
LORA BIRTIĆ (GROBNIK)
106
6
PATRICIA MAKAR (TKSUŠAK)
202
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
1041
106
2
PATRICIA MAKAR (TKSUŠAK)
202
8
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. PATRICIA MAKAR, SUŠAK
3. LORA BIRTIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
Mlađe kadetkinje -33
1024
220
7
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
215
3
ANTONELA ANTONIĆ (PLTVICE)
1025
88
18
ANDREA BARTULAC (GACKA)
4
0
ANA CUCULIĆ (GROBNIK)
1043
220
0
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
88
10
ANDREA BARTULAC (GACKA)
Osvajači medalja
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. ANA STOJEVIĆ, Čigra
3. ANA CUCULIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ANTONELA ANTONIĆ, Plitvice
Mlađe kadetkinje -36
1026
190
13
VITA PRPIĆ (SENJ)
30
1
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
1027
105
8
MARA PRŠO (TKSUŠAK)
23
2
LARA ŠĆULAC (GROBNIK)
1044
190
13
VITA PRPIĆ (SENJ)
105
1
MARA PRŠO (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. VITA PRPIĆ, SENJ
2. MARA PRŠO, SUŠAK
3. MATEA KAUZLARIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. LARA ŠĆULAC, GROBNIK-ČAVLE
Mlađe kadetkinje -39
1028
8
0
ANAMARIA PRPIĆ (GROBNIK)
53
12
ANA GUDAC (OGRC)
221
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
1045
53
7
ANA GUDAC (OGRC)
221
5
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. ANA GUDAC, OGRC Novska
2. NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ, Čigra
3. ANAMARIA PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
Mlađe kadetkinje -43
1029
189
1
LAURA NEKIĆ (SENJ)
205
13
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
27
MAGDALENA JURČIĆ (GROBNIK)
1046
205
13
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
27
3
MAGDALENA JURČIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
2. MAGDALENA JURČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. LAURA NEKIĆ, SENJ
3. ----
Kadeti A -57
2011
75
6
VIKTOR LISAC (RJEČINA)
129
3
IAN CVEČIĆ (GROBNIK)
99
LUCAS MATUŠKO (ZAPREŠI)
2034
75
2
VIKTOR LISAC (RJEČINA)
99
3
LUCAS MATUŠKO (ZAPREŠI)
Osvajači medalja
1. LUCAS MATUŠKO, Zaprešić_
2. VIKTOR LISAC, Rječina
3. IAN CVEČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
Kadeti B -65
2029
130
16
MARKO DŽIN (ISTRA)
19
3
IVAN CUCULIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. MARKO DŽIN, Istra - Pula
2. IVAN CUCULIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Kadetkinje A +59
2027
89
0
NIKA PRPIĆ (GACKA)
132
0
DIANORA RITOŠA (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. NIKA PRPIĆ, GACKA
2. DIANORA RITOŠA, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -41
2003
13
6
DORA MALNAR (GROBNIK)
174
0
SARA ŠAVORIĆ (DUBRAVA)
2004
179
13
KARLA KRIŽANAC (DUBRAVA)
192
1
NATALI MEĐERAL (SENJ)
2005
112
0
KATIJA PARENTA (DRENOVA)
135
0
ANTONIJA BUŠLJETA (TKSUŠAK)
176
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
2018
13
1
DORA MALNAR (GROBNIK)
179
13
KARLA KRIŽANAC (DUBRAVA)
2019
135
0
ANTONIJA BUŠLJETA (TKSUŠAK)
176
12
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
2039
179
6
KARLA KRIŽANAC (DUBRAVA)
176
4
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. KARLA KRIŽANAC, Dubrava
2. EMA GALIĆ, Dubrava
3. DORA MALNAR, GROBNIK-ČAVLE
3. ANTONIJA BUŠLJETA, SUŠAK
Kadetkinje B -51
2006
212
3
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
128
1
IVONA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
87
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
68
GABRIELA KRIŽANOVIĆ (RJEČINA)
29
MARINA ČUNKO (GROBNIK)
2020
212
3
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
87
11
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
2021
68
0
GABRIELA KRIŽANOVIĆ (RJEČINA)
29
0
MARINA ČUNKO (GROBNIK)
2040
87
14
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
68
0
GABRIELA KRIŽANOVIĆ (RJEČINA)
Osvajači medalja
1. ANA MARIJA ŽALAC, GACKA
2. GABRIELA KRIŽANOVIĆ, Rječina
3. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
3. MARINA ČUNKO, GROBNIK-ČAVLE
Kadetkinje B -55
2007
193
6
PAULA TOMLJENOVIĆ (SENJ)
7
3
ANAMARIA FIČOR (GROBNIK)
198
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
2008
168
5
KARIN KARIKO (ISTRA)
100
6
DORA MATUŠIĆ (ZAPREŠI)
127
MARIJA GRGURIĆ (GROBNIK)
2022
193
6
PAULA TOMLJENOVIĆ (SENJ)
198
16
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
2023
100
8
DORA MATUŠIĆ (ZAPREŠI)
127
1
MARIJA GRGURIĆ (GROBNIK)
2041
198
10
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
100
5
DORA MATUŠIĆ (ZAPREŠI)
Osvajači medalja
1. ANA KUČINIĆ, Ogulin
2. DORA MATUŠIĆ, Zaprešić_
3. PAULA TOMLJENOVIĆ, SENJ
3. MARIJA GRGURIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Juniori -63
2015
26
3
LUKA MAROVIĆ (GROBNIK)
159
17
MATIJA RUŽIĆ (TKSUŠAK)
191
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
2037
159
6
MATIJA RUŽIĆ (TKSUŠAK)
191
1
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
Osvajači medalja
1. MATIJA RUŽIĆ, SUŠAK
2. KARLO TOMLJENOVIĆ, SENJ
3. LUKA MAROVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
Juniorke -55
2030
31
8
NATALI HLAČA (GROBNIK)
15
6
EVA RAC (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. NATALI HLAČA, GROBNIK-ČAVLE
2. EVA RAC, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Juniorke -59
2031
22
16
KATARINA GRGURIĆ (GROBNIK)
119
15
KRISTINA VALIĆ (DRENOVA)
Osvajači medalja
1. KATARINA GRGURIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. KRISTINA VALIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. ----
3. ----
Kick (muški) -1 (2005-06)
3001
199
0
CARLOS GRBA (OGULIN)
72
0
PATRIK GRUBIŠIĆ (RJEČINA)
3002
165
0
ADRIANO ŠTIMEC (GROBNIK)
131
0
DARIO ZOVIĆ (ISTRA)
3003
145
0
VANJA VUKUŠIĆ (DRENOVA)
126
0
SANDI STENTA (ISTRA)
3004
67
0
ERIK KLAUSBERGER (RJEČINA)
114
0
ALEK KUŠAR (ISTRA)
3005
184
0
MATEJ STRUKAN (DRENOVA)
2
0
JURIJ LEBINGER (GAIAN)
3006
56
0
LUKA VIDAKOVIĆ (OGRC)
124
0
MICHAEL STENTA (ISTRA)
3007
186
0
LOVRO JOVIĆ (DRENOVA)
116
0
IVAN CRNKOVIĆ (ISTRA)
85
SAŠA RELJAC (RJEČINA)
3008
199
0
CARLOS GRBA (OGULIN)
131
0
DARIO ZOVIĆ (ISTRA)
3009
126
0
SANDI STENTA (ISTRA)
67
0
ERIK KLAUSBERGER (RJEČINA)
3010
184
0
MATEJ STRUKAN (DRENOVA)
124
0
MICHAEL STENTA (ISTRA)
3011
186
0
LOVRO JOVIĆ (DRENOVA)
85
0
SAŠA RELJAC (RJEČINA)
3012
131
0
DARIO ZOVIĆ (ISTRA)
67
0
ERIK KLAUSBERGER (RJEČINA)
3013
124
0
MICHAEL STENTA (ISTRA)
186
0
LOVRO JOVIĆ (DRENOVA)
3014
131
0
DARIO ZOVIĆ (ISTRA)
124
0
MICHAEL STENTA (ISTRA)
Osvajači medalja
1. DARIO ZOVIĆ, Istra - Pula
2. MICHAEL STENTA, Istra - Pula
3. ERIK KLAUSBERGER, Rječina
3. LOVRO JOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
Kick (muški) -2 (2007-08)
3030
219
0
MATEJ-IVAN BABIĆ (PLTVICE)
157
0
IVANO PEJČINOVIĆ (GROBNIK)
3031
155
0
ALEX MAVRINAC (GROBNIK)
78
0
FILIP IVANKOVIĆ (RJEČINA)
158
MATIJA ČARGONJA (GROBNIK)
3032
166
0
LEO GUMBAREVIĆ (GROBNIK)
84
0
LUKA RADIĆ (RJEČINA)
3033
156
0
MIHAEL STARČEVIĆ (GROBNIK)
77
0
ABNOR -EMIN ČUKAJ (RJEČINA)
3034
17
0
GAŠPAR MAVRINAC (GROBNIK)
64
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
3035
154
0
ANTON MICULINIĆ (GROBNIK)
82
0
LEON BAN (RJEČINA)
20
IVANO MIJIĆ (GROBNIK)
3036
157
0
IVANO PEJČINOVIĆ (GROBNIK)
78
0
FILIP IVANKOVIĆ (RJEČINA)
3037
158
0
MATIJA ČARGONJA (GROBNIK)
84
0
LUKA RADIĆ (RJEČINA)
3038
156
0
MIHAEL STARČEVIĆ (GROBNIK)
64
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
3039
154
0
ANTON MICULINIĆ (GROBNIK)
20
0
IVANO MIJIĆ (GROBNIK)
3040
78
0
FILIP IVANKOVIĆ (RJEČINA)
158
0
MATIJA ČARGONJA (GROBNIK)
3041
64
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
20
0
IVANO MIJIĆ (GROBNIK)
3042
158
0
MATIJA ČARGONJA (GROBNIK)
64
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
Osvajači medalja
1. DANIEL PAVLOVIĆ, TKD BRINJE
2. MATIJA ČARGONJA, GROBNIK-ČAVLE
3. IVANO MIJIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. FILIP IVANKOVIĆ, Rječina
Kick (muški) -3 (2009-10)
3053
152
0
NIKO HARAMIJA (GROBNIK)
86
0
TIMON JEDRIŠKO (RJEČINA)
223
LEO GUMBAREVIĆ (GROBNIK)
3054A
86
0
TIMON JEDRIŠKO (RJEČINA)
223
0
LEO GUMBAREVIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. LEO GUMBAREVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. TIMON JEDRIŠKO, Rječina
3. NIKO HARAMIJA, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
Kick (ženski) -1 (2005-06)
3015
66
0
DORI JURIČIĆ (RJEČINA)
143
0
KLARA KARTELO (DRENOVA)
3016
24
0
LEA PACEK (GROBNIK)
171
0
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
3017
80
0
LEA BAN (RJEČINA)
137
0
MIA GAGIĆ (DRENOVA)
3018
164
0
MAJA DALIHAGIĆ (GROBNIK)
170
0
EVA UHAČ (ISTRA)
3019
69
0
LANA CRNKOVIĆ (RJEČINA)
146
0
JAKOV LENAC (DRENOVA)
3020
35
0
VERONIKA RAC (GROBNIK)
203
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
3021
125
0
ANTONIA CRGONJA (GROBNIK)
172
0
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
3022
12
0
DARIA HRIBERŠEK (GROBNIK)
169
0
MARTINA GRABAR (ISTRA)
3023
143
0
KLARA KARTELO (DRENOVA)
24
0
LEA PACEK (GROBNIK)
3024
80
0
LEA BAN (RJEČINA)
170
0
EVA UHAČ (ISTRA)
3025
146
0
JAKOV LENAC (DRENOVA)
203
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
3026
172
0
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
12
0
DARIA HRIBERŠEK (GROBNIK)
3027
24
0
LEA PACEK (GROBNIK)
170
0
EVA UHAČ (ISTRA)
3028
203
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
172
0
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
3029
24
0
LEA PACEK (GROBNIK)
203
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. LEA PACEK, GROBNIK-ČAVLE
3. MAGDALENA FLANJAK, TKD BRINJE
3. EVA UHAČ, Istra - Pula
Kick (ženski) -2 (2007-08)
3043
73
0
PETRA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
147
0
TARA BLAŽEVIĆ (DRENOVA)
37
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
3044
14
0
EUGENA ŽIGO (GROBNIK)
148
0
MARIJA PEJČIĆ (DRENOVA)
123
HANA ZUBER (ISTRA)
3045
167
0
MATIJA TIĆAK (GROBNIK)
141
0
IVONA KLAPAN (DRENOVA)
83
LUCIA PRPIĆ (RJEČINA)
33
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
149
LEONARDA MAŽIBRADA (DRENOVA)
3046
147
0
TARA BLAŽEVIĆ (DRENOVA)
37
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
3047
148
0
MARIJA PEJČIĆ (DRENOVA)
123
0
HANA ZUBER (ISTRA)
3048
167
0
MATIJA TIĆAK (GROBNIK)
83
0
LUCIA PRPIĆ (RJEČINA)
3049
33
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
149
0
LEONARDA MAŽIBRADA (DRENOVA)
3050
37
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
123
0
HANA ZUBER (ISTRA)
3051
167
0
MATIJA TIĆAK (GROBNIK)
33
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
3052
37
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
33
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. SARA PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. HANA ZUBER, Istra - Pula
3. MATIJA TIĆAK, GROBNIK-ČAVLE
Kick (ženski) -3 (2009-10)
3054
153
0
DORA MIJIĆ (GROBNIK)
79
0
LARA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
Osvajači medalja
1. DORA MIJIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. LARA ŠPANJIĆ, Rječina
3. ----
3. ----