Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. GROBNIK KUP – 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Čigra
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Istra - Pula
Karlovac
OGRC Novska
Ogulin
Plitvice
Rječina
SENJ
SUŠAK
TKD BRINJE
Zaprešić_
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti +51
Mlađe kadetkinje -33
Kadetkinje A +59
Kadetkinje B -51
Mlađi kadeti -47
2009
210
0
STEFAN GRBIĆ (GACKA)
54
21
DAVID MALBAŠA (OGRC)
208
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
2032
54
7
DAVID MALBAŠA (OGRC)
208
4
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
Medalists
1. DAVID MALBAŠA, OGRC Novska
2. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA
3. STEFAN GRBIĆ, GACKA
3. ----
Mlađi kadeti +51
2010
209
5
FILIP BUKOVAC (GACKA)
197
13
VICTOR VATTA (TKSUŠAK)
185
IVAN CRNAC (GROBNIK)
2033
197
13
VICTOR VATTA (TKSUŠAK)
185
7
IVAN CRNAC (GROBNIK)
Medalists
1. VICTOR VATTA, SUŠAK
2. IVAN CRNAC, GROBNIK-ČAVLE
3. FILIP BUKOVAC, GACKA
3. ----
Mlađe kadetkinje -33
1024
220
7
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
215
3
ANTONELA ANTONIĆ (PLTVICE)
1025
88
18
ANDREA BARTULAC (GACKA)
4
0
ANA CUCULIĆ (GROBNIK)
1043
220
0
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
88
10
ANDREA BARTULAC (GACKA)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. ANA STOJEVIĆ, Čigra
3. ANA CUCULIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ANTONELA ANTONIĆ, Plitvice
Kadetkinje A +59
2027
89
0
NIKA PRPIĆ (GACKA)
132
0
DIANORA RITOŠA (GROBNIK)
Medalists
1. NIKA PRPIĆ, GACKA
2. DIANORA RITOŠA, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -51
2006
212
3
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
128
1
IVONA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
87
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
68
GABRIELA KRIŽANOVIĆ (RJEČINA)
29
MARINA ČUNKO (GROBNIK)
2020
212
3
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
87
11
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
2021
68
0
GABRIELA KRIŽANOVIĆ (RJEČINA)
29
0
MARINA ČUNKO (GROBNIK)
2040
87
14
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
68
0
GABRIELA KRIŽANOVIĆ (RJEČINA)
Medalists
1. ANA MARIJA ŽALAC, GACKA
2. GABRIELA KRIŽANOVIĆ, Rječina
3. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
3. MARINA ČUNKO, GROBNIK-ČAVLE