Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
6. GROBNIK KUP – 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Čigra
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Istra - Pula
Karlovac
OGRC Novska
Ogulin
Plitvice
Rječina
SENJ
SUŠAK
TKD BRINJE
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -36
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje +51
Kadeti A -57
Kadeti B -41
Kadetkinje B -51
Kick (muški) -1 (2005-06)
Kick (muški) -2 (2007-08)
Kick (muški) -3 (2009-10)
Kick (ženski) -1 (2005-06)
Kick (ženski) -2 (2007-08)
Kick (ženski) -3 (2009-10)
Mlađi kadeti -36
1005
162
10
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
9
6
ANTONIO HARAMIJA (GROBNIK)
1006
16
8
GABRIEL SRNKO (GROBNIK)
144
22
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
1007
65
0
DAMJAN JURETIĆ (RJEČINA)
10
0
BENJAMIN PETROVIĆ (GROBNIK)
1008
32
2
ROKO BOGDAN (GROBNIK)
59
11
MARIJAN MARIJAN (OGRC)
1030
162
4
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
144
10
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
1031
10
1
BENJAMIN PETROVIĆ (GROBNIK)
59
6
MARIJAN MARIJAN (OGRC)
1047
144
9
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
59
10
MARIJAN MARIJAN (OGRC)
Osvajači medalja
1. MARIJAN MARIJAN, OGRC Novska
2. VITOR POLIĆ, SUŠAK
3. BENJAMIN PETROVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. MARTIN ŠTEFANAC, Karlovac
Mlađe kadetkinje -30
1022
187
3
DINA SELAK (SENJ)
204
8
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
1023
107
0
KAROL POGORILIĆ (TKSUŠAK)
74
0
PIA JURIČIĆ (RJEČINA)
1042
204
13
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
107
1
KAROL POGORILIĆ (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
2. KAROL POGORILIĆ, SUŠAK
3. DINA SELAK, SENJ
3. PIA JURIČIĆ, Rječina
Mlađe kadetkinje +51
2024
111
11
JELENA KELAVA (DRENOVA)
70
6
LAURA BABIĆ (RJEČINA)
Osvajači medalja
1. JELENA KELAVA, DRENOVA-RIJEKA
2. LAURA BABIĆ, Rječina
3. ----
3. ----
Kadeti A -57
2011
75
6
VIKTOR LISAC (RJEČINA)
129
3
IAN CVEČIĆ (GROBNIK)
99
LUCAS MATUŠKO (ZAPREŠI)
2034
75
2
VIKTOR LISAC (RJEČINA)
99
3
LUCAS MATUŠKO (ZAPREŠI)
Osvajači medalja
1. LUCAS MATUŠKO, Zaprešić_
2. VIKTOR LISAC, Rječina
3. IAN CVEČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
Kadeti B -41
2012
71
10
MARKO VALIĆ (RJEČINA)
188
16
LOREN GRBAC (DRENOVA)
2013
55
0
DAVID JAKUPOVIĆ (OGRC)
207
16
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
2035
188
4
LOREN GRBAC (DRENOVA)
207
19
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
2. LOREN GRBAC, DRENOVA-RIJEKA
3. DAVID JAKUPOVIĆ, OGRC Novska
3. MARKO VALIĆ, Rječina
Kadetkinje B -51
2006
212
3
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
128
1
IVONA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
87
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
68
GABRIELA KRIŽANOVIĆ (RJEČINA)
29
MARINA ČUNKO (GROBNIK)
2020
212
3
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
87
11
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
2021
68
0
GABRIELA KRIŽANOVIĆ (RJEČINA)
29
0
MARINA ČUNKO (GROBNIK)
2040
87
14
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
68
0
GABRIELA KRIŽANOVIĆ (RJEČINA)
Osvajači medalja
1. ANA MARIJA ŽALAC, GACKA
2. GABRIELA KRIŽANOVIĆ, Rječina
3. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
3. MARINA ČUNKO, GROBNIK-ČAVLE
Kick (muški) -1 (2005-06)
3001
199
0
CARLOS GRBA (OGULIN)
72
0
PATRIK GRUBIŠIĆ (RJEČINA)
3002
165
0
ADRIANO ŠTIMEC (GROBNIK)
131
0
DARIO ZOVIĆ (ISTRA)
3003
145
0
VANJA VUKUŠIĆ (DRENOVA)
126
0
SANDI STENTA (ISTRA)
3004
67
0
ERIK KLAUSBERGER (RJEČINA)
114
0
ALEK KUŠAR (ISTRA)
3005
184
0
MATEJ STRUKAN (DRENOVA)
2
0
JURIJ LEBINGER (GAIAN)
3006
56
0
LUKA VIDAKOVIĆ (OGRC)
124
0
MICHAEL STENTA (ISTRA)
3007
186
0
LOVRO JOVIĆ (DRENOVA)
116
0
IVAN CRNKOVIĆ (ISTRA)
85
SAŠA RELJAC (RJEČINA)
3008
199
0
CARLOS GRBA (OGULIN)
131
0
DARIO ZOVIĆ (ISTRA)
3009
126
0
SANDI STENTA (ISTRA)
67
0
ERIK KLAUSBERGER (RJEČINA)
3010
184
0
MATEJ STRUKAN (DRENOVA)
124
0
MICHAEL STENTA (ISTRA)
3011
186
0
LOVRO JOVIĆ (DRENOVA)
85
0
SAŠA RELJAC (RJEČINA)
3012
131
0
DARIO ZOVIĆ (ISTRA)
67
0
ERIK KLAUSBERGER (RJEČINA)
3013
124
0
MICHAEL STENTA (ISTRA)
186
0
LOVRO JOVIĆ (DRENOVA)
3014
131
0
DARIO ZOVIĆ (ISTRA)
124
0
MICHAEL STENTA (ISTRA)
Osvajači medalja
1. DARIO ZOVIĆ, Istra - Pula
2. MICHAEL STENTA, Istra - Pula
3. ERIK KLAUSBERGER, Rječina
3. LOVRO JOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
Kick (muški) -2 (2007-08)
3030
219
0
MATEJ-IVAN BABIĆ (PLTVICE)
157
0
IVANO PEJČINOVIĆ (GROBNIK)
3031
155
0
ALEX MAVRINAC (GROBNIK)
78
0
FILIP IVANKOVIĆ (RJEČINA)
158
MATIJA ČARGONJA (GROBNIK)
3032
166
0
LEO GUMBAREVIĆ (GROBNIK)
84
0
LUKA RADIĆ (RJEČINA)
3033
156
0
MIHAEL STARČEVIĆ (GROBNIK)
77
0
ABNOR -EMIN ČUKAJ (RJEČINA)
3034
17
0
GAŠPAR MAVRINAC (GROBNIK)
64
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
3035
154
0
ANTON MICULINIĆ (GROBNIK)
82
0
LEON BAN (RJEČINA)
20
IVANO MIJIĆ (GROBNIK)
3036
157
0
IVANO PEJČINOVIĆ (GROBNIK)
78
0
FILIP IVANKOVIĆ (RJEČINA)
3037
158
0
MATIJA ČARGONJA (GROBNIK)
84
0
LUKA RADIĆ (RJEČINA)
3038
156
0
MIHAEL STARČEVIĆ (GROBNIK)
64
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
3039
154
0
ANTON MICULINIĆ (GROBNIK)
20
0
IVANO MIJIĆ (GROBNIK)
3040
78
0
FILIP IVANKOVIĆ (RJEČINA)
158
0
MATIJA ČARGONJA (GROBNIK)
3041
64
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
20
0
IVANO MIJIĆ (GROBNIK)
3042
158
0
MATIJA ČARGONJA (GROBNIK)
64
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
Osvajači medalja
1. DANIEL PAVLOVIĆ, TKD BRINJE
2. MATIJA ČARGONJA, GROBNIK-ČAVLE
3. IVANO MIJIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. FILIP IVANKOVIĆ, Rječina
Kick (muški) -3 (2009-10)
3053
152
0
NIKO HARAMIJA (GROBNIK)
86
0
TIMON JEDRIŠKO (RJEČINA)
223
LEO GUMBAREVIĆ (GROBNIK)
3054A
86
0
TIMON JEDRIŠKO (RJEČINA)
223
0
LEO GUMBAREVIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. LEO GUMBAREVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. TIMON JEDRIŠKO, Rječina
3. NIKO HARAMIJA, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
Kick (ženski) -1 (2005-06)
3015
66
0
DORI JURIČIĆ (RJEČINA)
143
0
KLARA KARTELO (DRENOVA)
3016
24
0
LEA PACEK (GROBNIK)
171
0
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
3017
80
0
LEA BAN (RJEČINA)
137
0
MIA GAGIĆ (DRENOVA)
3018
164
0
MAJA DALIHAGIĆ (GROBNIK)
170
0
EVA UHAČ (ISTRA)
3019
69
0
LANA CRNKOVIĆ (RJEČINA)
146
0
JAKOV LENAC (DRENOVA)
3020
35
0
VERONIKA RAC (GROBNIK)
203
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
3021
125
0
ANTONIA CRGONJA (GROBNIK)
172
0
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
3022
12
0
DARIA HRIBERŠEK (GROBNIK)
169
0
MARTINA GRABAR (ISTRA)
3023
143
0
KLARA KARTELO (DRENOVA)
24
0
LEA PACEK (GROBNIK)
3024
80
0
LEA BAN (RJEČINA)
170
0
EVA UHAČ (ISTRA)
3025
146
0
JAKOV LENAC (DRENOVA)
203
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
3026
172
0
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
12
0
DARIA HRIBERŠEK (GROBNIK)
3027
24
0
LEA PACEK (GROBNIK)
170
0
EVA UHAČ (ISTRA)
3028
203
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
172
0
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
3029
24
0
LEA PACEK (GROBNIK)
203
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. LEA PACEK, GROBNIK-ČAVLE
3. MAGDALENA FLANJAK, TKD BRINJE
3. EVA UHAČ, Istra - Pula
Kick (ženski) -2 (2007-08)
3043
73
0
PETRA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
147
0
TARA BLAŽEVIĆ (DRENOVA)
37
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
3044
14
0
EUGENA ŽIGO (GROBNIK)
148
0
MARIJA PEJČIĆ (DRENOVA)
123
HANA ZUBER (ISTRA)
3045
167
0
MATIJA TIĆAK (GROBNIK)
141
0
IVONA KLAPAN (DRENOVA)
83
LUCIA PRPIĆ (RJEČINA)
33
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
149
LEONARDA MAŽIBRADA (DRENOVA)
3046
147
0
TARA BLAŽEVIĆ (DRENOVA)
37
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
3047
148
0
MARIJA PEJČIĆ (DRENOVA)
123
0
HANA ZUBER (ISTRA)
3048
167
0
MATIJA TIĆAK (GROBNIK)
83
0
LUCIA PRPIĆ (RJEČINA)
3049
33
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
149
0
LEONARDA MAŽIBRADA (DRENOVA)
3050
37
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
123
0
HANA ZUBER (ISTRA)
3051
167
0
MATIJA TIĆAK (GROBNIK)
33
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
3052
37
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
33
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. SARA PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. HANA ZUBER, Istra - Pula
3. MATIJA TIĆAK, GROBNIK-ČAVLE
Kick (ženski) -3 (2009-10)
3054
153
0
DORA MIJIĆ (GROBNIK)
79
0
LARA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
Osvajači medalja
1. DORA MIJIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. LARA ŠPANJIĆ, Rječina
3. ----
3. ----