Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. Kup Marjana
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti +51
Mlađi kadeti -30
1009
165
22
NIDAL NASER EDIN (KOCUNAR)
225
6
STIPE LOVRIĆ (ENERGY)
1010
64
9
MARIJIO MARUNČIĆ (TKDGUSA)
141
6
PATRIK ERCEG (MONTR)
1011
133
0
FRANE GARAC (MARJAN)
158
0
RAUL MOHAMED ELMUSTAFA (ST KWAN)
1012
154
4
KRUNO LEDINA (TKDGUSA)
184
25
LEON DRAGOVIĆ (TK ZD)
1035
165
7
NIDAL NASER EDIN (KOCUNAR)
64
28
MARIJIO MARUNČIĆ (TKDGUSA)
1036
158
3
RAUL MOHAMED ELMUSTAFA (ST KWAN)
184
14
LEON DRAGOVIĆ (TK ZD)
1053
64
32
MARIJIO MARUNČIĆ (TKDGUSA)
184
16
LEON DRAGOVIĆ (TK ZD)
Medalists
1. MARIJIO MARUNČIĆ, Gusar
2. LEON DRAGOVIĆ, TK Zadar
3. NIDAL NASER EDIN, KOCUNAR
3. RAUL MOHAMED ELMUSTAFA, St kwan
Mlađi kadeti -33
1013
57
22
ANTONIO MILETIĆ (ZADAR)
183
2
KARLO ŠKARA (TK ZD)
1014
193
5
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
194
10
STIPE JANKOVIĆ (KOCUNAR)
1015
188
0
ANTE BEKAVAC (IM)
118
7
ANTE BAKOVIĆ (MARJAN)
1016
155
14
LJUBO HERCEG (TKDGUSA)
217
9
MARIN POLE (CROSTAR)
1037
57
15
ANTONIO MILETIĆ (ZADAR)
194
2
STIPE JANKOVIĆ (KOCUNAR)
1038
118
10
ANTE BAKOVIĆ (MARJAN)
155
28
LJUBO HERCEG (TKDGUSA)
1054
57
18
ANTONIO MILETIĆ (ZADAR)
155
16
LJUBO HERCEG (TKDGUSA)
Medalists
1. ANTONIO MILETIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
2. LJUBO HERCEG, Gusar
3. STIPE JANKOVIĆ, KOCUNAR
3. ANTE BAKOVIĆ, Marjan
Mlađi kadeti -36
1017
8
25
IMRAN OMERAGIĆ (MAG-LI)
114
5
MARINO JELIĆ (MARJAN)
169
LOVRE KANDIĆ (KOCUNAR)
218
LUKA BEVANDA (CROSTAR)
44
LUKA ĆUBELIĆ (MARJAN)
1039
8
9
IMRAN OMERAGIĆ (MAG-LI)
169
0
LOVRE KANDIĆ (KOCUNAR)
1040
218
4
LUKA BEVANDA (CROSTAR)
44
6
LUKA ĆUBELIĆ (MARJAN)
1055
8
8
IMRAN OMERAGIĆ (MAG-LI)
44
17
LUKA ĆUBELIĆ (MARJAN)
Medalists
1. LUKA ĆUBELIĆ, Marjan
2. IMRAN OMERAGIĆ, Magone Livno
3. LUKA BEVANDA, Cro Star - Mostar
3. LOVRE KANDIĆ, KOCUNAR
Mlađi kadeti -39
1030
171
14
TOMA BATISTIĆ (KOCUNAR)
115
5
MATEJ ŠANTIĆ (MARJAN)
13
DAVID KELAVA (MAG-LI)
1049
171
18
TOMA BATISTIĆ (KOCUNAR)
13
11
DAVID KELAVA (MAG-LI)
Medalists
1. TOMA BATISTIĆ, KOCUNAR
2. DAVID KELAVA, Magone Livno
3. MATEJ ŠANTIĆ, Marjan
3. ----
Mlađi kadeti -43
1018
216
11
DAMIR ĆUBELA (CROSTAR)
97
21
NIKOLA ROGOŠIĆ (MARJAN)
98
TOMISLAV JELIĆ (MARJAN)
1019
95
14
LEON HRGOTA (MARJAN)
224
16
MARIN ŠEGVIĆ (ENERGY)
105
VICE POŽGAJ (MARJAN)
1041
97
4
NIKOLA ROGOŠIĆ (MARJAN)
98
12
TOMISLAV JELIĆ (MARJAN)
1042
224
10
MARIN ŠEGVIĆ (ENERGY)
105
5
VICE POŽGAJ (MARJAN)
1056
98
3
TOMISLAV JELIĆ (MARJAN)
224
8
MARIN ŠEGVIĆ (ENERGY)
Medalists
1. MARIN ŠEGVIĆ, TK ENERGY
2. TOMISLAV JELIĆ, Marjan
3. VICE POŽGAJ, Marjan
3. NIKOLA ROGOŠIĆ, Marjan
Mlađi kadeti -47
1031
103
4
ŠTEFAN ANDRIĆ (MARJAN)
153
25
LUKA GAVRANOVIĆ (MONTR)
110
BRUNO BUTUROVIĆ (MARJAN)
1050
153
0
LUKA GAVRANOVIĆ (MONTR)
110
6
BRUNO BUTUROVIĆ (MARJAN)
Medalists
1. BRUNO BUTUROVIĆ, Marjan
2. LUKA GAVRANOVIĆ, Monter
3. ŠTEFAN ANDRIĆ, Marjan
3. ----
Mlađi kadeti -51
3014
172
1
BRUNO DOLJANIN (KOCUNAR)
212
16
ANTE GRBAVAC (IM)
168
ROKO NOVAK (KOCUNAR)
3041
212
15
ANTE GRBAVAC (IM)
168
1
ROKO NOVAK (KOCUNAR)
Medalists
1. ANTE GRBAVAC, Imotski
2. ROKO NOVAK, KOCUNAR
3. BRUNO DOLJANIN, KOCUNAR
3. ----
Mlađi kadeti +51
3015
45
7
LUKA ŠIMIĆ (MARJAN)
96
10
MARIO PROJIĆ (MARJAN)
3016
104
0
NEVEN ČALJKUŠIĆ (MARJAN)
43
0
DUJE GOVORKO (MARJAN)
3042
96
4
MARIO PROJIĆ (MARJAN)
43
8
DUJE GOVORKO (MARJAN)
Medalists
1. DUJE GOVORKO, Marjan
2. MARIO PROJIĆ, Marjan
3. ----
3. LUKA ŠIMIĆ, Marjan