001 | 1/2 | Mini olimpiada (m) -21 | LUKA VITAS (Karlovac) |
ODUST. | IGOR DUVANČIĆ (SUSEDGRAD SOKOL) |
002 | 1/2 | Mini olimpiada (m) -21 | MARINO MATIĆ (RUGVICA) |
2:19 | GAJ HAFNER RUTAR (KORYO Slovenia) |
003 | 1/2 | Mini olimpiada (m) -27 | LIAM MARKOJA (KORYO Slovenia) |
11:1 | ALEX DUARTE (KUKKIWON - LUXEMBOURG) |
004 | 1/1 | Mini olimpiada (m) -24 | JAKA TOPIČ (TKD-KBK-MARIBOR) |
0:12 | LUKA BOGOJE (Forteca Korčula) |
005 | 1/1 | Mini olimpiada (m) -30 | JAN RASKOVIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
ODUST. | DAMJAN MARIČIĆ (SUSEDGRAD SOKOL) |
006 | 1/1 | Mini olimpiada (m) -33 | LUKA MIKARIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
ODUST. | NEJC LAZAR (TKD-KBK-MARIBOR) |
007 | 1/1 | Mini olimpiada (m) -36 | LUKA RASKOVIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
3:4 | URBAN PETRIČ (KORYO Slovenia) |
008 | 1/1 | Mini olimpiada (f) -21 | MEDEJA MOHORIČ (K2) |
ODUST. | AMY WOOD (SUSEDGRAD SOKOL) |
009 | 1/1 | Mini olimpiada (m) -21 | LUKA VITAS (Karlovac) |
5:6 | GAJ HAFNER RUTAR (KORYO Slovenia) |
010 | 1/1 | Mini olimpiada (m) -27 | LIAM MARKOJA (KORYO Slovenia) |
10:12 | MATIJA TUNJIĆ (ORKA AS) |
011 | 1/8 | Mlajši kadeti (m) -30 | SAŠA MIŠLJENOVIĆ (REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE) |
14:1 | ŠIMUN VIDIĆ (SAVEZ HERCEG-BOSNE) |
012 | 1/4 | Mlajši kadeti (m) -27 | TJAŠ ALJAŽ (KORYO Slovenia) |
4:16 | PAUL BRANDIĆ (RUGVICA) |
013 | 1/4 | Mlajši kadeti (m) -33 | GAL RECEK (TKD PANTAR) |
ODUST. | NIK BERGANT (KORYO Slovenia) |
014 | 1/4 | Mlajši kadeti (m) -33 | GABRIJEL IKANOVIĆ (Forteca Korčula) |
1:9 | DENIS DUJMOVIĆ (Cro Star - Mostar) |
015 | 1/4 | Mlajši kadeti (m) -33 | IVAN MATIĆ (RUGVICA) |
10:1 | SLAVO JUKIĆ (SAVEZ HERCEG-BOSNE) |
016 | 1/4 | Mlajši kadeti (m) -36 | IVAN RENDULIĆ (Karlovac) |
0:4 | ILIJA JUKIĆ (SAVEZ HERCEG-BOSNE) |
017 | 1/4 | Mlajši kadeti (m) -36 | TIAN MARKOJA (KORYO Slovenia) |
3:12 | ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT TKD) |
018 | 1/4 | Mlajši kadeti (m) -36 | AHSEN ALEŠEVIČ (KORYO Slovenia) |
0:1 | JAS STAJNMEC (TKD-KBK-MARIBOR) |
019 | 1/4 | Mlajši kadeti (m) -39 | VID MOHORIČ (K2) |
5:10 | NIKŠA PAVIĆ (Forteca Korčula) |
020 | 1/4 | Mlajši kadeti (m) -39 | LOUIS VANSPOUWEN (KUKKIWON - LUXEMBOURG) |
8:9 | MARTIN BOGOJE (Forteca Korčula) |
021 | 1/4 | Mlajši kadeti (m) -30 | SAŠA MIŠLJENOVIĆ (REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE) |
7:6 | DOMEN MOLJ (KORYO Slovenia) |
022 | 1/4 | Mlajši kadeti (m) -30 | TEO BEŠIĆ (ORKA AS) |
2:8 | MATEJ HORVATH (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
023 | 1/4 | Mlajši kadeti (m) -30 | TONI DUJIĆ (RUGVICA) |
15:3 | JOSIP MILIČEVIĆ (SAVEZ HERCEG-BOSNE) |
024 | 1/4 | Mlajši kadeti (m) -30 | SANDRO TUŠKAN (Karlovac) |
20:0 | MARKO FARKAS (DRAGON) |
025 | 1/2 | Mlajši kadeti (m) -43 | JOSIP KRZNARIĆ (REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE) |
ODUST. | ELIJA SLIVEČKA (JITAE Maribor) |
026 | 1/2 | Mlajši kadeti (m) -43 | TIMOTEJ MLINARIČ (JITAE Maribor) |
12:0 | MARTIN GLAČ (TKD klub Kang) |
027 | 1/2 | Mlajši kadeti (m) -51 | DOMINIK GRANIĆ (Cro Star - Mostar) |
12:4 | STJEPAN NEKRET KATIĆ (RUGVICA) |
028 | 1/2 | Mlajši kadeti (f) -27 | LUCIJA NESNIDAL (RUGVICA) |
1:6 | TEODORA RADAK (Banjica) |
029 | 1/2 | Mlajši kadeti (f) -27 | ŽELJANA MANDIĆ (REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE) |
ODUST. | ALEXANDRA MATHIEU (KUKKIWON - LUXEMBOURG) |
030 | 1/2 | Mlajši kadeti (f) -33 | MAJA MIKŠIĆ (REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE) |
11:5 | LUCIJA BUJAS (TKD-KBK-MARIBOR) |
031 | 1/2 | Mlajši kadeti (f) -33 | SAŠA BERGANT (KORYO Slovenia) |
4:6 | SLAVICA LETICA (SAVEZ HERCEG-BOSNE) |
032 | 1/2 | Mlajši kadeti (f) -39 | LEA VORKAPIĆ (Taekwondo klub "Hrvatski orao") |
0:12 | ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (ORIENT TKD) |
033 | 1/2 | Mlajši kadeti (f) -39 | MONIKA JAKŠIĆ (REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE) |
ODUST. | ALEXANDRA SLADKA (Ilyo TKD SKP Kosice) |
034 | 1/2 | Kadeti (f) -37 | KLARA ČIČAK (RUGVICA) |
7:5 | LORA MILIĆEVIĆ (Cro Star - Mostar) |
035 | 1/2 | Kadeti (f) -44 | ANALENA BRANDIĆ (RUGVICA) |
13:0 | BARBARA ORLOVIĆ (SAVEZ HERCEG-BOSNE) |
036 | 1/2 | Mlajši kadeti (m) -27 | PAUL BRANDIĆ (RUGVICA) |
6:1 | TAI CERAR (Šmartno-Litija) |
037 | 1/2 | Mlajši kadeti (m) -27 | DANIN HASANAGIC (KORYO Slovenia) |
1:10 | MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (Karlovac) |
038 | 1/2 | Mlajši kadeti (m) -33 | NIK BERGANT (KORYO Slovenia) |
6:4 | DENIS DUJMOVIĆ (Cro Star - Mostar) |
039 | 1/2 | Mlajši kadeti (m) -33 | IVAN MATIĆ (RUGVICA) |
5:6 | BASTIAN ANTOLOVIČ (TAE KWONDO KLUB HANKUK) |
040 | 1/2 | Mlajši kadeti (m) -36 | ILIJA JUKIĆ (SAVEZ HERCEG-BOSNE) |
0:7 | ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT TKD) |
041 | 1/2 | Mlajši kadeti (m) -36 | JAS STAJNMEC (TKD-KBK-MARIBOR) |
1:4 | NEMANJA VASIĆ (DRAGON) |
042 | 1/2 | Mlajši kadeti (m) -39 | NIKŠA PAVIĆ (Forteca Korčula) |
5:11 | NIKOLA ZARIĆ (ORIENT TKD) |
043 | 1/2 | Mlajši kadeti (m) -39 | MARTIN BOGOJE (Forteca Korčula) |
ODUST. | HRVOJE PAŽIN (Forteca Korčula) |
044 | 1/2 | Mlajši kadeti (m) -30 | SAŠA MIŠLJENOVIĆ (REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE) |
4:6 | MATEJ HORVATH (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
045 | 1/2 | Mlajši kadeti (m) -30 | TONI DUJIĆ (RUGVICA) |
8:10 | SANDRO TUŠKAN (Karlovac) |
046 | 1/1 | Mlajši kadeti (m) -47 | JAS STAJNMEC (TKD-KBK-MARIBOR) |
11:6 | PATRIK SINIĆ DOBRIĆ (TKD-KBK-MARIBOR) |
047 | 1/1 | Mlajši kadeti (m) +51 | MAJ PIVK (TKD PANTAR) |
ODUST. | MITJA SINIĆ (TKD-KBK-MARIBOR) |
048 | 1/1 | Mlajši kadeti (f) -24 | VANESA BOSILJ (REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE) |
0:8 | DORA JAZVIĆ (RUGVICA) |
049 | 1/1 | Mlajši kadeti (f) -30 | PATRICIA ŠPRAJC (REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE) |
8:5 | ANA RANĐELOVIĆ (GAIANA) |
050 | 1/1 | Mlajši kadeti (f) -51 | NIKA ZALAR (TEMPO) |
2:18 | LARISA LONCARIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
051 | 1/1 | Mlajši kadeti (m) -43 | JOSIP KRZNARIĆ (REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE) |
2:14 | TIMOTEJ MLINARIČ (JITAE Maribor) |
052 | 1/1 | Mlajši kadeti (m) -51 | DOMINIK GRANIĆ (Cro Star - Mostar) |
3:15 | KARLO MALETIĆ (REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE) |
053 | 1/1 | Mlajši kadeti (f) -27 | TEODORA RADAK (Banjica) |
7:3 | ŽELJANA MANDIĆ (REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE) |
054 | 1/1 | Mlajši kadeti (f) -33 | MAJA MIKŠIĆ (REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE) |
1:11 | SLAVICA LETICA (SAVEZ HERCEG-BOSNE) |
055 | 1/1 | Mlajši kadeti (f) -39 | ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (ORIENT TKD) |
5:11 | MONIKA JAKŠIĆ (REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE) |
056 | 1/1 | Kadeti (f) -37 | KLARA ČIČAK (RUGVICA) |
0:12 | SARA MIŠLJENOVIĆ (REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE) |
057 | 1/1 | Kadeti (f) -44 | ANALENA BRANDIĆ (RUGVICA) |
17:3 | RAMONA PETKO (Jastreb) |
058 | 1/1 | Mlajši kadeti (m) -27 | PAUL BRANDIĆ (RUGVICA) |
9:13 | MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (Karlovac) |
059 | 1/1 | Mlajši kadeti (m) -33 | NIK BERGANT (KORYO Slovenia) |
12:2 | BASTIAN ANTOLOVIČ (TAE KWONDO KLUB HANKUK) |
060 | 1/1 | Mlajši kadeti (m) -36 | ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT TKD) |
5:10 | NEMANJA VASIĆ (DRAGON) |
061 | 1/1 | Mlajši kadeti (m) -39 | NIKOLA ZARIĆ (ORIENT TKD) |
1:3 | HRVOJE PAŽIN (Forteca Korčula) |
062 | 1/1 | Mlajši kadeti (m) -30 | MATEJ HORVATH (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
1:5 | SANDRO TUŠKAN (Karlovac) |