Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. BIG FOX Cup Slovenia - 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Banjica
Cro Star - Mostar
DRAGON
Forteca Korčula
GAIANA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
JITAE Maribor
K2
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Ogulin
ORIENT TKD
ORKA AS
REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
RUGVICA
SAVEZ HERCEG-BOSNE
SUSEDGRAD SOKOL
Šmartno-Litija
TAE KWONDO KLUB HANKUK
Taekwondo klub "Hrvatski orao"
Tájfun SE
TEMPO
TKD klub Kang
TKD PANTAR
TKD-KBK-MARIBOR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mini olimpiada (m) -21
Mlajši kadeti (m) -27
Mlajši kadeti (m) -30
Mlajši kadeti (m) -33
Mlajši kadeti (m) -51
Mlajši kadeti (f) -24
Mlajši kadeti (f) -27
Kadeti (f) -37
Kadeti (f) -41
Kadeti (f) -44
Mini olimpiada (m) -21
A001
157
0
LUKA VITAS (TKD KAR)
145
0
IGOR DUVANČIĆ (S.SOKOL)
A002
77
2
MARINO MATIĆ (RUG)
110
19
GAJ HAFNER RUTAR (KORYO)
A009
157
5
LUKA VITAS (TKD KAR)
110
6
GAJ HAFNER RUTAR (KORYO)
Medalists
1. GAJ HAFNER RUTAR, KORYO Slovenia
2. LUKA VITAS, Karlovac
3. MARINO MATIĆ, RUGVICA
3. IGOR DUVANČIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
Mlajši kadeti (m) -27
A012
115
4
TJAŠ ALJAŽ (KORYO)
82
16
PAUL BRANDIĆ (RUG)
203
TAI CERAR (ŠMARTNO)
174
DANIN HASANAGIC (KORYO)
21
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
A036
82
6
PAUL BRANDIĆ (RUG)
203
1
TAI CERAR (ŠMARTNO)
A037
174
1
DANIN HASANAGIC (KORYO)
21
10
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
A058
82
9
PAUL BRANDIĆ (RUG)
21
13
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ, Karlovac
2. PAUL BRANDIĆ, RUGVICA
3. DANIN HASANAGIC, KORYO Slovenia
3. TAI CERAR, Šmartno-Litija
Mlajši kadeti (m) -30
A011
96
14
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKDKAZ)
75
1
ŠIMUN VIDIĆ (TKDSHB)
117
DOMEN MOLJ (KORYO)
178
TEO BEŠIĆ (ORKAAS)
108
MATEJ HORVATH (KOSICE)
79
TONI DUJIĆ (RUG)
73
JOSIP MILIČEVIĆ (TKDSHB)
22
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
214
MARKO FARKAS (DRGNSLO)
A021
96
7
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKDKAZ)
117
6
DOMEN MOLJ (KORYO)
A022
178
2
TEO BEŠIĆ (ORKAAS)
108
8
MATEJ HORVATH (KOSICE)
A023
79
15
TONI DUJIĆ (RUG)
73
3
JOSIP MILIČEVIĆ (TKDSHB)
A024
22
20
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
214
0
MARKO FARKAS (DRGNSLO)
A044
96
4
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKDKAZ)
108
6
MATEJ HORVATH (KOSICE)
A045
79
8
TONI DUJIĆ (RUG)
22
10
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
A062
108
1
MATEJ HORVATH (KOSICE)
22
5
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
Medalists
1. SANDRO TUŠKAN, Karlovac
2. MATEJ HORVATH, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. TONI DUJIĆ, RUGVICA
3. SAŠA MIŠLJENOVIĆ, REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
Mlajši kadeti (m) -33
A013
123
0
GAL RECEK (PANTAR)
113
0
NIK BERGANT (KORYO)
A014
179
1
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
83
9
DENIS DUJMOVIĆ (CROSTAR)
A015
76
10
IVAN MATIĆ (RUG)
74
1
SLAVO JUKIĆ (TKDSHB)
194
BASTIAN ANTOLOVIČ (HANK)
A038
113
6
NIK BERGANT (KORYO)
83
4
DENIS DUJMOVIĆ (CROSTAR)
A039
76
5
IVAN MATIĆ (RUG)
194
6
BASTIAN ANTOLOVIČ (HANK)
A059
113
12
NIK BERGANT (KORYO)
194
2
BASTIAN ANTOLOVIČ (HANK)
Medalists
1. NIK BERGANT, KORYO Slovenia
2. BASTIAN ANTOLOVIČ, TAE KWONDO KLUB HANKUK
3. DENIS DUJMOVIĆ, Cro Star - Mostar
3. IVAN MATIĆ, RUGVICA
Mlajši kadeti (m) -51
A027
163
12
DOMINIK GRANIĆ (CROSTAR)
139
4
STJEPAN NEKRET KATIĆ (RUG)
129
KARLO MALETIĆ (TKDKAZ)
A052
163
3
DOMINIK GRANIĆ (CROSTAR)
129
15
KARLO MALETIĆ (TKDKAZ)
Medalists
1. KARLO MALETIĆ, REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
2. DOMINIK GRANIĆ, Cro Star - Mostar
3. STJEPAN NEKRET KATIĆ, RUGVICA
3. ----
Mlajši kadeti (f) -24
A048
97
0
VANESA BOSILJ (TKDKAZ)
138
8
DORA JAZVIĆ (RUG)
Medalists
1. DORA JAZVIĆ, RUGVICA
2. VANESA BOSILJ, REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
3. ----
3. ----
Mlajši kadeti (f) -27
A028
78
1
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
176
6
TEODORA RADAK (BEOGRAD)
A029
98
0
ŽELJANA MANDIĆ (TKDKAZ)
40
0
ALEXANDRA MATHIEU (KUKKIWO)
A053
176
7
TEODORA RADAK (BEOGRAD)
98
3
ŽELJANA MANDIĆ (TKDKAZ)
Medalists
1. TEODORA RADAK, Banjica
2. ŽELJANA MANDIĆ, REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
3. LUCIJA NESNIDAL, RUGVICA
3. ALEXANDRA MATHIEU, KUKKIWON - LUXEMBOURG
Kadeti (f) -37
A034
81
7
KLARA ČIČAK (RUG)
61
5
LORA MILIĆEVIĆ (CROSTAR)
95
SARA MIŠLJENOVIĆ (TKDKAZ)
A056
81
0
KLARA ČIČAK (RUG)
95
12
SARA MIŠLJENOVIĆ (TKDKAZ)
Medalists
1. SARA MIŠLJENOVIĆ, REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
2. KLARA ČIČAK, RUGVICA
3. LORA MILIĆEVIĆ, Cro Star - Mostar
3. ----
Kadeti (f) -41
B009
207
0
SARA SEKELOVA (ILYO KE)
62
0
LEA MARIĆ (CROSTAR)
6
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
106
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
126
MARIJA MAJCAN (RUG)
B033
62
4
LEA MARIĆ (CROSTAR)
6
6
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
B034
106
8
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
126
4
MARIJA MAJCAN (RUG)
B055
6
0
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
106
15
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
Medalists
1. GABRIELA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. PIADORA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. MARIJA MAJCAN, RUGVICA
3. LEA MARIĆ, Cro Star - Mostar
Kadeti (f) -44
A035
80
13
ANALENA BRANDIĆ (RUG)
65
0
BARBARA ORLOVIĆ (TKDSHB)
155
RAMONA PETKO (JASTREB)
A057
80
17
ANALENA BRANDIĆ (RUG)
155
3
RAMONA PETKO (JASTREB)
Medalists
1. ANALENA BRANDIĆ, RUGVICA
2. RAMONA PETKO, Jastreb
3. BARBARA ORLOVIĆ, SAVEZ HERCEG-BOSNE
3. ----