Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. BIG FOX Cup Slovenia - 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Banjica
Cro Star - Mostar
DRAGON
Forteca Korčula
GAIANA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
JITAE Maribor
K2
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Ogulin
ORIENT TKD
ORKA AS
REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
RUGVICA
SAVEZ HERCEG-BOSNE
SUSEDGRAD SOKOL
Šmartno-Litija
TAE KWONDO KLUB HANKUK
Taekwondo klub "Hrvatski orao"
Tájfun SE
TEMPO
TKD klub Kang
TKD PANTAR
TKD-KBK-MARIBOR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mini olimpiada (m) -21
Mlajši kadeti (m) -27
Mlajši kadeti (m) -30
Mlajši kadeti (m) -36
Mladinci (m) -63
Mladinci (m) -68
Mladinci (f) -59
Mini olimpiada (m) -21
A001
157
0
LUKA VITAS (TKD KAR)
145
0
IGOR DUVANČIĆ (S.SOKOL)
A002
77
2
MARINO MATIĆ (RUG)
110
19
GAJ HAFNER RUTAR (KORYO)
A009
157
5
LUKA VITAS (TKD KAR)
110
6
GAJ HAFNER RUTAR (KORYO)
Medalists
1. GAJ HAFNER RUTAR, KORYO Slovenia
2. LUKA VITAS, Karlovac
3. MARINO MATIĆ, RUGVICA
3. IGOR DUVANČIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
Mlajši kadeti (m) -27
A012
115
4
TJAŠ ALJAŽ (KORYO)
82
16
PAUL BRANDIĆ (RUG)
203
TAI CERAR (ŠMARTNO)
174
DANIN HASANAGIC (KORYO)
21
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
A036
82
6
PAUL BRANDIĆ (RUG)
203
1
TAI CERAR (ŠMARTNO)
A037
174
1
DANIN HASANAGIC (KORYO)
21
10
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
A058
82
9
PAUL BRANDIĆ (RUG)
21
13
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ, Karlovac
2. PAUL BRANDIĆ, RUGVICA
3. DANIN HASANAGIC, KORYO Slovenia
3. TAI CERAR, Šmartno-Litija
Mlajši kadeti (m) -30
A011
96
14
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKDKAZ)
75
1
ŠIMUN VIDIĆ (TKDSHB)
117
DOMEN MOLJ (KORYO)
178
TEO BEŠIĆ (ORKAAS)
108
MATEJ HORVATH (KOSICE)
79
TONI DUJIĆ (RUG)
73
JOSIP MILIČEVIĆ (TKDSHB)
22
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
214
MARKO FARKAS (DRGNSLO)
A021
96
7
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKDKAZ)
117
6
DOMEN MOLJ (KORYO)
A022
178
2
TEO BEŠIĆ (ORKAAS)
108
8
MATEJ HORVATH (KOSICE)
A023
79
15
TONI DUJIĆ (RUG)
73
3
JOSIP MILIČEVIĆ (TKDSHB)
A024
22
20
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
214
0
MARKO FARKAS (DRGNSLO)
A044
96
4
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKDKAZ)
108
6
MATEJ HORVATH (KOSICE)
A045
79
8
TONI DUJIĆ (RUG)
22
10
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
A062
108
1
MATEJ HORVATH (KOSICE)
22
5
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
Medalists
1. SANDRO TUŠKAN, Karlovac
2. MATEJ HORVATH, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. TONI DUJIĆ, RUGVICA
3. SAŠA MIŠLJENOVIĆ, REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
Mlajši kadeti (m) -36
A016
16
0
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
69
4
ILIJA JUKIĆ (TKDSHB)
A017
114
3
TIAN MARKOJA (KORYO)
172
12
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
A018
199
0
AHSEN ALEŠEVIČ (KORYO)
10
1
JAS STAJNMEC (TKD KBK)
137
NEMANJA VASIĆ (DRGNSLO)
A040
69
0
ILIJA JUKIĆ (TKDSHB)
172
7
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
A041
10
1
JAS STAJNMEC (TKD KBK)
137
4
NEMANJA VASIĆ (DRGNSLO)
A060
172
5
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
137
10
NEMANJA VASIĆ (DRGNSLO)
Medalists
1. NEMANJA VASIĆ, DRAGON
2. ALEKSANDAR ZARIĆ, ORIENT TKD
3. JAS STAJNMEC, TKD-KBK-MARIBOR
3. ILIJA JUKIĆ, SAVEZ HERCEG-BOSNE
Mladinci (m) -63
B024
162
9
MATIC MOTALN (JITAE)
131
4
PATRIK DIVKOVIČ (TEMPO)
B025
28
19
IVAN HORVAT (TKD KAR)
111
3
ANŽE ZUPAN (KORYO)
B050
162
11
MATIC MOTALN (JITAE)
28
6
IVAN HORVAT (TKD KAR)
Medalists
1. MATIC MOTALN, JITAE Maribor
2. IVAN HORVAT, Karlovac
3. PATRIK DIVKOVIČ, TEMPO
3. ANŽE ZUPAN, KORYO Slovenia
Mladinci (m) -68
B026
70
2
IVAN LETICA (TKDSHB)
187
11
DOMEN PIRC (ŠMARTNO)
B027
196
1
DOMAGOJ SPELIC (TKD KAR)
52
7
JURE HORVAT (JITAE)
B051
187
6
DOMEN PIRC (ŠMARTNO)
52
0
JURE HORVAT (JITAE)
Medalists
1. DOMEN PIRC, Šmartno-Litija
2. JURE HORVAT, JITAE Maribor
3. IVAN LETICA, SAVEZ HERCEG-BOSNE
3. DOMAGOJ SPELIC, Karlovac
Mladinci (f) -59
B012
191
13
SARA ROZINA (ŠMARTNO)
216
10
ANTONIJA ZRNO (TKDSHB)
B012A
148
12
ERNA DŽANIĆ (JASTREB)
215
0
MARIJA ČURILOVIĆ (TKD KAR)
B013
150
6
MARIJA FRKLIĆ (JASTREB)
121
2
KLARA KADIČ (ORIENT1)
68
ELVIRA VELIĆ (TKDSHB)
B037
191
6
SARA ROZINA (ŠMARTNO)
148
2
ERNA DŽANIĆ (JASTREB)
B038
150
9
MARIJA FRKLIĆ (JASTREB)
68
2
ELVIRA VELIĆ (TKDSHB)
B057
191
11
SARA ROZINA (ŠMARTNO)
150
6
MARIJA FRKLIĆ (JASTREB)
Medalists
1. SARA ROZINA, Šmartno-Litija
2. MARIJA FRKLIĆ, Jastreb
3. ERNA DŽANIĆ, Jastreb
3. ELVIRA VELIĆ, SAVEZ HERCEG-BOSNE