Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. BIG FOX Cup Slovenia - 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Banjica
Cro Star - Mostar
DRAGON
Forteca Korčula
GAIANA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
JITAE Maribor
K2
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Ogulin
ORIENT TKD
ORKA AS
REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
RUGVICA
SAVEZ HERCEG-BOSNE
SUSEDGRAD SOKOL
Šmartno-Litija
TAE KWONDO KLUB HANKUK
Taekwondo klub "Hrvatski orao"
Tájfun SE
TEMPO
TKD klub Kang
TKD PANTAR
TKD-KBK-MARIBOR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlajši kadeti (m) -33
Mlajši kadeti (m) -51
Kadeti (m) -49
Kadeti (f) -37
Kadeti (f) -41
Kadeti (f) -51
Mlajši kadeti (m) -33
A013
123
0
GAL RECEK (PANTAR)
113
0
NIK BERGANT (KORYO)
A014
179
1
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
83
9
DENIS DUJMOVIĆ (CROSTAR)
A015
76
10
IVAN MATIĆ (RUG)
74
1
SLAVO JUKIĆ (TKDSHB)
194
BASTIAN ANTOLOVIČ (HANK)
A038
113
6
NIK BERGANT (KORYO)
83
4
DENIS DUJMOVIĆ (CROSTAR)
A039
76
5
IVAN MATIĆ (RUG)
194
6
BASTIAN ANTOLOVIČ (HANK)
A059
113
12
NIK BERGANT (KORYO)
194
2
BASTIAN ANTOLOVIČ (HANK)
Medalists
1. NIK BERGANT, KORYO Slovenia
2. BASTIAN ANTOLOVIČ, TAE KWONDO KLUB HANKUK
3. DENIS DUJMOVIĆ, Cro Star - Mostar
3. IVAN MATIĆ, RUGVICA
Mlajši kadeti (m) -51
A027
163
12
DOMINIK GRANIĆ (CROSTAR)
139
4
STJEPAN NEKRET KATIĆ (RUG)
129
KARLO MALETIĆ (TKDKAZ)
A052
163
3
DOMINIK GRANIĆ (CROSTAR)
129
15
KARLO MALETIĆ (TKDKAZ)
Medalists
1. KARLO MALETIĆ, REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
2. DOMINIK GRANIĆ, Cro Star - Mostar
3. STJEPAN NEKRET KATIĆ, RUGVICA
3. ----
Kadeti (m) -49
B001
46
6
JAN ŽAN POTOČNIK (JITAE)
134
12
JURE PAJK (DRGNSLO)
152
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
105
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
57
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
B002
43
0
BEN SCHUMACHER (KUKKIWO)
60
12
HRVOJE MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
133
ALJAŽ DIMIČ (DRGNSLO)
84
ANDREJ LEKIĆ (TKDKAZ)
4
TOMAZ MOCNIK (TKD KBK)
B014
134
7
JURE PAJK (DRGNSLO)
152
16
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
B015
105
7
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
57
1
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
B016
60
0
HRVOJE MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
133
5
ALJAŽ DIMIČ (DRGNSLO)
B017
84
10
ANDREJ LEKIĆ (TKDKAZ)
4
3
TOMAZ MOCNIK (TKD KBK)
B039
152
2
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
105
5
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
B040
133
6
ALJAŽ DIMIČ (DRGNSLO)
84
2
ANDREJ LEKIĆ (TKDKAZ)
B058
105
6
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
133
3
ALJAŽ DIMIČ (DRGNSLO)
Medalists
1. GABRIEL BRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. ALJAŽ DIMIČ, DRAGON
3. MARKO LIPOVAC, Jastreb
3. ANDREJ LEKIĆ, REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
Kadeti (f) -37
A034
81
7
KLARA ČIČAK (RUG)
61
5
LORA MILIĆEVIĆ (CROSTAR)
95
SARA MIŠLJENOVIĆ (TKDKAZ)
A056
81
0
KLARA ČIČAK (RUG)
95
12
SARA MIŠLJENOVIĆ (TKDKAZ)
Medalists
1. SARA MIŠLJENOVIĆ, REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
2. KLARA ČIČAK, RUGVICA
3. LORA MILIĆEVIĆ, Cro Star - Mostar
3. ----
Kadeti (f) -41
B009
207
0
SARA SEKELOVA (ILYO KE)
62
0
LEA MARIĆ (CROSTAR)
6
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
106
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
126
MARIJA MAJCAN (RUG)
B033
62
4
LEA MARIĆ (CROSTAR)
6
6
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
B034
106
8
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
126
4
MARIJA MAJCAN (RUG)
B055
6
0
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
106
15
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
Medalists
1. GABRIELA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. PIADORA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. MARIJA MAJCAN, RUGVICA
3. LEA MARIĆ, Cro Star - Mostar
Kadeti (f) -51
B021
59
9
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
99
1
LAURA GRBIN (FORTECA)
171
ANDJELA PECOTIC (FORTECA)
B048
59
12
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
171
0
ANDJELA PECOTIC (FORTECA)
Medalists
1. DORA MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
2. ANDJELA PECOTIC, Forteca Korčula
3. LAURA GRBIN, Forteca Korčula
3. ----