Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. BIG FOX Cup Slovenia - 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Banjica
Cro Star - Mostar
DRAGON
Forteca Korčula
GAIANA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
JITAE Maribor
K2
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Ogulin
ORIENT TKD
ORKA AS
REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
RUGVICA
SAVEZ HERCEG-BOSNE
SUSEDGRAD SOKOL
Šmartno-Litija
TAE KWONDO KLUB HANKUK
Taekwondo klub "Hrvatski orao"
Tájfun SE
TEMPO
TKD klub Kang
TKD PANTAR
TKD-KBK-MARIBOR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlajši kadeti (m) -27
Kadeti (m) -41
Kadeti (m) -45
Kadeti (m) -53
Kadeti (f) -47
Mladinci (m) -68
Mladinci (f) -59
Mladinci (f) +68
Mlajši kadeti (m) -27
A012
115
4
TJAŠ ALJAŽ (KORYO)
82
16
PAUL BRANDIĆ (RUG)
203
TAI CERAR (ŠMARTNO)
174
DANIN HASANAGIC (KORYO)
21
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
A036
82
6
PAUL BRANDIĆ (RUG)
203
1
TAI CERAR (ŠMARTNO)
A037
174
1
DANIN HASANAGIC (KORYO)
21
10
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
A058
82
9
PAUL BRANDIĆ (RUG)
21
13
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ, Karlovac
2. PAUL BRANDIĆ, RUGVICA
3. DANIN HASANAGIC, KORYO Slovenia
3. TAI CERAR, Šmartno-Litija
Kadeti (m) -41
B003
86
1
DANIJEL BEŠIĆ (TKDKAZ)
3
18
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
B004
125
1
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
66
6
DAVID BAŠIĆ (TKDSHB)
B005
149
26
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
201
1
LUKA BAJC (ŠMARTNO)
206
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
B029
3
4
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
66
3
DAVID BAŠIĆ (TKDSHB)
B030
149
0
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
206
0
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
B053
3
5
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
149
7
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ, Jastreb
2. ZIGA KORPAR, TKD-KBK-MARIBOR
3. JAKUB HUDAK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. DAVID BAŠIĆ, SAVEZ HERCEG-BOSNE
Kadeti (m) -45
B006
45
12
MATEVŽ KOREN (JITAE)
100
0
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
B007
205
0
PATRIK BRADAC (ILYO KE)
209
0
JURE TOZON (TKDKANG)
B008
104
15
FILIP SVEC (KOSICE)
128
2
GORAN BUNČIĆ (TKDKAZ)
186
TADEJ PIRC (ŠMARTNO)
B031
45
6
MATEVŽ KOREN (JITAE)
209
5
JURE TOZON (TKDKANG)
B032
104
3
FILIP SVEC (KOSICE)
186
4
TADEJ PIRC (ŠMARTNO)
B054
45
0
MATEVŽ KOREN (JITAE)
186
1
TADEJ PIRC (ŠMARTNO)
Medalists
1. TADEJ PIRC, Šmartno-Litija
2. MATEVŽ KOREN, JITAE Maribor
3. FILIP SVEC, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. JURE TOZON, TKD klub Kang
Kadeti (m) -53
B018
185
11
TIMOTEJ BUČAR (ŠMARTNO)
154
16
MATEO ZORKO (JASTREB)
B019
210
4
GAŠPER KASTELIC (TKDKANG)
38
16
ERIC DAX (KUKKIWO)
B046
154
3
MATEO ZORKO (JASTREB)
38
0
ERIC DAX (KUKKIWO)
Medalists
1. MATEO ZORKO, Jastreb
2. ERIC DAX, KUKKIWON - LUXEMBOURG
3. TIMOTEJ BUČAR, Šmartno-Litija
3. GAŠPER KASTELIC, TKD klub Kang
Kadeti (f) -47
B043
188
1
ALEKSANDRA ROZINA (ŠMARTNO)
189
0
PIJA SMREKAR (ŠMARTNO)
Medalists
1. ALEKSANDRA ROZINA, Šmartno-Litija
2. PIJA SMREKAR, Šmartno-Litija
3. ----
3. ----
Mladinci (m) -68
B026
70
2
IVAN LETICA (TKDSHB)
187
11
DOMEN PIRC (ŠMARTNO)
B027
196
1
DOMAGOJ SPELIC (TKD KAR)
52
7
JURE HORVAT (JITAE)
B051
187
6
DOMEN PIRC (ŠMARTNO)
52
0
JURE HORVAT (JITAE)
Medalists
1. DOMEN PIRC, Šmartno-Litija
2. JURE HORVAT, JITAE Maribor
3. IVAN LETICA, SAVEZ HERCEG-BOSNE
3. DOMAGOJ SPELIC, Karlovac
Mladinci (f) -59
B012
191
13
SARA ROZINA (ŠMARTNO)
216
10
ANTONIJA ZRNO (TKDSHB)
B012A
148
12
ERNA DŽANIĆ (JASTREB)
215
0
MARIJA ČURILOVIĆ (TKD KAR)
B013
150
6
MARIJA FRKLIĆ (JASTREB)
121
2
KLARA KADIČ (ORIENT1)
68
ELVIRA VELIĆ (TKDSHB)
B037
191
6
SARA ROZINA (ŠMARTNO)
148
2
ERNA DŽANIĆ (JASTREB)
B038
150
9
MARIJA FRKLIĆ (JASTREB)
68
2
ELVIRA VELIĆ (TKDSHB)
B057
191
11
SARA ROZINA (ŠMARTNO)
150
6
MARIJA FRKLIĆ (JASTREB)
Medalists
1. SARA ROZINA, Šmartno-Litija
2. MARIJA FRKLIĆ, Jastreb
3. ERNA DŽANIĆ, Jastreb
3. ELVIRA VELIĆ, SAVEZ HERCEG-BOSNE
Mladinci (f) +68
B045
190
0
PATRICIJA MATOZ (ŠMARTNO)
49
12
SARA PUNGARTNIK (JITAE)
Medalists
1. SARA PUNGARTNIK, JITAE Maribor
2. PATRICIJA MATOZ, Šmartno-Litija
3. ----
3. ----