Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. BIG FOX Cup Slovenia - 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Banjica
Cro Star - Mostar
DRAGON
Forteca Korčula
GAIANA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
JITAE Maribor
K2
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Ogulin
ORIENT TKD
ORKA AS
REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
RUGVICA
SAVEZ HERCEG-BOSNE
SUSEDGRAD SOKOL
Šmartno-Litija
TAE KWONDO KLUB HANKUK
Taekwondo klub "Hrvatski orao"
Tájfun SE
TEMPO
TKD klub Kang
TKD PANTAR
TKD-KBK-MARIBOR
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlajši kadeti (m) -43
Kadeti (m) -45
Kadeti (m) -53
Mlajši kadeti (m) -43
A025
120
0
JOSIP KRZNARIĆ (TKDKAZ)
54
0
ELIJA SLIVEČKA (JITAE)
A026
161
12
TIMOTEJ MLINARIČ (JITAE)
211
0
MARTIN GLAČ (TKDKANG)
A051
120
2
JOSIP KRZNARIĆ (TKDKAZ)
161
14
TIMOTEJ MLINARIČ (JITAE)
Medalists
1. TIMOTEJ MLINARIČ, JITAE Maribor
2. JOSIP KRZNARIĆ, REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
3. MARTIN GLAČ, TKD klub Kang
3. ELIJA SLIVEČKA, JITAE Maribor
Kadeti (m) -45
B006
45
12
MATEVŽ KOREN (JITAE)
100
0
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
B007
205
0
PATRIK BRADAC (ILYO KE)
209
0
JURE TOZON (TKDKANG)
B008
104
15
FILIP SVEC (KOSICE)
128
2
GORAN BUNČIĆ (TKDKAZ)
186
TADEJ PIRC (ŠMARTNO)
B031
45
6
MATEVŽ KOREN (JITAE)
209
5
JURE TOZON (TKDKANG)
B032
104
3
FILIP SVEC (KOSICE)
186
4
TADEJ PIRC (ŠMARTNO)
B054
45
0
MATEVŽ KOREN (JITAE)
186
1
TADEJ PIRC (ŠMARTNO)
Medalists
1. TADEJ PIRC, Šmartno-Litija
2. MATEVŽ KOREN, JITAE Maribor
3. FILIP SVEC, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. JURE TOZON, TKD klub Kang
Kadeti (m) -53
B018
185
11
TIMOTEJ BUČAR (ŠMARTNO)
154
16
MATEO ZORKO (JASTREB)
B019
210
4
GAŠPER KASTELIC (TKDKANG)
38
16
ERIC DAX (KUKKIWO)
B046
154
3
MATEO ZORKO (JASTREB)
38
0
ERIC DAX (KUKKIWO)
Medalists
1. MATEO ZORKO, Jastreb
2. ERIC DAX, KUKKIWON - LUXEMBOURG
3. TIMOTEJ BUČAR, Šmartno-Litija
3. GAŠPER KASTELIC, TKD klub Kang