Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
7. BIG FOX Cup Slovenia - 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Banjica
Cro Star - Mostar
DRAGON
Forteca Korčula
GAIANA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
JITAE Maribor
K2
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Ogulin
ORIENT TKD
ORKA AS
REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
RUGVICA
SAVEZ HERCEG-BOSNE
SUSEDGRAD SOKOL
Šmartno-Litija
TAE KWONDO KLUB HANKUK
Taekwondo klub "Hrvatski orao"
Tájfun SE
TEMPO
TKD klub Kang
TKD PANTAR
TKD-KBK-MARIBOR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (male) -43
Cadets (male) -45
Cadets (male) -49
Cadets (male) +65
Juniors (male) -63
Juniors (male) -68
Juniors (male) +78
Juniors (female) +68
Younger cadets (male) -43
A025
120
0
JOSIP KRZNARIĆ (TKDKAZ)
54
0
ELIJA SLIVEČKA (JITAE)
A026
161
12
TIMOTEJ MLINARIČ (JITAE)
211
0
MARTIN GLAČ (TKDKANG)
A051
120
2
JOSIP KRZNARIĆ (TKDKAZ)
161
14
TIMOTEJ MLINARIČ (JITAE)
Medalists
1. TIMOTEJ MLINARIČ, JITAE Maribor
2. JOSIP KRZNARIĆ, REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
3. MARTIN GLAČ, TKD klub Kang
3. ELIJA SLIVEČKA, JITAE Maribor
Cadets (male) -45
B006
45
12
MATEVŽ KOREN (JITAE)
100
0
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
B007
205
0
PATRIK BRADAC (ILYO KE)
209
0
JURE TOZON (TKDKANG)
B008
104
15
FILIP SVEC (KOSICE)
128
2
GORAN BUNČIĆ (TKDKAZ)
186
TADEJ PIRC (ŠMARTNO)
B031
45
6
MATEVŽ KOREN (JITAE)
209
5
JURE TOZON (TKDKANG)
B032
104
3
FILIP SVEC (KOSICE)
186
4
TADEJ PIRC (ŠMARTNO)
B054
45
0
MATEVŽ KOREN (JITAE)
186
1
TADEJ PIRC (ŠMARTNO)
Medalists
1. TADEJ PIRC, Šmartno-Litija
2. MATEVŽ KOREN, JITAE Maribor
3. FILIP SVEC, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. JURE TOZON, TKD klub Kang
Cadets (male) -49
B001
46
6
JAN ŽAN POTOČNIK (JITAE)
134
12
JURE PAJK (DRGNSLO)
152
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
105
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
57
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
B002
43
0
BEN SCHUMACHER (KUKKIWO)
60
12
HRVOJE MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
133
ALJAŽ DIMIČ (DRGNSLO)
84
ANDREJ LEKIĆ (TKDKAZ)
4
TOMAZ MOCNIK (TKD KBK)
B014
134
7
JURE PAJK (DRGNSLO)
152
16
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
B015
105
7
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
57
1
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
B016
60
0
HRVOJE MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
133
5
ALJAŽ DIMIČ (DRGNSLO)
B017
84
10
ANDREJ LEKIĆ (TKDKAZ)
4
3
TOMAZ MOCNIK (TKD KBK)
B039
152
2
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
105
5
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
B040
133
6
ALJAŽ DIMIČ (DRGNSLO)
84
2
ANDREJ LEKIĆ (TKDKAZ)
B058
105
6
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
133
3
ALJAŽ DIMIČ (DRGNSLO)
Medalists
1. GABRIEL BRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. ALJAŽ DIMIČ, DRAGON
3. MARKO LIPOVAC, Jastreb
3. ANDREJ LEKIĆ, REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
Cadets (male) +65
B042
47
1
NIK AUGUŠTIN (JITAE)
67
0
DAVID BEŠLIĆ (TKDSHB)
Medalists
1. NIK AUGUŠTIN, JITAE Maribor
2. DAVID BEŠLIĆ, SAVEZ HERCEG-BOSNE
3. ----
3. ----
Juniors (male) -63
B024
162
9
MATIC MOTALN (JITAE)
131
4
PATRIK DIVKOVIČ (TEMPO)
B025
28
19
IVAN HORVAT (TKD KAR)
111
3
ANŽE ZUPAN (KORYO)
B050
162
11
MATIC MOTALN (JITAE)
28
6
IVAN HORVAT (TKD KAR)
Medalists
1. MATIC MOTALN, JITAE Maribor
2. IVAN HORVAT, Karlovac
3. PATRIK DIVKOVIČ, TEMPO
3. ANŽE ZUPAN, KORYO Slovenia
Juniors (male) -68
B026
70
2
IVAN LETICA (TKDSHB)
187
11
DOMEN PIRC (ŠMARTNO)
B027
196
1
DOMAGOJ SPELIC (TKD KAR)
52
7
JURE HORVAT (JITAE)
B051
187
6
DOMEN PIRC (ŠMARTNO)
52
0
JURE HORVAT (JITAE)
Medalists
1. DOMEN PIRC, Šmartno-Litija
2. JURE HORVAT, JITAE Maribor
3. IVAN LETICA, SAVEZ HERCEG-BOSNE
3. DOMAGOJ SPELIC, Karlovac
Juniors (male) +78
B044
51
2
ŽAN BERGLEZ (JITAE)
212
3
GREGOR BOHL (JITAE)
Medalists
1. GREGOR BOHL, JITAE Maribor
2. ŽAN BERGLEZ, JITAE Maribor
3. ----
3. ----
Juniors (female) +68
B045
190
0
PATRICIJA MATOZ (ŠMARTNO)
49
12
SARA PUNGARTNIK (JITAE)
Medalists
1. SARA PUNGARTNIK, JITAE Maribor
2. PATRICIJA MATOZ, Šmartno-Litija
3. ----
3. ----