Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. BIG FOX Cup Slovenia - 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Banjica
Cro Star - Mostar
DRAGON
Forteca Korčula
GAIANA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
JITAE Maribor
K2
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Ogulin
ORIENT TKD
ORKA AS
REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
RUGVICA
SAVEZ HERCEG-BOSNE
SUSEDGRAD SOKOL
Šmartno-Litija
TAE KWONDO KLUB HANKUK
Taekwondo klub "Hrvatski orao"
Tájfun SE
TEMPO
TKD klub Kang
TKD PANTAR
TKD-KBK-MARIBOR
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlajši kadeti (m) -30
Mlajši kadeti (m) -43
Mlajši kadeti (m) -51
Mlajši kadeti (f) -24
Mlajši kadeti (f) -27
Mlajši kadeti (f) -30
Mlajši kadeti (f) -33
Mlajši kadeti (f) -39
Kadeti (m) -33
Kadeti (m) -41
Kadeti (m) -45
Kadeti (m) -49
Kadeti (m) -57
Kadeti (f) -37
Kadeti (f) -55
Mladinci (m) -59
Kadeti (m) -49
B001
46
6
JAN ŽAN POTOČNIK (JITAE)
134
12
JURE PAJK (DRGNSLO)
152
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
105
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
57
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
B002
43
0
BEN SCHUMACHER (KUKKIWO)
60
12
HRVOJE MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
133
ALJAŽ DIMIČ (DRGNSLO)
84
ANDREJ LEKIĆ (TKDKAZ)
4
TOMAZ MOCNIK (TKD KBK)
B014
134
7
JURE PAJK (DRGNSLO)
152
16
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
B015
105
7
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
57
1
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
B016
60
0
HRVOJE MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
133
5
ALJAŽ DIMIČ (DRGNSLO)
B017
84
10
ANDREJ LEKIĆ (TKDKAZ)
4
3
TOMAZ MOCNIK (TKD KBK)
B039
152
2
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
105
5
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
B040
133
6
ALJAŽ DIMIČ (DRGNSLO)
84
2
ANDREJ LEKIĆ (TKDKAZ)
B058
105
6
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
133
3
ALJAŽ DIMIČ (DRGNSLO)
Medalists
1. GABRIEL BRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. ALJAŽ DIMIČ, DRAGON
3. MARKO LIPOVAC, Jastreb
3. ANDREJ LEKIĆ, REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE