Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
7. BIG FOX Cup Slovenia - 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Banjica
Cro Star - Mostar
DRAGON
Forteca Korčula
GAIANA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
JITAE Maribor
K2
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Ogulin
ORIENT TKD
ORKA AS
REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
RUGVICA
SAVEZ HERCEG-BOSNE
SUSEDGRAD SOKOL
Šmartno-Litija
TAE KWONDO KLUB HANKUK
Taekwondo klub "Hrvatski orao"
Tájfun SE
TEMPO
TKD klub Kang
TKD PANTAR
TKD-KBK-MARIBOR
TEŽINE / UZRASTI
Mlajši kadeti (m) -36
Mlajši kadeti (m) -39
Mlajši kadeti (f) -39
Mladinci (f) -59
Mlajši kadeti (m) -36
A016
16
0
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
69
4
ILIJA JUKIĆ (TKDSHB)
A017
114
3
TIAN MARKOJA (KORYO)
172
12
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
A018
199
0
AHSEN ALEŠEVIČ (KORYO)
10
1
JAS STAJNMEC (TKD KBK)
137
NEMANJA VASIĆ (DRGNSLO)
A040
69
0
ILIJA JUKIĆ (TKDSHB)
172
7
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
A041
10
1
JAS STAJNMEC (TKD KBK)
137
4
NEMANJA VASIĆ (DRGNSLO)
A060
172
5
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
137
10
NEMANJA VASIĆ (DRGNSLO)
Osvajači medalja
1. NEMANJA VASIĆ, DRAGON
2. ALEKSANDAR ZARIĆ, ORIENT TKD
3. JAS STAJNMEC, TKD-KBK-MARIBOR
3. ILIJA JUKIĆ, SAVEZ HERCEG-BOSNE
Mlajši kadeti (m) -39
A019
140
5
VID MOHORIČ (K2 TKD)
101
10
NIKŠA PAVIĆ (FORTECA)
173
NIKOLA ZARIĆ (ORIENT1)
A020
37
8
LOUIS VANSPOUWEN (KUKKIWO)
170
9
MARTIN BOGOJE (FORTECA)
167
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
A042
101
5
NIKŠA PAVIĆ (FORTECA)
173
11
NIKOLA ZARIĆ (ORIENT1)
A043
170
1
MARTIN BOGOJE (FORTECA)
167
8
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
A061
173
1
NIKOLA ZARIĆ (ORIENT1)
167
3
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
Osvajači medalja
1. HRVOJE PAŽIN, Forteca Korčula
2. NIKOLA ZARIĆ, ORIENT TKD
3. MARTIN BOGOJE, Forteca Korčula
3. NIKŠA PAVIĆ, Forteca Korčula
Mlajši kadeti (f) -39
A032
119
0
LEA VORKAPIĆ (HRVORAO)
169
12
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (ORIENT1)
A033
93
0
MONIKA JAKŠIĆ (TKDKAZ)
208
0
ALEXANDRA SLADKA (ILYO KE)
A055
169
5
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (ORIENT1)
93
11
MONIKA JAKŠIĆ (TKDKAZ)
Osvajači medalja
1. MONIKA JAKŠIĆ, REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
2. ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ, ORIENT TKD
3. ALEXANDRA SLADKA, Ilyo TKD SKP Kosice
3. LEA VORKAPIĆ, Taekwondo klub "Hrvatski orao"
Mladinci (f) -59
B012
191
13
SARA ROZINA (ŠMARTNO)
216
10
ANTONIJA ZRNO (TKDSHB)
B012A
148
12
ERNA DŽANIĆ (JASTREB)
215
0
MARIJA ČURILOVIĆ (TKD KAR)
B013
150
6
MARIJA FRKLIĆ (JASTREB)
121
2
KLARA KADIČ (ORIENT1)
68
ELVIRA VELIĆ (TKDSHB)
B037
191
6
SARA ROZINA (ŠMARTNO)
148
2
ERNA DŽANIĆ (JASTREB)
B038
150
9
MARIJA FRKLIĆ (JASTREB)
68
2
ELVIRA VELIĆ (TKDSHB)
B057
191
11
SARA ROZINA (ŠMARTNO)
150
6
MARIJA FRKLIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. SARA ROZINA, Šmartno-Litija
2. MARIJA FRKLIĆ, Jastreb
3. ERNA DŽANIĆ, Jastreb
3. ELVIRA VELIĆ, SAVEZ HERCEG-BOSNE